Автор Тема: Помощ  (Прочетена 9344 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #15 -: Януари 26, 2011, 10:16:29 pm »
Айвъна го минах на третия опит с много късмет разбира се
Заложих само на ловци със залп, крит и орлово око
героя ми беше с копието с което съм и сега
Именно с него ги претрепах и двамата с лъва.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #16 -: Януари 26, 2011, 11:22:49 pm »
Абе не знам кога сте го минавали, ама ако някой го мине тия дни, да вкара в любими, и да казва тука да гледам, че нещо почва да ме съмнява тоя гад.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ
« Отговор #17 -: Януари 27, 2011, 03:04:08 am »
Абе не знам кога сте го минавали, ама ако някой го мине тия дни, да вкара в любими, и да казва тука да гледам, че нещо почва да ме съмнява тоя гад.
Ако мина сега мамута ще го пробвам .. на мен пък той ми е зоръъ ... наемниците не съм ги правим за бой с чудовища и е тегаво :(
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #18 -: Януари 27, 2011, 10:09:26 am »
за пазителя си е много обосновано дори...вместо тежка ризница се слага лека, за да не намалява ловкостта, поради същата причина се слага лек щит, а камата увеличава ловкостта с 20%...ти си направи извода защо хората ве4е предпо4итат така :)
и после какво става ?  :D
минава ли се мамута с такъв смешен герои или не, минава се но с наемници специално за него наети с отлични оръжия  ;)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #19 -: Януари 27, 2011, 11:58:16 am »
Тоя не му трябва лъв, без него излезе, и пак го гризнах :(
Можете да видите в любими на Mitbull свят 3
Нещо на пазителя му избяга блока, на мене 25%-овия минимален. 12 рунда - 12 пропуска *hmm* 200 точност, мистик е всепак. Може да си метна ловкостта на точност, вярно че ще ме събори от раз, ама пък файда да му правя вятър 20 рунда също няма.
Имам двама ашлака с лъкове, ще взема да ги сменя с арбалети, поне минималните да вдигна

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #20 -: Януари 27, 2011, 03:50:01 pm »
не съм чул някои да го е минал с лъкове и пазител, ако се намери такава битка награда 88 диаманта за гледката  :D

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #21 -: Януари 27, 2011, 03:54:39 pm »
Аз -с малкия си герой ;)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #22 -: Януари 27, 2011, 03:55:24 pm »
да видим  *hihi*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #23 -: Януари 27, 2011, 06:51:52 pm »
За съжаление не съм запазил битката в любими, но имам една друга от Номадският преден пост.
Битката беше наистина епична както можете сами да се убедите  :D
С абсолютно същото парти бих и Айвъна - само стрелци при това не бяха облечени и въоръжени кой знае с какво.
Но копието ми е наистина уникално и затова още не ми се изхвърля.
Може би съм последният мохикан  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #24 -: Януари 27, 2011, 07:44:40 pm »
мамута е друг типаж гадина мръсна и дебела, там не става точно така  :D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #25 -: Януари 27, 2011, 08:22:18 pm »
И мамута и всички останали приключения ги минах по същият начин.
Честно казано мен най много ме измъчи вълчището

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Помощ
« Отговор #26 -: Януари 28, 2011, 03:08:09 am »
и после какво става ?  :D
минава ли се мамута с такъв смешен герои или не, минава се но с наемници специално за него наети с отлични оръжия  ;)
Мамута го минах с наемниците за бой ;) Объркал си героя  ;)
Ама голяма мъка ... с 245 точност не пропуска като съм с 600 ловкост  :D :D Не стига,че е голям и дебел ми късметлия  :D :D
« Последна редакция: Януари 28, 2011, 03:10:20 am от Sharp_Shooter »
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

GLADIATOR

  • Гост
Re:Помощ
« Отговор #27 -: Януари 28, 2011, 02:58:24 pm »
Аз го минах от 2-рия път, но ми искочи без лъва, а се бях нагласил за него. Даже не успя да убие никой от наемките
ivaka08 свят2 в любими съм го сложил
Макар че 2-та ми наемника са много слаби /3 месеца вече не мога си намеря добри/ щях да го мина и с лъва. Партито е от 4 ловеца - 2 с отмъщения, 1 със стреломет, 1 без залп с арбалет с обхват 4 /тоя ми е единия от слабите/, един пазач който си свърши добре работата и 1 тъмен с вцепеняване което обече не можа да осъществи /тоя е 2-рия ми дето не става много/
Общо взето стратегията ми беше следната. До обхват 8 да натръшкаме всички без боса и лъва. Героя който е ловец с отмъщение, го бях оставил без дух, та при малко късмет да почне лъва от обхват 8 и с няколко крита да го свали и от обхват 3-2 да почнем яко боса
В битката обаче героя ми избра боса и оня му блокира доста удари. Накрая го утрепа с един крит
не съм чул някои да го е минал с лъкове и пазител, ако се намери такава битка награда 88 диаманта за гледката  :D
Какво имаш в предвид ?

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #28 -: Януари 28, 2011, 04:31:30 pm »
Ако мина сега мамута ще го пробвам .. на мен пък той ми е зоръъ ... наемниците не съм ги правим за бой с чудовища и е тегаво :(

При мамутеца технологията е в общи линии проста. Пет стрелеца с орлово на 3 и арбалети с обхват. Освен това нафляскваш колкото се може повече сила, за да си повишиш максимално пораженията. Понеже има ниска ловкост - всичко му влиза.

Мисията е сякаш най-тежка за мистици и преследвачи. В нея и те е идейно да са въоръжени с арбалети с обхват. Целта на занятието е главният също да му вкара 1000-1500 поражения в зависимост от нивото му.

Ако в партито има 1 или 2 стреломета с обхват, можеш да го биеш дори и без да ти даде ответен удар. Същата е ситуацията с главен свиреп войн заради бойния вик.

Главен герой пазител също наблъсква сила = поражения и ако имаш някой друг с майсторство с арбалет/лов/пронизващ изстрел - може да го свалиш преди да му влезеш в обхвата.

Ако нямаш въпросните стреломети - трябва да докараш битката дотам, че животното да може да ти даде не повече от 1 ответен удар. С първия си ще свали 1 от партито, а със следващият вече сваля 4-ма. Така че, освен ако не извадиш късмета да ти фрасне главния герой с първия удар - мисията е приключена успешно.

Мисията преминах с мистик и преследвач на 42-ро ниво.

P.S. Тъй като партитата ми не бяха особено комплектовани, специално за нея вземах по един или двама "специалисти" - точни ловци с око и лов на 7, единият имаше и майсторство с арбалет на високо ниво. Облякох ги надве-натри с парцалки от дроп. Слагаш им по един лилав арбалет от дроп да не те е яд, че си го похабил и си минаваш мисията.

P.P.S. Подозирам, че тези ловци специалисти могат да помогнат и при лъва, така че не ги освобождавам моментално.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Помощ
« Отговор #29 -: Януари 28, 2011, 08:44:29 pm »
Цитат
Главен герой пазител също наблъсква сила = поражения и ако имаш някой друг с майсторство с арбалет/лов/пронизващ изстрел - може да го свалиш преди да му влезеш в обхвата

 ;D ;D ;D  Знаеш ли какви поражения ще ти дам  :D Шегувам се ;) ,но не се заблуждавай с това . Силата която ти се дава от Пазители и магове на 7 т.е. 50 сила ти се добавят към самата сила на героя  и мерковете. НЕ СЕ вдигат пораженията!!! Дава ти се шанс да се пребориш с 7-8 блок на врага,ако има такъв блок.Нищо друго!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))