Автор Тема: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА  (Прочетена 23902 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #75 -: Февруари 11, 2011, 10:54:53 pm »
Тук въпроса не е до цоцане на бъгняри като тебе.
Тези предмети който си направил с бъга от тях си избил толкова пари и диаманти,че си можел сигурно да облечеш по няколко героя.Примери колкото щеш от mix2mix в 6та облечен с кървави епици от епични рецепти правещ по няколко епика на ден от епични рецепти продавани за по 50-60 млн,до Juanezz играч 4та категория който уж беше голям майстор.С комплект на стрелеца изработен целият лично от него и правещ на ден по няколко епични рецепти.Така че айде моля ви се не говорете ти и сички останали като тебе.Че в 95-98% от игрите от този сорт щяхте да отнесете бан по IP и дел на скапаните ви акаунти.

Ти неси човека който ще ги съди и ще им казва че е трябвало да им бъдат изтрите "скапаните" акаунти. Май повече те е яд че ти неси знаел тоя бъг и неси бил като тях.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #76 -: Февруари 11, 2011, 11:01:05 pm »
За едно поне си прав много ме е яд че не съм знаел за бъга за да го докладвам навреме.А тези играчи се набиваха в очите на всички като доста странни.Лично аз дори не предполагах,че има такъв бъг,а си мислех че са некви богаташи чужденци купуващи си доста епични рецепти от магазините,но явно не било така  :D
И не знам кво толкова ги защитаваш при положение че са бъгвали и са правили кой знае още какво.Та не знам кой го е яд за бъга повече и определено играчи като тях не са ми пример в играта за разлика от тебе явно.

Неактивен pro_pain

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 180
  • Karma: +20/-53
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #77 -: Февруари 11, 2011, 11:06:46 pm »
За едно поне си прав много ме е яд че не съм знаел за бъга за да го докладвам навреме.А тези играчи се набиваха в очите на всички като доста странни.Лично аз дори не предполагах,че има такъв бъг,а си мислех че са некви богаташи чужденци купуващи си доста епични рецепти от магазините,но явно не било така  :D
И не знам кво толкова ги защитаваш при положение че са бъгвали и са правили кой знае още какво.Та не знам кой го е яд за бъга повече и определено играчи като тях не са ми пример в играта за разлика от тебе явно.

Какво ревете всички , сигорен съм на 10000000000000000 % че всеки който имаше такава възможност щеше да се възползва проблема не е в човека , а в хората които се занимават с играта .

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #78 -: Февруари 11, 2011, 11:10:31 pm »
За едно поне си прав много ме е яд че не съм знаел за бъга за да го докладвам навреме.
Хмммммм.... сигурен ли си? Щото сега си 49 ниво, ей-сегинка те чака 6-та категория, бъгът е изчистен и епиците от легендарни рецепти стават с пъти по-малко. А от епични рецепти - да не говорим. Т. е. - предлагането се намалява драстично, но търсенето си остава същото. Сещаш ли се как ще се отрази това на цената? И дали ще си доволен?  *FOCUS*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #79 -: Февруари 11, 2011, 11:13:50 pm »
Тц а кой е казвал,че ще се качвам в 6та ;)
При положение,че следващите месеци ще отсъствам секи делник как мислиш,че ще ми се занимава да развивам герой из 6та.Няма да стане това.Но да не говориме за мене.
pro_pain няма игра в която да няма бъг,точно за това се очаква от хората да докладват веднага особено за такива сериозни проблеми и който се възползва и не докладва след това да бъде наказван.Нищо нередно няма в случилото се даже напротив много са им леки наказанията,но това екипа си го решава.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #80 -: Февруари 11, 2011, 11:29:05 pm »
Напълно съм съгласен с Ivolver и Newcomer.mix2mix е продал предмети за стотици милиони,ако не и хиляди,с измама.Според мен това трябва да се накаже с бан!!!
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 11:31:29 pm от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #81 -: Февруари 11, 2011, 11:35:17 pm »
Има и нещо друго тука.Тези предмети вярно отиват за доста пари купуват ги обикновени играчи обаче я се замислете ако не беше бъга колко от тези обикновени играчи щяха да имат скъпи играчки и колко пъти повече злато щеше да им трябва да си ги направят.И ми е интересно понеже предполагам има такива предмети дарени и за гилдиите,по наемници на други акаунти и т.н. какво става с тях?
Отделно както се каза тея играчи са печелили милиони злато на гърба на другите заради този бъг.Това злато къде отива мислите?Толкова често последно време почнаха да изчезват всичките диаманти по пазара,че човек чак да се замисли.Включително и тази вечер изчезнаха и цената им скочи отново.И отново това е във вреда на обикновените играчи и майсторите после как няма цените да се вдигат на всичко.
А вия си ги защитавате тея играчи тука се едно са най-големите.

Неактивен Jifkuuuu

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #82 -: Февруари 11, 2011, 11:39:12 pm »
Липсват ми почти всички предмети .. на наемниците ми също .. как да го оправя ????

