Автор Тема: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА  (Прочетена 23929 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #45 -: Февруари 11, 2011, 06:36:09 pm »
Да живее ПРОЛЕТАРИЯТА  >:D

да живе,що да не живее.вече 4.5 часа екипировката не ми е възстановена.мен това ме интересува.а дали има промити или изпити мозъци е друго нещо

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #46 -: Февруари 11, 2011, 06:41:53 pm »
Цитат
да живе,що да не живее.вече 4.5 часа екипировката не ми е възстановена.мен това ме интересува.а дали има промити или изпити мозъци е друго нещо

А тук вече намесваш религията. Аз затова си имам един Олтар със иконите на "Свети Oton велики" "Преподобният Electroto" и "Всевишният Commoner" И всяка сутрин си паля свещички с молитва - "О велики пазете моят дом и гилдия от бъгове и измамници .... т.н." Но за по голям ефект съм забелязъл че може да помогне и жертвопринушение на коза ... или ако нямаш пари пробвай с малък заек... пак върши работа  *WIZARD*

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #47 -: Февруари 11, 2011, 06:43:42 pm »
Ти, за да купиш коза ли пусна 10% данък днес :D :P
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #48 -: Февруари 11, 2011, 06:45:38 pm »
А вие сте били много нагли бе  :o :o :o
Сега за наказание екипа трябва да обяви всички,които са маниулирали този бъг  *hmm* *hmm* *hmm* Ето как се пълнят темите с добри предмети на водещите гилдий ... ем върви ги стигай   *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #49 -: Февруари 11, 2011, 06:46:35 pm »
Хаха епа да я гледай днеска: Пари даде ... Коза купихме ... и гилдията развихме. Та сега можем да приемаме още последователи в светия храм :D

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #50 -: Февруари 11, 2011, 06:49:12 pm »
Даже има и рима:

Пари дарихме.
Коза купихме.
Гилдията развихме.
И нови играчи поканихме.
За това на боговете благодарихме.  *WIZARD*

Неактивен predatora23

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #51 -: Февруари 11, 2011, 07:01:58 pm »
Шега ли си правиш или  *xxx*
Какво толкова не разбрахте от по горните постове.И този върховен хищник използващ бъговете в играта,както и останалите който реват в темата вместо го правят да благодарят на екипа,че не са им изтрити всичките акаунти.





е не се притеснявайте. разбрах че каквото и да кажа съм виновен за вас. за тва изтрих  година и половина и 1000 лева.да сте ми живи и здрави ти и екипа на империал херо

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #52 -: Февруари 11, 2011, 07:06:17 pm »
Е извинявай бе човек. Е как да не каже така . Е ще идеш на улицата ще застреляш някой човек и после кой ще кажеш че е виновен на полицията ... фирмата че е произвела пистолета  и полицията че не те е спряла да застреляш човека. ? Щот ти точно това казваш . Разбирам те фърлил си много пари ма както и много други  играчи в играта . Те какво да кажат че си дават парите а винаги някой седи над тях и печели страшно много пари от нечестна игра и те никога немогат да го настигнат тия хора закво си фъргат парите тогава ?

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #53 -: Февруари 11, 2011, 07:10:10 pm »
добре ве хищник какъв ти е коментара за това?

нали си невинен защо доказателствата сочат друго

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #54 -: Февруари 11, 2011, 07:12:06 pm »
Аз като гледам и рецепта на монаха е със толкова изработки
viruskiril свят-2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #55 -: Февруари 11, 2011, 07:13:21 pm »
Еми браво на тебе,а останалите?
5 бъгнати рецепти се виждат

Неактивен predatora23

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #56 -: Февруари 11, 2011, 07:14:07 pm »
Е извинявай бе човек. Е как да не каже така . Е ще идеш на улицата ще застреляш някой човек и после кой ще кажеш че е виновен на полицията ... фирмата че е произвела пистолета  и полицията че не те е спряла да застреляш човека. ? Щот ти точно това казваш . Разбирам те фърлил си много пари ма както и много други  играчи в играта . Те какво да кажат че си дават парите а винаги някой седи над тях и печели страшно много пари от нечестна игра и те никога немогат да го настигнат тия хора закво си фъргат парите тогава ?



не човек не ме разбираш. грешката ми е че не съм докладвал. тва е. бъга или рецептите незнам как се казва защото не съм мн наясно. не са направени от мен.ако беше така щях да направя 1000 стреломета не 26 и 30000 копия вместо еди колко си. тва е

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #57 -: Февруари 11, 2011, 07:15:23 pm »
И ето примерно мойта гилдия тръгваме да нападаме някой пост или замък и гледаш то всички от тази гилдия наоблечени в епици от еднократни рецепти . Или пък 1 гилдия дръжи всички замъци по картите защото некой от тях така бълва диаманти от продажба и облича цялата гилдия за без пари . Е кво правиме тогава. Вие спирате развитието и играта на всички по този начин ?... За последният пост неможе да се направят от друг ... за да се направят тези рецепти трябва вече да са научени и съответно немогат да се пускат по аукциона. :)

Неактивен predatora23

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #58 -: Февруари 11, 2011, 07:15:36 pm »
Еми браво на тебе,а останалите?
5 бъгнати рецепти се виждат



 тва не е от мен

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #59 -: Февруари 11, 2011, 07:18:11 pm »
а от тебе кое е?
аз не мога разбера найстина
хем си невинен това онова,хем не се защитаваш.аз на твое място бих постнал 1000 снимки да си види че няма бъгнали неща и не са изработвани от тях и че съм докладвал примерно веднага.Това че не си докладвал също не е хубаво.