Автор Тема: Помощ  (Прочетена 9343 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Помощ
« -: Януари 24, 2011, 05:49:42 pm »
Хора помогнете ми да мина тоз айвън... колко тъпи , вече се мъча неще и неще тъпото .... не иска да умира  *xxx* *WASSUP* *hmm*

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ
« Отговор #1 -: Януари 24, 2011, 06:04:46 pm »
Аз да попитам от кога при Айвън има и Легенраден лъв ??? Или то винаги е било така .... той те пръска най-вече Айвън е много лесен ...
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #2 -: Януари 24, 2011, 06:11:01 pm »
Лъвът го направиха с цел да несе фарми толкова много (предполагам), имаш един много лесен вариант и един малко по труден, единия е да чакаш да нети се падне лъвът на последната битка (случва се, но много рядко) втория е да оправиш намениците (което ще ти струва скъпо).

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #3 -: Януари 24, 2011, 06:53:07 pm »
Колкото и скъпо да ми струва, просто искам да го мина... повече от 3-4 пъти се опитах, но уви не става, или блокира или пропуска  *hmm* *hmm* *hmm* *xxx* *xxx* *xxx*

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #4 -: Януари 24, 2011, 11:28:14 pm »
Наби ли оня тип в Шангри Ла?
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #5 -: Януари 24, 2011, 11:33:42 pm »
И него не мога, голямо затруднение имам при тях двамата  *xxx* *xxx* *xxx*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #6 -: Януари 25, 2011, 12:03:58 am »
Сега ти гледах наемниците няма как да биеш с тях който и да било.
1-ви наемник ловец- Като умения е добре.Арбалета куца няма критичен на него.Също така точността му трябва да я вдигнеш.При положение че се хвърляш на Айвън мистиците му взимат точност,отделно и лъва ти взима 16% от сичко няма как с 200 точност да идеш.
2-ри наемник ловец - Като цяло уменията не ми харесват особено има 3 добри и това е.Няма залп.Арбалета този път е добре,но точността е под всякаква критика само 150 малко е за Айвън.
3-ти наемник мистика ти - За мене лично абсолютно безполезен.Има 4 магии който свалят малко атрибути на противника,но не са достатъчни.Освен това по-добре да беше намерил такъв с вцепеняване повече работа щеше да свърши.Има арбалета добър това е добре,но малка точност за да ползва арбалета добре.
4-ти наемник ловец - Като умения горе долу става добре е.Точността е почти 300 най-добрият до този момент.Арбалета е кофти няма критичен.
5-ти наемник - доста добри умения.Слаб арбалет и малка точност.

Като цяло съвета ми е смяна на мистика с нещо по полезно може би друг мистик с вцепеняване или някакъв друг тип наемник.

Забравих да вметна за главният ти герой.Трябват ти много по-добри предмети за него,по-добър арбалет за героя и много повече точност.Като цяло дори е по-слаб от някои наемници,а не трябва да е така.
Мисля че е това като цяло вдигай точността до 300 ще е полезна заради магиите който ти правят в битката срещу Айвъна и многото свалени показатели.И като почнаш да ги оставяш на по-малко кръв или дори да убиваш лъва го почваш постоянно бой.Все някогя ще падне без лъва и ще го биеш.Но до тогава оправяй наемниците.

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #7 -: Януари 25, 2011, 11:56:21 am »
Ivolver е много прав – който го е страх от мечката (лъва, мамута, прочее…) да не ходи в гората.
в играта има много повече мислене, от колкото изглежда на пръв поглед. твърде много неща трябва да се вземат под внимание. засега се оплакваш от Бай Иван, ами после няма да можеш да минеш дори втората стъпка на Силата на кръвта – там степните стрелци ще те разкостят. друга тактика си трябва.

лично аз бих заложил и на някой войн с повечко точност и големи поражения… например с два меча или пика, особено ако е с въртележка

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #8 -: Януари 25, 2011, 12:18:37 pm »
Лично аз тъмен мистик герой + 5 ловци и всички приключения си минах в 5та.Обаче неговите ловци са доста слаби и като гледах битката срещу Айвъна те или пропускаха или биваха блокирани в повечето случай.Отделно нямат сигурно и толкова крит.Айде на Айвън не съм видял да му вкарат крит обаче за лъва си е задължително да му бият критове за да умре по-бързо.За другите босове също главно с критове падат лесно.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #9 -: Януари 25, 2011, 02:00:38 pm »
Вкарайте 1 пазител в това парти и лъва ще изчене  ;)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #10 -: Януари 25, 2011, 02:09:40 pm »
майтап да не е като си пуснах пазителя и Айвъна излезна без лъва *xxx*

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #11 -: Януари 25, 2011, 02:40:28 pm »
Абе ще вземете да четете най-накрая :)  Спомням си колегата с прикл. за жълтите мобове. Ама има хора ,които четат и се решават ,ама има и такива дето въобще не четат и си мислят ,че всичко знаят :)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #12 -: Януари 26, 2011, 02:27:03 pm »
Какъв критичен на Айвън бе хора, това са 500 ловкост. Със колко критичен трябва да вляза, със 100?
От 4-5 дена се опитвам да го мина. Всяка една точка ми е при него. Какво ли не пробвах, дайствително пазител помага, но да имаш човек насреща, а то изрод :). От 80 удара, до него стигат 8! Ако успееш да влезеш в 25-35%-овия шанс да го уцелиш, те чакат 60% блок. Честно казано, мисля че са се попрестарали. А за ледената кула, изобщо не ми се говори :)

Освен това има една камара неяснотии. Например, някой може ли да ми каже с какъв коефициент се смята ловкоста на пазителите? Защо пазител с ловкост 200 го пропуска 20 рунда, а ловци с по 400, падат като борове в Коми? Хората обличат пазители с кожени брони, леки щитове и ками! Това реално ли ви се струва?
Още, защо ловец с арбалет и по-малко точност, има по-голям шанс да го уцели, от ловец с лък и повече точност? 

Съгласен съм че е елитна мисия, но трябва да може да се минава, и да не е задължително да съм целия в епици.

Неактивен ghim-333

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 201
  • Karma: +11/-35
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #13 -: Януари 26, 2011, 03:18:48 pm »
за пазителя си е много обосновано дори...вместо тежка ризница се слага лека, за да не намалява ловкостта, поради същата причина се слага лек щит, а камата увеличава ловкостта с 20%...ти си направи извода защо хората ве4е предпо4итат така :)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #14 -: Януари 26, 2011, 07:39:04 pm »
Айвъна с преследвача си го уцелих по едно време и му ударих 4500 крит  :).Почти е възможно и да умре с 1 удар,но се иска доста сила  и поражения за да стане!Не знам дали някой е успял да га направи до сега!