Автор Тема: Въпрос за добив на ресусрс в приключение  (Прочетена 1997 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен guahir

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +6/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« -: Февруари 04, 2011, 09:57:39 am »
Герой guahir1, свят 2.
Стъпка 7 от приключението в провинция Бунар иска събиране на 20 скъпоценни камъка. Героят е бижутер и събира по един камък на успешен ход. В другите приключения когато има мисия за събиране на ресурс исканите камъни са по 5, а гледам че по 20 ресурс иска за другите професии които събират по повече ресурс на ход, като миньора примерно. Дали няма грешка в приключението или си е напълно нормално.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 10:00:26 am »
Напълно нормално е късметлия си че не ти е искало 60 камъка да видиш какъв зор е.
Освен това на другите професии иска и по повече.Аз имам кожарче редовно по над 150 кожи иска,а за миньор съм виждал да ми иска да събера 330 адамантий което е нереално  *xxx*

Неактивен guahir

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +6/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 10:07:35 am »
Ясноо  :)
Благодарности за отговора.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 10:41:50 am »
Само за информация да знаеш какво те чака съвсем скоро: Прикключение Носителя на бронята стъпка 10/11 Събери обикновен неплифован смарагд сечището утленд, провинция Тъмногория  *UNDECIDED* Което е нереално Ще ми трябват 100точки поне ако съм късметлия, докато със кожара не си спомням колко кожи ми искаше но го минах за 2 максимум 3 дена. *xxx* Това трябва да се преразгледа!
nickname Assailant свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 10:52:50 am »
В тези приключения кожарите са облагодетелствани доста и мисиите се минават даже няма и за ден.Докато ювелирите и миньорите са доста прецакани.Макар че миньорите в 5та ако им дава въглища да събира са добре тях ги минавах лесно  :P

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 11:11:08 am »
Айде, айде. Много зависи какво ще ти се падне. На кожаря ако му се паднат да събира кокали, на място където падат на 3 битки по 1? Лично аз съм свършвал с миньор задача за 5 хода, 22 камъка за точене, при мах. шанс. За сравнение същата стъпка с другия миньор, трябваша да копая 80 платина, знаете че тя винаги е на мин. шанс.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2011, 12:29:50 pm »
Досега никога не съм виждал да трябва да събирам кокали винаги е било кожи  :o Даже преди да получа задачата като кликна на съответната стъпка пише събери (бройка от до) едисикаква кожа от Едисикое място.
nickname Assailant свят 2

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2011, 01:19:29 pm »
... Даже преди да получа задачата като кликна на съответната стъпка пише събери (бройка от до) едисикаква кожа от Едисикое място.

99% съм сигурен че текста е еднакъв за всички професии, така че няма как да ти е пишело "кожи" преди да си приел задачата.

Shivers

  • Гост
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2011, 01:43:00 pm »
Мда не изписва то даже чак като дадеш да приемеш задачата решава какво ще ти даде да събираш, (злато,желязо, въглища..) съответно за кожарите избора ще да е кожи,кости :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2011, 03:54:09 pm »
Сега въпрос на късмет да,но може и кости аз лично съм събирал и въпреки че е на място където падат малко пак се минава по-бързо.Я пробвай с ювелир на минимален шанс в нечия червена зона и да копаш по 50-60 парцала  :D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Въпрос за добив на ресусрс в приключение
« Отговор #10 -: Февруари 06, 2011, 05:23:16 pm »
трябвашe да копая 80 платина, знаете че тя винаги е на мин. шанс.
Само забрави да уточниш, че става дума за копане в ничии земи. И за 30 хода даваш 6 диаманта и получаваш 12-16 платинена руда. И така - докато събереш 80. Голям купон е, нали? :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!