Автор Тема: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА  (Прочетена 23910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kosiger

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #60 -: Февруари 11, 2011, 07:21:27 pm »
айде лека нощ на всички защото сме принудени да си легнем след като на се ни оправени нещата.а гледам нема дежурен админ.до понеделник.приятна игра на всички нудисти.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 07:24:45 pm от kosiger »

Неактивен predatora23

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #61 -: Февруари 11, 2011, 07:26:33 pm »
а от тебе кое е?
аз не мога разбера найстина
хем си невинен това онова,хем не се защитаваш.аз на твое място бих постнал 1000 снимки да си види че няма бъгнали неща и не са изработвани от тях и че съм докладвал примерно веднага.Това че не си докладвал също не е хубаво.



обяснявам ти . преди малко проверих и така наречените бъгове които бяха 2 а не 50 както ги изкарахте ги няма6е.вероятно са премахнати.как да се защитя според теб ?????

kosiger

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #62 -: Февруари 11, 2011, 07:29:47 pm »


ако прегледате акаунтите на първите  топ гилдий ще видите кой се е възползвал от тоя бъг.ще забележите колко голота има на този свят.
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 08:28:56 pm от kosiger »

Неактивен predatora23

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 9
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #63 -: Февруари 11, 2011, 07:32:03 pm »


ако прегледате акаунтите на първите две топ гилдий ще видите кой се е възползвал от тоя бъг.ще забележите колко голота има на този свят.


защо намесваш гилдията???????????. в нея съм от 2 семици ???????????????

kosiger

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #64 -: Февруари 11, 2011, 07:33:15 pm »

защо намесваш гилдията???????????. в нея съм от 2 семици ???????????????

друго имам предвид,че по голотата ще се види кой е ползвал тия рецепти
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 07:35:57 pm от kosiger »

Shivers

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #65 -: Февруари 11, 2011, 07:37:02 pm »
Че то точно в момента всички са голи :D Как ще разбереш кой заради наказание кой заради Грешката :)

kosiger

  • Гост
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #66 -: Февруари 11, 2011, 07:37:38 pm »
Че то точно в момента всички са голи :D

направи си извод

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #67 -: Февруари 11, 2011, 07:38:57 pm »
Aбе, хубаво забелязвате бъговете и наказвате играчи, а бъга с наградата, за който ви уведомих изрично втори ден залязва и никой не го е еня. Като ще оправяте бъгове, бъдете така добри да оправите и него, а?
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #68 -: Февруари 11, 2011, 07:41:27 pm »
FatJIm нали се сещаш,че приоритет са масовите бъгове при който има сериозни последствия за всички като бъга с рецептите и изчезването на предметите на доста от хората,а не този твой пръстен.
kosiger човека имаше предвид че в момента липсват предмети на някои хора и наемници заради това че са изчезнали,а не че хората са бъгвали.Лично и на мен ми липсват 2 предмета от наемниците както и на доста хора им липсват и повече неща.Но те не са бъгвали.Като оправят липсващите предмети ще се види кой е бъгвалият  :D

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #69 -: Февруари 11, 2011, 08:08:03 pm »
Аз немога да разбера защо намесвате гилдиите, мислите ли че ако знаехме цяла гилдия за проблема щях да седя с наменици с някакви грозни жълти облекла ? Аз лично съм питал мих3мих над 5 пъти как на ден прави по 5-10 епични рецепти и той никога неми е отговарял, глупав харватин, нищо повече немога да кажа. Искам да ви помоля да не намесвате гилдиите в тоя спор и да не говорите кой ползвал и кой не. Въпросният бъг очевадно не е ползван само от един или пет героя, явно са доста повече от пет героя са го знаели и ползвали. Отново ви моля, не намейсвайте гилдиите, това че един човек от гилдия или пет човека са си позволили използването на бъга, не означава че останалите десет, двайсет или педесет човека са знаели че тези хора го ползват или по някакъв друг начин са се възползвали от него. Да и аз имам предмет на мен който е направен от мих3мих и не държа да ми бъде върнат щом е направен с измама(дори и да е епичен зелен предмет, какъвто всъщност е).

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #70 -: Февруари 11, 2011, 09:04:26 pm »
приятна игра на всички нудисти.
Aми че предатора е от твоята гилдия. Така че няма смисъл да се злобее по адрес на гилдиите. И Boby_, който също е от твоята гилдия, доста добре се обоснова защо нарушение всъщност няма. Приеми, че е станала грешка, вместо да сочиш на хората къде да намерят голи снимки на ваши и на наши. *freak*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #71 -: Февруари 11, 2011, 09:23:59 pm »
Абе не знам , ама дайте си ми шапката ..  :D Това че има бъгове не е проблем на обикновения играч като мен , аз си бачкам , влизам си вечер , бия и т.н. Влизан днес и какво да видя ? Нямам каска, а пък 1/2 от парцалите на наемниците виси в склада .. Сори , ама както е казано в поговорката "Моето си е мое , чуждото е общо" . Накажете който трябва, оправете нашите проблеми . Приятна игра на всички :)

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #72 -: Февруари 11, 2011, 10:31:15 pm »
Mани, мани... на мен героят ми не е събличан и не обърнах внимание на съобщението. Добре, че като тръгнах да се бия, играта ме алармира, че трима наемници нямат оръжие, иначе мобовете щяха да ме отнесат като гларус - баничка :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #73 -: Февруари 11, 2011, 10:39:27 pm »
Не са прави с наказанието да махнат от героите и предметите които са направени по нормален начин.Но това си е загуба на екипа,защото досега сам им дал над 800 лева.А с това неправилно наказание ме карат да спра да играя играта.Така че загубата си е за тях.Бих ги посаветвал първо да си прочетат правилата и да се замислят над тях,след това да налага наказания.Но екипа не деиства професионално така,че довиждане от мен и от моите парички господа админи.А можехте с по нормално наказание да продължите да си цоцате от мен.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re: С КАКВО НАРУШИХ ПРАВИЛАТА
« Отговор #74 -: Февруари 11, 2011, 10:46:44 pm »
Тук въпроса не е до цоцане на бъгняри като тебе.
Тези предмети който си направил с бъга от тях си избил толкова пари и диаманти,че си можел сигурно да облечеш по няколко героя.Примери колкото щеш от mix2mix в 6та облечен с кървави епици от епични рецепти правещ по няколко епика на ден от епични рецепти продавани за по 50-60 млн,до Juanezz играч 4та категория който уж беше голям майстор.С комплект на стрелеца изработен целият лично от него и правещ на ден по няколко епични рецепти.Така че айде моля ви се не говорете ти и сички останали като тебе.Че в 95-98% от игрите от този сорт щяхте да отнесете бан по IP и дел на скапаните ви акаунти.