Автор Тема: Занаятчийските мисии  (Прочетена 3007 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

D.Hunter

  • Гост
Занаятчийските мисии
« -: Януари 22, 2011, 07:39:43 pm »
не мога да разбера какъв е смисълът да трябва да правиш превъзходни предмети даваш толкова много точки и пари и накрая взиамш награда 4000 злато и 2000 опит
не разбирам кое е и забавното
винаги си чета прикюченията с интерес и с интерес вода битките от дадена стъпка, единствено тези занаятчийски мисии като стигна до тях и изгубвам напълно желаение да я мина
наградите са под всякаква критика от тези приключения единствено при босовете дава награда златото и опита са нищо
днес за мисията вече 7 точки ползвам и не излиза тая превъзходна броня, нормално без чук съм няма да го хабя за 4000 злато награда
вземето да увеличите нагадрите при приключения и мисии от таверната (а от там не съм взимал мисия от категория 1 преди да разбера че няма смисъл от тях)
То има ли някой който да е взимал мисия от таверната изобщо, увеличете малко наградите и всички с кеф ще си ковеме по цел ден за 2 превъзходни предмета и ще си взимам мисии от таверната
Ще вземе ли някой да изпълни мисия от таверната направете 5 обикновенан кожена броня и получете 2000 злато само 1 лека кожа струва толкова на вас ви трябват 25
Все пак мисля, че това е забавната част от играта, а не да се ковът на моментална изработка предмети защото ни мързи да чакаме и да изхвърляме лошите епици, че са тъпи и да се сърдиме че боса не ни е пуснал 4 епика 3 легенди и 6 неща от комплект а само половината от изброeното и то спадащи към "тъпите" предмети
Мисля, че не само аз, а и други хора биха си играли мисии от таверната ако даваха награди, не става въпрос за диаманти или някакви добри предмети, а просто за сума, която да ти плати разноските по битката или изработката на предмет, да остане малко и за теб и някакъв опит
Съмнявам се, че някой ще ми обърне внимание, но тайно се надявам
« Последна редакция: Януари 22, 2011, 07:50:54 pm от D.Hunter »

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #1 -: Януари 22, 2011, 07:54:26 pm »
отдавна трябва да си разбрал че е играта и направена колкото да зъбавлява толкова и да спъва играчите = интереси  ;)

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #2 -: Януари 22, 2011, 08:30:19 pm »
не мога да разбера какъв е смисълът да трябва да правиш превъзходни предмети даваш толкова много точки и пари и накрая взиамш награда 4000 злато и 2000 опит
не разбирам кое е и забавното
Забавното е да преминеш през това и да продължиш.  *ok*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #3 -: Януари 29, 2011, 01:38:04 pm »
Прав си, но това според мен е за раздела с предложения а не за общи приказки...
Приключенията едва ли ще ги променят, но за задачите в таверните си абсолятно прав - никой не се хваща на занаятчийските поне.
Преди имаше награди даже в диаманти. Поне да дават като награда повечко точки за действие иначе не си струва.
Има все пак един плюс който не трябва да забравяме -
Тези задачи могат да са полезни за играчите на които тепърва почват да развиват занаята. Така или иначе повечето неща които произвеждаме докато направим по 100-200 т в съответната категория се изхвърлят а ако ползват задачите от таверните ще си вдигнат и занаята и ще им са по пълни джобовете.
Но има задачи за събиране на ресурси и там определено има нужда от промяна.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #4 -: Януари 31, 2011, 01:27:28 am »
Да създадеш превъзходен/рядък/легендарен е наистина супер досадно за някой, който не се е занимавал със занаячийство, но затова има да избираш да събираш бая ресурс, който така или иначе ако се хваниш да правиш рядък ще го изхабиш. За наградите съм съгласен, но това е просто една стъпка към бленуваната крайна награда и парите и опита са нищожни  ;)

Да много ми е мъчно за задачите в таверната. Преди беше яко като имаше награда някой друг диамант. То от момента като ги спряха тези награди диаманта от 50к постепенно скочи до сегашните 400к. Но все пак политика на всяка фирма е да се гонят повечето пари, а безплатен обяд няма  :D
nickname Assailant свят 2

D.Hunter

  • Гост
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #5 -: Януари 31, 2011, 08:19:59 pm »
не мисля че награда от 10к и 1000 опит(при задачи от таверната) ще обеднее фирмата или че героя ще забогатее, но поне ще имаш смисъл да вземеш мисията

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #6 -: Февруари 06, 2011, 06:20:36 pm »
Да създадеш превъзходен/рядък/легендарен е наистина супер досадно за някой, който не се е занимавал със занаячийство
Че занимавай се, бре! Какъв ти е проблемът? ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен edinram

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +2/-12
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #7 -: Февруари 13, 2011, 06:04:46 pm »
Ето това ми е 4-тата стъпка от приключението:
Задача: Изработи 5 Кожен шлем.(2-ра категория)

Награда:
Злато : 3000 - 5000
Опит : 1000 - 2000

Щеше да е добре поне да изработвам от моята си категория и да отговаряше на зоната в която се намира Офалия (4-та категория)
Свят 3

D.Hunter

  • Гост
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2011, 06:12:38 pm »
Ето това ми е 4-тата стъпка от приключението:
Задача: Изработи 5 Кожен шлем.(2-ра категория)

Награда:
Злато : 3000 - 5000
Опит : 1000 - 2000

Щеше да е добре поне да изработвам от моята си категория и да отговаряше на зоната в която се намира Офалия (4-та категория)
не си разбрал това което съм писал, а не виждам от какво се оплакваш тъй като в свят 3 кожата категория 2 е 100-150 злато, а предметите трябва да са обикновенни

Неактивен edinram

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 105
  • Karma: +2/-12
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2011, 07:07:47 pm »
Да но 2 средни кожи трябват и 1 лека кожа за направата на едно изделие
Свят 3

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Занаятчийските мисии
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2011, 09:45:18 pm »
е, с леката кожа вече няма драми… всички кожари могат да отскочат до Надеждата и да си съберат колкото им душа иска – нали махнаха ограничението от по-високите нива да не могат да плющят кожи в по-ниските.
а и цената ѝ вече започна да се влачи надолу