Автор Тема: иконка  (Прочетена 1119 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
иконка
« -: Февруари 03, 2011, 01:57:50 pm »
От няколко дена имам максималните точки в професията (500 за бижутер) и в подпрофесията (600 за ювелир) в 4 категория а не ми показва иконка , че съм майстор на постижения. Защо?


Герой   Naughty
свят 2.

П.П.
Бях го постнал във раздела въпроси но така и никой не ми отговори. Същото беше и с предишните ми десетина въпроса. Добре че други играчи се опитваха да помогнат, но често и те самите не бяха сигурни в отговорите.
Обръщам се към админите, програмистите и прочие - бъдете по отзивчиви към нас играчите когато имаме проблеми и въпроси към вас.
Вашето мълчание понякога е обидно !
Надявам се този път да получа отговор !

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:иконка
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2011, 02:27:05 pm »
Може да има нещо общо когато си го стигнал и като не си бил онлайн да ти даде съобщение да се изфукаш във фейсбук и да ти даде парички седи на stand by. Така съм изпускал май за някой от предметите и чак на втората изработка ми изкочи прозореца в който се изфуках  :P
nickname Assailant свят 2

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:иконка
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 01:30:48 pm »
Виждам, че сте отговаряли на поставени въпроси от други играчи а моят пак сте го прескочили.
Не знам на какво се дължи избирателноста ви на кого да отговаряте и на кого не, но отношението ви господа от екипа е меко казано обидно.
Може би около двестата евро които съм вкарал във вашата банкова сметка не са достатъчно ?
ОК господа!
Извинете, че ви наруших благоденствието с моите въпросчета... повече няма да ви питам и да се оплаквам от нишо..
Ще ви оставя на спокойствие да си изхарчите парите които аз сам глупакът ви дадох.....
Подарявам ви и иконката си за която се старах месеци наред и така и не получих......
Простете наивноста ми, че може би уважавате играчите ....

Shivers

  • Гост
Re:иконка
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 01:41:21 pm »
То хората от секция "Задай Въпрос" са играчи като мен и теб затова можеби не ти отговарят защото и те незнаят. А другото не съм сигурен но създал ли си предмет от коплект сега като си достигнал точките. Мисля че след като достигнеш определините 500 точки. Трябва да създадеш още 1 последен предмет(комплект). Пак казвам това са си само спекулации но пробвай и кажи ако създадеш и пак не стане. :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:иконка
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 01:50:27 pm »
Така вездесъщата иконка вече е налице. Вече може да се наслаждавате на прозвището Майстор занаятчия в категория 4. Простете на нас простосмъртните ако не винаги имаме време да помагаме мигновенно на всички. Колкото до избирателност да такава винаги има, но тя е на базата на важността на възникналите проблеми. Уверявам Ви, че никой не Ви е игнорирал нарочно.

Лек ден.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:иконка
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 02:06:03 pm »
То хората от секция "Задай Въпрос" са играчи като мен и теб затова можеби не ти отговарят защото и те незнаят. А другото не съм сигурен но създал ли си предмет от коплект сега като си достигнал точките. Мисля че след като достигнеш определините 500 точки. Трябва да създадеш още 1 последен предмет(комплект). Пак казвам това са си само спекулации но пробвай и кажи ако създадеш и пак не стане. :)

Въпросът вече го задавах във въпросната секция, но отговора който получих там гласеше -
Цитат
Явно са ги въвели след като вече сте минали точките за наградите.
Наясно съм ,че не е от най важните проблеми в играта и затова търпеливо чаках 1 седмица.
Преди това бях създал всичко което героят ми можеше да създаде, включително и зелен итем и не знаех дали това е достатъчно или не.
Затова си позволих да попитам. Предполагами и на други играчи ще бъде полезно да знаят.
Благодаря Commoner !
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 02:46:02 pm от Danchello »