Автор Тема: изчезнала екипировка  (Прочетена 4877 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gogo75

  • Гост
изчезнала екипировка
« -: Февруари 12, 2011, 08:46:37 am »
уж е оправено но на няколко наемници ми липсват брони и немога да ги открия и в склада както е писано

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2011, 11:05:20 am »
Имаше един виц - "не ме кефиш, копеле..."
Че и нашата работа такава, не ги кефим и това е...
И на мен ми липсват 2 арбалета, които надали някога ще получа...

newcomer

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2011, 11:33:01 am »
.
И на мен ми липсват 2 арбалета, които надали някога ще получа...

И поради каква причина "споделяш" с нас, че няма да "получиш" арбалетите си. Би ли споделил с нас логиката за този твой извод - проникновение?

Истината е, че няма такава. Ти принадлежиш към класата на мрънкачите. Особен вид, стоящ малко над гнидите в еволюционната стълбица. ДНК-то ви на всички е сбъркано и поради тази причина, хората трябва да ви отбягват. Не дай си боже, да създадете поколение.

Казаха ти, че е технически проблем и знаеш работното време на екипа. Ще чакаш. Аман от мелодрама.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2011, 11:50:21 am »
Некомер и админите им препоручвам да съберат всички коментари за иизчезнали предмети в една тема защото до понеделник ще бъдат отвоорени още 100теми за изчезнали предмети
viruskiril свят-2

newcomer

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2011, 12:15:12 pm »
Некомер и админите им препоручвам да съберат всички коментари за иизчезнали предмети в една тема защото до понеделник ще бъдат отвоорени още 100теми за изчезнали предмети

Само модераторите, CM и администратора могат да модифицират и преместват теми.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2011, 12:23:21 pm »
Имаше един виц - "не ме кефиш, копеле..."
Че и нашата работа такава, не ги кефим и това е...
И на мен ми липсват 2 арбалета, които надали някога ще получа...

Голямо плакане , голямо нещо. А докато се възползвахте от тези оръжия и брони бяхте доволни.Говоря за хората, които бяха станали целите червени. Знаеш ги  ;)

GLADIATOR

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #6 -: Февруари 12, 2011, 12:41:28 pm »
И поради каква причина "споделяш" с нас, че няма да "получиш" арбалетите си. Би ли споделил с нас логиката за този твой извод - проникновение?

Истината е, че няма такава. Ти принадлежиш към класата на мрънкачите. Особен вид, стоящ малко над гнидите в еволюционната стълбица. ДНК-то ви на всички е сбъркано и поради тази причина, хората трябва да ви отбягват. Не дай си боже, да създадете поколение.

Казаха ти, че е технически проблем и знаеш работното време на екипа. Ще чакаш. Аман от мелодрама.

Не ви познавам г-н Нюкомър, но не мисля че имате право да давате обидни квалификации, за когото и да е в този форум. Мисля че трябва да си поправите поста и да се извините на човека. В противен случай би следвало да бъдете наказан от модераторите на този форум

gogo75

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #7 -: Февруари 12, 2011, 12:54:54 pm »
аз досега не съм се възползвал от никакъв бъг на играта а екипировката която ми я няма не е нищо особено и затова се учудих че липсва-неяколко брони на наемниците ще изчакам още малко да видя дали ще се появи и ако не ще слагам нови здраве да е,а до обидния коментар по горе смятам че трябва да има наказание,всеки трябва да си държи такова мнение за себе се иначе форума може да се превърне в бълване на голяма помия от играчите,за всяко такока поведение трябва да има наказание

newcomer

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #8 -: Февруари 12, 2011, 12:58:48 pm »
@GLADIATOR Не се отричам от думите си. Внимателно съм подбрал думите си, за да изразя отношение. Моля помислете върху цялата ситуация и ще видите кой кого/или какво обижда.

Неактивен artreia

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 245
  • Karma: +90/-342
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #9 -: Февруари 12, 2011, 01:37:27 pm »
newcomer отново неподготвен, но затова пък интересен.
Арбалетите няма да си ги получа по субективни причини, описани са ето тук -http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=24315.0
Но ти си пиши, не ми пречиш... драскачи като теб под път и над път.
« Последна редакция: Февруари 12, 2011, 01:56:28 pm от artreia »

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #10 -: Февруари 12, 2011, 01:57:30 pm »
Няма спор, че това което става от вчера е много неприятно.Отвориха се вече толкова теми за липсващи предмети, че не може да ги изчете човек.Лошото е че май страдат и играчи които не са се възползвали от бъгове в играта.Дано поне екипа да разреши проблема и ако е възможно да се вземат мерки, че да не страдат всички от нередностите които правят някои от играчите.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2011, 02:52:15 pm »

GLADIATOR

  • Гост
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2011, 03:57:35 pm »
@GLADIATOR Не се отричам от думите си. Внимателно съм подбрал думите си, за да изразя отношение. Моля помислете върху цялата ситуация и ще видите кой кого/или какво обижда.

Каквато и да е ситуацията, според мен никой, повтарям НИКОЙ, няма право да обижда когото и да е, по какъвто и да е повод. Никъде в правилата на тоя форум не е написано че дадена ситуация разрешава това и никой не е дал съгласието си да бъде обиждан. Напротив, там ясно е написано обратното.
Затова призовавам екипа, да разгледа написаното от вас и да вземе отношение. В противен случай излиза, че правилата на форума вече не важат и всеки може да си пише каквото си иска.
Лично аз искренно се надявам да не е така.

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2011, 04:03:06 pm »
картината взе да става изключително жалка . осъзнайте се и не пишете обидните си квалификации за хората посещаващи форума.
- I died to become immortal

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:изчезнала екипировка
« Отговор #14 -: Февруари 12, 2011, 04:09:23 pm »
Интересно става ... ама почва да писва и скоро ще стане още по - интересно .