Автор Тема: Възможно ли е войн с два пъти по малко точност спрямо ловкоста ми да ме уцели?!  (Прочетена 8230 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил


Отбор 2 е победител!
Статистика на битката за desperado16:
Успешни/Атаки: 5/20
Общо нанесени щети: 4134.9709333333
Критични удари: 0
Статистика на битката за Demark:
Успешни/Атаки: 4/21
Общо нанесени щети: 4179.7036666667
Критични удари: 0

Как става тоя номер за 2-ри път те оставям точно за 1 удар Питх!А тази работа 35% минимален шанс за удар е голяма простотия!

P.P.Това са атрибутите на десперадо след употреба на бойният вик!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил


Отбор 2 е победител!
Статистика на битката за desperado16:
Успешни/Атаки: 5/20
Общо нанесени щети: 4134.9709333333
Критични удари: 0
Статистика на битката за Demark:
Успешни/Атаки: 4/21
Общо нанесени щети: 4179.7036666667
Критични удари: 0

Как става тоя номер за 2-ри път те оставям точно за 1 удар Питх!А тази работа 35% минимален шанс за удар е голяма простотия!

P.P.Това са атрибутите на десперадо след употреба на бойният вик!
25% са след промените
zlatin98 свят 2

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
И 4869 злато е спечелил. Делено на 6,33 дава температурата на размагнитване при желязото... Тука има нечиста сила намесена, не е случайност това!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Тъй и тъй вечно трябва да се оплаква преследвача,че е ощетен спрямо другите класове герои!
Като трябва воите ще дигат точност и да целят те както трябва,не да тикат всичките точки на жизненост и сила!
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 11:18:45 pm от desperado16 »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Така... Demark (Д) има 607 ловкост срещу 516 точност на Desperado (д). Коефициентът е 6,07. Стойностите стават 100 срещу 85. Следователно шансът да го уцелиш е 70%. Ако те блокира в 50% от случаите (много блок има човекът), шансът да го шибнеш пада до 35%.

После- 254 срешу 610 е като 41 срещу 100. Т.е той е на минималния си шанс да те удари, но ти поне нямаш шанс да го блокираш.

А като брой удари- ти си с точно 25% успешни атаки, той е с по-малко от 20%. Намерете начин битката да продължи 40 рунда, но не вярвам само заради теста да екипирате и двамата по един сатър първа категория :Д
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 11:28:18 pm от Sheremetev »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Тъй и тъй вечно трябва да се оплаква преследвача,че е ощетен спрямо другите класове герои!
Като трябва воите ще дигат точност и да целят те както трябва,не да тикат всичките точки на жизненост и сила!
Да виждаш питх да е "турил" всичко на жизненост и сила ? Просто си има цака ... ! 4:21 колко прави ? а ? Всичко е както трябва в математиката ... тук вече идват уменията ;)  *hihi*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Да виждаш питх да е "турил" всичко на жизненост и сила ? Просто си има цака ... ! 4:21 колко прави ? а ? Всичко е както трябва в математиката ... тук вече идват уменията ;)  *hihi*
Не се иска голяма математика за да види човек колко е моята ловкост и колко е неговата точност като имаме равни поражения и успешни удари!
« Последна редакция: Януари 21, 2011, 11:31:38 pm от desperado16 »

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Не се иска голяма математика за да види човек колко е моята ловкост и колко е неговата точност като имаме равни поражения успешни удари!
Едно е да гледаш ... друго да виждаш.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Не се иска голяма математика за да види човек колко е моята ловкост и колко е неговата точност като имаме равни поражения и успешни удари!
Минималния шанс за удар е 25% ... той е те удря в 20% от случайте ! Какво повече искаш ? Искаш да няма минимален шанс за удар ли .....  :D :D :D :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Минималния шанс за удар е 25% ... той е те удря в 20% от случайте ! Какво повече искаш ? Искаш да няма минимален шанс за удар ли .....  :D :D :D :D
Исках още един пропуск от негова страна  и един успешен удар от моя! :D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Всеки топ преследвач ще смаже Демарк. Та както писа Крест, ти това ли точно видя? Къде ти е крита? Айде бягай на училище :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Днеска каква битка гледах на герой от гилда: Бие се срещу епичния тигър в бенгалия и животинката е с 320 точност,започва да бие наемник с 190 ловкост и пропуска към 8-9 пъти.Битката може да видите в любими на герой Mishoran мисля че беше под номер 4.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Всеки топ преследвач ще смаже Демарк. Та както писа Крест, ти това ли точно видя? Къде ти е крита? Айде бягай на училище :)
Всеки топ преследвач викаш?Кой е другият драги?Аз съм 8-място е не се хваля мен не ме бърка на кое място съм,а дали е в ред системата!

P.P.Туй училище е за теб драги!Ако си го пропуснал не е късно да се върнеш  да хванеш химикала и да наваксаш! *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Днеска каква битка гледах на герой от гилда: Бие се срещу епичния тигър в бенгалия и животинката е с 320 точност,започва да бие наемник с 190 ловкост и пропуска към 8-9 пъти.Битката може да видите в любими на герой Mishoran мисля че беше под номер 4.
относно този тигър гледах подобна битка как за 8-9 рунда пропуска 3 пъти пазител който има 22 ловкост,отделно го блокира 3-4 пъти и тигъра удари само 1-2 пъти ако не се лъжа.Нз как така го пропуска с такава ловкост това направо  :D
Сички войни са бъгави и това е   ;D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Всеки топ преследвач викаш?Кой е другият драги?Аз съм 8-място е не се хваля мен не ме бърка на кое място съм,а дали е в ред системата!

P.P.Туй училище е за теб драги!Ако си го пропуснал не е късно да се върнеш  да хванеш химикала и да наваксаш! *hihi*
"системата" не е съвсем наред драги! ти като неискаш да се учиш аз ли да се натискам *hihi*
П.П.Merc нанася Критичен Удар  [-2970] на Demark- в моето училище ме научиха как се прави това :)