Автор Тема: Възможно ли е войн с два пъти по малко точност спрямо ловкоста ми да ме уцели?!  (Прочетена 8214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Или пък, като изключим преследвачите, героите нямат защита срещу обсега на ловците. Много гледни точки има.


Имат и още как ... блока какво е ? А отбиване на стрели ?
А после като го почнат с контраатаки, удари със щит, ревове, писъци....  *freak*
Само че в момента дискутираме преследвачите а не ловците  ;)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
*hahaha* *bravo* *beer*
Прав е!Шереметев не виждам нищо смешно спрямо това ловец да може да победи пазител или войн дори с 10 обсег!
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 12:42:43 am от desperado16 »

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Извинявам се, че наруших пиетата, която трябваше да спазваме около трагичните събития. В знак на солидарност тази вечер ще спя сред черни завивки:



И, тъй като скръбта е прекалено голяма и не мога да я понеса сам, мисля да я споделяс някого.

Казано с други думи- мога да оценя проявеното от съфорумниците си чувство за хумор. И трябва да преразгледаш стереотипите си относно какво намират за смешно нормалните хора.
И, за да не ме разбереш накриво, по трети начин:  не намирам повод за радост в това, че ти се чувстваш прецакан. Но и светът няма да спре да се върти, нали? Или си от онези хора, които като си внушат, че са болни, никой доктор не може да ги спаси?

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Вложил съм много за екипиране на преследвачи които после съм разкарал!Над 200 милиона съм метнал ей тъй на вятъра за преследвачи,не ме бърка кой що е какъв герой е!Бърка ме системата на игра!Къде отиде баланса между героите!В топ 20 категория 5 виждам само 4 преследвача всички останали са воини и мистици!В категория 6 един видях!Е кажете ми не сме ли преебани!Казват си думата класовете герои които имат колективно умение!

P.P.Добре би било да се печели и слава от плячка но да бъде на отделна статистика да видим къде е баланса!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Щом искаш тонът да е сериозен- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7232.0

Там спам няма, тук е разделът за общи приказки (не за важни въпроси). Между другото, в резултат на игровия климат, немалка част от хората притежават поне по един акаунт от всеки клас герои... че и от всеки подклас герои. И ги развиват.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Щом искаш тонът да е сериозен- http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7232.0

Там спам няма, тук е разделът за общи приказки (не за важни въпроси). Между другото, в резултат на игровия климат, немалка част от хората притежават поне по един акаунт от всеки клас герои... че и от всеки подклас герои. И ги развиват.
Тук е да сподели всеки притежател на преследвач своите впечатления от него!Неговите Плюсове и минуси!

pithtath

  • Гост
Desperado16, наемниците ми са основно преследвачи. И Helllfire и аз те убеждаваме, че няма нещо по-добро от преследвач в кат. 5. Обаче ти не искаш и не искаш да го разбереш това...

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Desperado16, наемниците ми са основно преследвачи. И Helllfire и аз те убеждаваме, че няма нещо по-добро от преследвач в кат. 5. Обаче ти не искаш и не искаш да го разбереш това...
В момента съм започнал малък експеримент с преследвачите!Ще видим до седмица две резултатите!Преследвач-наемник в комбина с яростен е удачен избор както и с мистици герои,но преследвач герой едва ли!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
В допълнение към горният пост,Питх отговори си на въпросите?Каква и разлика между герой пазител,яростен,светъл и тъмен мистик срещу такива но наемници,както и каква е разликата герой преследвач и наемник преследвач?При отговора на тия въпроси ще се получи резултат на баланса в колективна игра между героите на отделните класове!За мен това е шокиращ резултат в баланса затова мрънкам и не разбирам какво се опитвате да ми кажете Вие Питх и Хелл!Ако пък пак напирате и си знаете своето,аз си знам моето!За останалите сами да преценят дали специално този тип герой не е прецакан?

P.P.Нека всеки притежател на такъв тип герой в 5-6 кат  да сподели впечатленията си!Да отговори норомално ли е това?
« Последна редакция: Януари 23, 2011, 06:17:22 pm от desperado16 »

pithtath

  • Гост
За PvP e най-силен, ако се конфигурира както трябва. За парти е най-слаб (може би...), ако съумееш да конфигурираш правилно воин или мистик. Надяваме се скоро да има хубаво парти умение за преследвача.
Така или иначе с новите умения ще дойдат и нови тактически съчетания.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Каква "изненада"!Значи,че преследвачите до 5-6 катгория ще го търкат...,а другите ще се кефят на партито си!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Възможно ли е войн с два пъти по малко точнl
« Отговор #41 -: Януари 23, 2011, 08:05:47 pm »
относно този тигър гледах подобна битка как за 8-9 рунда пропуска 3 пъти пазител който има 22 ловкост,отделно го блокира 3-4 пъти и тигъра удари само 1-2 пъти ако не се лъжа.Нз как така го пропуска с такава ловкост това направо  :D
Сички войни са бъгави и това е   ;D
хахах моя пазител

П.П. 2 пъти удари и всичко е на шанс така че няма невъзможни неща
zlatin98 свят 2