Неактивен Jifkuuuu

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +1/-3
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #83 -: Февруари 11, 2011, 11:40:20 pm »
Липсват ми почти всички предмети .. на наемниците ми също .. как да го оправя ????

Cyklop <---- това е  героят ми ;]] забравих да го напиша :D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #84 -: Февруари 11, 2011, 11:56:32 pm »
@pro_pain: Всеки човек би докладвал такова голямо нарушение, а всяка мръсна гнида дето не заслужава и да я стъпчеш би се скатала и опитала да се възползва. Хора и гниди.
Ама в този форум всеки божи ден има съобщения за бъгове. На моето съобщение отпреди два дни все още обърнал ли е някой внимание? Е, да - този бъг ощетява играча, затова не е чак толкова важен, а? Но затова пък ако някой бъг ощетява играта - ооооооо, това вече е голямо нарушение! Така, че ако искате да бъдете хора, и да не попадате в дилемата, коята сам си написал - би би било добре да оправяте бъговете своевременно. Нали?
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #85 -: Февруари 12, 2011, 12:00:47 am »
Има и нещо друго тука.Тези предмети вярно отиват за доста пари купуват ги обикновени играчи обаче я се замислете ако не беше бъга колко от тези обикновени играчи щяха да имат скъпи играчки и колко пъти повече злато щеше да им трябва да си ги направят.И ми е интересно понеже предполагам има такива предмети дарени и за гилдиите,по наемници на други акаунти и т.н. какво става с тях?
Отделно както се каза тея играчи са печелили милиони злато на гърба на другите заради този бъг.Това злато къде отива мислите?Толкова често последно време почнаха да изчезват всичките диаманти по пазара,че човек чак да се замисли.Включително и тази вечер изчезнаха и цената им скочи отново.И отново това е във вреда на обикновените играчи и майсторите после как няма цените да се вдигат на всичко.
А вия си ги защитавате тея играчи тука се едно са най-големите.
Според мен трябва да се направи така:връщат се всички пари на копувачите от аукциона и предметите се трият,а предметите който са отишли по хора от гилдиите се трият без нищо в замяна.
Ама в този форум всеки божи ден има съобщения за бъгове. На моето съобщение отпреди два дни все още обърнал ли е някой внимание? Е, да - този бъг ощетява играча, затова не е чак толкова важен, а? Но затова пък ако някой бъг ощетява играта - ооооооо, това вече е голямо нарушение! Така, че ако искате да бъдете хора, и да не попадате в дилемата, коята сам си написал - би би било добре да оправяте бъговете своевременно. Нали?
Айде стига с тоя тъп бъг де.Говорим как някой е забогатял с стотици милиони а ти все още настояваш да ти сменят пръстена с жълт...
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2011, 12:03:11 am »
Да бе човек разбрахме за твоят пръстен където вместо легенда паднал обикновен от приключение баси нещото орева света за 1 смотан пръстен.Тука на хората им липсват по десетки епици на някои по наемниците и главният герой на стойност милиони,сериозен бъг с рецепта кой знае колко изгорели и от него има обаче твоят проблем е най-важен.Ей ся ще влезне програмист в 12 през ноща да ти оправи проблема.Понеже нали се сещаш и те са хора не може да седят по 24/7 за да оправят проблеми и те имат семейства и на тях им е нужно да спят.Не мога разбера тоз пръстен толкова ли е уникален,че е на първо място.Ама така е когато стане дума за нещо секи гледа първо себе си.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #87 -: Февруари 12, 2011, 12:07:57 am »
Сега трябва да се проверят и наемниците и гардовете на гилдиите,в които са тези майстори ... където има тяхна изработка се маха !! Да видиш как ще останат голи ........ Да се прегледат и даренията им в гилдията и на кого са пращали пари/диаманти/подаръци !!! Тоя бъг съществува поне от 3 месеца (нали играча,който отвори темата каза,че тогава ги е правил нещата)
Та това са стотици милиони и милиарди бре  :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
Тука направо бан .. кви са тези леки наказания  >:( :o :o :o :o :o
Не може аз да се бъхтя да изпълнявам прключения за да зема някой диамант и да разчитам на добър дроб да си пусна премиум (занаята е голяяяма екстра за кризата) пък някъв мухьо,Гнида както каза колегада да печели милиарди ей така  *xxx* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* >:( >:( >:( :(
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

newcomer

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #88 -: Февруари 12, 2011, 12:13:48 am »
@FatJIm Аз съм играч като теб. Не съм част от екипа :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #89 -: Февруари 12, 2011, 12:22:03 am »
Е много ясно.Нека се изтрият геройте и да видим дали някой ще повтори.Това че им махат екипировката е НИЩО сравнение с това какво са спечелили тея герои.Нека приемем че са правели по един епик от епична на ден-по 50млн за 3 месеца...това са над 4 МИЛИАРДА или 10 000 диаманта...а екипа прибира екипировка за 200-300 милиона ;D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.