Автор Тема: Възможно ли е войн с два пъти по малко точност спрямо ловкоста ми да ме уцели?!  (Прочетена 8236 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
"системата" не е съвсем наред драги! ти като неискаш да се учиш аз ли да се натискам *hihi*
П.П.Merc нанася Критичен Удар  [-2970] на Demark- в моето училище ме научиха как се прави това :)
Аз на учене не се и натискам освен на друго.Поласкан съм,че се натискаш!Не мерси! :D Ама къде са твойте факти драги?Освен един ред който нищо не ми говори!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Всеки топ преследвач ще смаже Демарк. Та както писа Крест, ти това ли точно видя? Къде ти е крита? Айде бягай на училище :)
На предизвикателство ... може би,но в зона никав шанс  *freak* *freak*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
На предизвикателство ... може би,но в зона никав шанс  *freak* *freak*
Има начин!Времето ще покаже! ;)

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Попитай Demark -"Как може да съм екипиран отгоре до долу с епици от епични и пак да изглеждам тъпо"  :D
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 01:50:12 am от helllfire »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Demark е от вашата гилдия. Попитайте го -"Как може да съм екипиран отгоре до долу с епици от епични и пак да изглеждам тъпо"  :D
Не знам кво е да изглеждаш "тъпо" в играта ... Твойте детски закачки никой не ги взема напредвид. Факт е,че в зона ще мине през теб като валяк .. *freak* ;D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Ти защо отвори тази тема - за да ти помогнем или да се жалваш като ученичка на петичка?
Само глупакът отказва помощ и се сърди когато му я предлагат. Мога да ти покажа къде и какво не ти достига, то го пише в доклада ама кой да гледа!?! Заслужаваш да се мъчиш, аз бях до тук :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Отворих я да жалвам преследвача си!Не знам по осактен герой от него!
Вчера отивам в Бенгалия  с другият си герой който е пазител и стигам до последната битка срещу тигъра ползва рева а аз лидерството и гледам после ловкоста на героят е 25 ловкост срещу 300 точност на тигъра и ме пропуска 3-4 пъти поред!Убих го без проблеми!Въпросът ми е свалят ли или покачват,уменията на лидерство и боен вик освен атрибутите?

P.P.Ако е магия викам шаман да ми я разваля!
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 05:43:53 pm от desperado16 »

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Гръм да ме удари ако разбрах въпроса, ама с уменията се занимават мистиците. Лидерство и боен вик бутат само атрибутите.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Въпроса е че и аз вчера видях такава битка точно срещу този тигър при 22 ловкост на пазителя тигъра го пропусна 3-4 пъти което ми се вижда нереално.аз като съм с 600 ловкост сиг не трябва ме удари никога,а кой знае какво ще стае ако ида ще ме смажат без проблеми.Макар че съм 5та а приключението 4та без значение това  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Аз преди време питах как може войн да ми вкара 5 от 7 възможни удара при условие че ловкоста на преследвача ми е 4 пъти по висока от неговата точност и ми бе отговорено, че е нормално. Да ама не е !
Тоя тигър днес го бих и с двата ми героя 4 ниво и даже не можа да се разпише в едната битка а се целеше в пазителя, който е с 50 ловкост.
Да не говорим , че преследвача когато се бие с мистик трябва да му нанесе 3 пъти повече поражения за да го победи, защото оня се помпи нон стоп с живот, че и даже след като му свърши духа. И това съм забелязал.
Непобедимият преследвач е отдавна в историята !
Война му сваля атрибутите... мистика също а бедният преследвач може да свали само... гащите си....

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Аз преди време питах как може войн да ми вкара 5 от 7 възможни удара при условие че ловкоста на преследвача ми е 4 пъти по висока от неговата точност и ми бе отговорено, че е нормално. Да ама не е !
Тоя тигър днес го бих и с двата ми героя 4 ниво и даже не можа да се разпише в едната битка а се целеше в пазителя, който е с 50 ловкост.
Да не говорим , че преследвача когато се бие с мистик трябва да му нанесе 3 пъти повече поражения за да го победи, защото оня се помпи нон стоп с живот, че и даже след като му свърши духа. И това съм забелязал.
Непобедимият преследвач е отдавна в историята !
Война му сваля атрибутите... мистика също а бедният преследвач може да свали само... гащите си....
Шапка ти свалям!Всяко преимущество на преследвача е в ущърб на останалите класове герои!Малцина вече играят с преследвачи,повечето сменят на ловци!Понеже така е по-лесно!Добре би било да може преследвача да има допълнително умение към стелта като всяка точка сваля обсега на още 1 противник!А също така и да може да сложат към условните умения боен вик,лидерство...,че да сме наравно с останалите!На преследвача засадата и отвръщането са му основни умения за игра,а екипа РЕШИЛ още да го осакати като ги сложи условни и да ги имат,и другите класове герои!

pithtath

  • Гост
Откакто въведоха двете ножки, не виждам да има нещо по-добро от преследвача...

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Другото, което ме дразни е, че вече почти всички оръжия имат като бонус засада, което е според мен най-доброто умение на преследвача а вече могат да го ползват всички, докато още не съм видял да речем метателно копие с блок .
Освен това преследвача е единствения герой на когото пораженията падат след определен брой удари.

Поне това да бяха махнали.

Откакто въведоха двете ножки, не виждам да има нещо по-добро от преследвача...

Толкова добро че когато сам си сби героите преследвача ти даже не можа да почеше война ти  :D


П.П.
Освен това не се сещам да има друг герой който да ползва умение САМО СРЕЩУ ОПРЕДЕЛЕН ВИД ПРОТИВНИК !
В случая визирам СТЕЛТ ! Като изключим противниците стрелци, това умение на практика е неизползваемо !
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 09:16:45 pm от Danchello »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Или пък, като изключим преследвачите, героите нямат защита срещу обсега на ловците. Много гледни точки има.

Мисля, че бях предложил преди време: критичният удар да увеличава и минималните щети по някакъв коефициент. Коефициентът може да е еднакъв за всички оръжия, а може и да е различен. Но представи си, че при един арбалет примерно минималните при критичен се увеличават 2.5 пъти... и 9 обсег. Неприятна работа. Или ками с коефициент х4 към минималните, че и с игнориране на броня.

pithtath

  • Гост
Толкова добро че когато сам си сби героите преследвача ти даже не можа да почеше война ти  :D

Сигурно пък може и да има причина за това...