Автор Тема: Склад  (Прочетена 1583 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Склад
« -: Януари 24, 2011, 02:58:30 pm »
Имам няколко предложения за склада, защото имам над 200 страници с боклуци в него.

1.Предметите които отиват в склада да се разделят на: Категории и цвят(легендарни, епични и т.н.)
2.Да има 1 бутон, чрез който да се почиства целият склад, както и подбутони за разделените предмети от горната точка.

Мисля, че така всичко ще се улесни и няма да се губят часове за продажба на боклуците.
Надявам се да приемете сериозно тази препоръка и да я осъществите, като пускате категория 7.

Мерси и заключвам темата за хора, извън екипа.
Хаус, електро, Митко..във вас ми е надеждата..
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #1 -: Януари 25, 2011, 06:17:56 pm »
Отворих я темата, но се надявам хора, които не разбират да не пишат. Също така, да не се спами излишно, с поучаване на предишния и т.н. Абе някой модератор на форума, ако може да контролира спама тука. Мерси.
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #2 -: Януари 25, 2011, 06:29:07 pm »
Напълно съм съгласен с теб, но затова постоянно се праща системно съобщение, че е в скада защото нямаш допълнителни раници. Т.е. ако направят склада да е "подреден" на никои няма да са му нужни допълнителните раници. Единствено бих посъветвал тези системни съобщения да не са заедно с останалите, зашото заради тях не веднъж съм изпускал битка или предмет от аукциона.
nickname Assailant свят 2

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #3 -: Януари 30, 2011, 10:20:16 pm »
абе навигацията в склада е под всякаква критика, но явно има някаква сериозна причина да е така…
поне флагчето да не беше червено, като нещо се нахака там

нищо де… напоследък има някакво раздвижване и някакви неща се движат в някакви посоки – може би и за склада ще видим жълт свитък някой ден…

между другото аз го прочиствам редовно за да не изпадам в ситуация, в която не мога да намеря каквото и да е