Автор Тема: Дух  (Прочетена 4350 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Дух
« -: Април 26, 2009, 04:06:29 pm »
какво става, ако ми свърши духа по време на битката.. .значе след 4тото ниво на пукнатината на мъртвеца останах с 2 дух и 380 живот. след това тръгнах да се бия с боса и загубих  :'( нямах повече колбички за да го напълня, ако може някой да помогне с обяснения, да ми разясни къде сбърках

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #1 -: Април 26, 2009, 05:58:37 pm »
какво става, ако ми свърши духа по време на битката.. .значе след 4тото ниво на пукнатината на мъртвеца останах с 2 дух и 380 живот. след това тръгнах да се бия с боса и загубих  :'( нямах повече колбички за да го напълня, ако може някой да помогне с обяснения, да ми разясни къде сбърках
Лично на мен духа не ми влияе.Боса си го бия с пълен живот 390 и оставям на 40.
Ако имаш по-малки поражения или брони ще те бие.Не е слаб.Дава 80 еxp и items няма да е слаб я.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дух
« Отговор #2 -: Април 26, 2009, 06:02:00 pm »
Ако героят е мистик със слаба защита, духът е основното, на което трябва да разчита- по време на битка възстановява точките си живто чрез него. А за мистиците не е често срещано явление да имат много живот в битка или тежки доспехи и оръжия (за разлика от войните), затова и по време на бой разчитат на духа си. Извод: не влизайте в сериозна битка с малко дух или живот!

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #3 -: Април 26, 2009, 06:07:04 pm »
аз питам за боеца... дали има някакво значение? как ме би гада болен съм... после пак ще ходя другите ги изкъртих духа там пада, но при боса влезнах с 2 дух и 380 живот... сега според мен би трябвало да го бия? ако има значение духа за битката демек да е нещо като морал във ИО е друго нещо? на мен това ми е запитването да знам какво да правя, че се надъхах да изкъртя тоя гад

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #4 -: Април 26, 2009, 06:09:31 pm »
Аз мисля че има значение за Мистика и той го използва в битката.
При Боеца аз не използвам колби за дух като падне и пак си бия.
Нека някой от екипа да каже.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #5 -: Април 26, 2009, 06:29:43 pm »
Боецът ползва дух при първоначалната атака ( първи рунд ).
Ако е вдигнато това умение:
Цитат
Фронтална атака
Много мощна атака в първия рунд на битката.
 
Points   1   2   3   4   5
Bonus   10 %   20 %   30 %   40 %   60 %
Spirit cost   10   15   20   25   30

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #6 -: Април 26, 2009, 07:02:23 pm »
Боецът ползва дух при първоначалната атака ( първи рунд ).
Ако е вдигнато това умение:
на 60% ми е, както и в атака ми е направено да тръгвам с 20%...

Rayh

  • Гост
Re:Дух
« Отговор #7 -: Април 26, 2009, 07:12:40 pm »
при блокирани удари пада а без него няма шанс стоиш те колят като агне  ;)

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #8 -: Април 26, 2009, 07:13:32 pm »
при блокирани удари пада а без него няма шанс стоиш те колят като агне  ;)
значе е нещо като морала в ИО? така ли? обяснете ми го, че започна живо да ме интересува

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дух
« Отговор #9 -: Април 26, 2009, 07:37:12 pm »
Войните и стрелците ползват дух само при ползване на специалните си умения (примера с бонуса при първия рунд). За друго тези два типа герои (според мен) не го ползват.
Важен е само при мистиците, които чрез него се лекуват по време на самата битка.

Rayh

  • Гост
Re:Дух
« Отговор #10 -: Април 26, 2009, 08:19:46 pm »
значе е нещо като морала в ИО? така ли? обяснете ми го, че започна живо да ме интересува

не че съм много на ясно но духа пада когато ти спрат удари още не съм много наясно как точно се случва но брадва примерно губя много дух срещу вълщите а с буздоган и щит повече живот като пуснат доклади на български ще почна по внимателно да ги чета  ;)

Неактивен The_God

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 87
  • Karma: +16/-8
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #11 -: Април 26, 2009, 08:27:49 pm »
така :) мерси много за разясненията не се обиждайте, но искам офиално админско изказване да разяснят по зададеняи от мен въпрос... според мен за да го има тоя дух при бойците има някакво значение, а с догатки от страна на играчите няма ка кда го разберем да дойдат и да ни обяснят...

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #12 -: Април 26, 2009, 08:44:03 pm »
Чакаме.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #13 -: Април 26, 2009, 10:26:59 pm »
Духът не е равен на морал-а от империята, героят няма да загуби битката защото няма такъв. Духът се ползва когато се изпълняват специални удари или умения (лекуването на мистика). Спокойно можете да си влизате в битка и без него ако не разчитате на специални удари, а войнът не разчита на това много-много. В момента умението първоначална атака не е много силно (ще се променя) така че и с него и без него си щял да загубиш освен ако битката не е била на косъм.

Блокирането, критичните удари, избягването на атака не зависи от духа. Мистиците имат умение Контра-удар, който изисква Дух. (след успешен блок можете да нанесете още 1 удар в същия рунд, но липсата на Дух няма да спре блокирането, просто няма да може да се ползва специалния удар)

Разгледайте уменията - на всяко едно си пише какво дава и колко Дух взима при използването му.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Дух
« Отговор #14 -: Април 26, 2009, 10:30:51 pm »
Духът не е равен на морал-а от империята, героят няма да загуби битката защото няма такъв. Духът се ползва когато се изпълняват специални удари или умения (лекуването на мистика). Спокойно можете да си влизате в битка и без него ако не разчитате на специални удари, а войнът не разчита на това много-много. В момента умението първоначална атака не е много силно (ще се променя) така че и с него и без него си щял да загубиш освен ако битката не е била на косъм.

Блокирането, критичните удари, избягването на атака не зависи от духа. Мистиците имат умение Контра-удар, който изисква Дух. (след успешен блок можете да нанесете още 1 удар в същия рунд, но липсата на Дух няма да спре блокирането, просто няма да може да се ползва специалния удар)

Разгледайте уменията - на всяко едно си пише какво дава и колко Дух взима при използването му.
Благодаря,че разясни всичко.Затваряйте темата.
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.