Автор Тема: Наемници и врагове  (Прочетена 1535 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен PSIHOMEN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Наемници и врагове
« -: Февруари 09, 2011, 08:35:38 pm »
Значи отидох да се бия в Офалия/Скорпионите (свят 2) и бях стигнал до 8/10. Взех единия от тримата ми наемници и победих, но наемника загина и на следващата степен НЕ ми даде да използвам другите 2 наемника с които дори не сам влизал в бой, но аз продължих и стигнах до 10/10 сам.Там се изправиха един лидер на 34 лвл и други 5-ма на 32 лвл и започнах да ги бия, на двама им блокирах ударите и ги оставих на 27. След това им направих магията Болест (Тъмен мистик) и им взех още 120 на те не умряха и продължиха да се бият. Загубих, остана ми само лидера на 2300 и се върнах обратно. И тогава видях в лечебницата, че трябва на излекувам и тримата като само един е загинал. :o Ако не бяха бъговете 6тях да ги бия 100 %. *UNDECIDED*

Героят ми е psihomen

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници и врагове
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2011, 08:40:29 pm »
Не е проблем.Просто в началото на първа стъпка трябва да избереш дали да се биеш сам , с един наемник или с всички активни наемници.

Като единствено при първия вариант , когато влизаш да се биеш соло , имаш право в някоя от следващите стъпки да включиш един или повече наемници.

Относно втората част от въпроса ти , не съм много сигурен какво точно искаш да кажеш:)

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен PSIHOMEN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници и врагове
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2011, 08:45:04 pm »
искам да кажа че онези двама с които се биех не успях да ги убия с "Болест". Те останаха на 27 и аз им взех 120 с магията, а те бяха още на крака
« Последна редакция: Февруари 09, 2011, 08:49:18 pm от PSIHOMEN »

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Наемници и врагове
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2011, 08:49:03 pm »
Еми маи с такива магии като болест и боен вик рев и тен подобни маи не може да се убие наемник мобове герои и други
viruskiril свят-2

Неактивен PSIHOMEN

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +1/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници и врагове
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2011, 08:51:24 pm »
Еми маи с такива магии като болест и боен вик рев и тен подобни маи не може да се убие наемник мобове герои и други
Мисля че не е нормално да няма кръв и да ми нанася щети и след това да трябва пак да го ударя за да го убия

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници и врагове
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2011, 08:54:56 pm »
Цитат
krest
Global Moderator
« Отговор #5 -: Декември 16, 2010, 09:11:33 »   

Без подробен доклад от битката е трудно да се определи , но особеността на това умение е следната :

Болест неможе да смъкне под 50% от кръвта която мобът или героят има от неговата Жизненост.
Примерно:
Противника е с 200 Кръв и 10 Жизненост което значи че  може да  бъде взето МАХ 150 Кръв ((10/2)*10)
Ако мобът е въведен с 400 Кръв но само 2 Жизненост може да му се вземе до 390.
А пък ако има  200 Кръв и 40 Жизненост  няма да  се вземе изобщо кръв.



 
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits