Автор Тема: нещо не ми е ясно  (Прочетена 1631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
нещо не ми е ясно
« -: Юли 17, 2009, 12:52:16 pm »
като влезна в таверната, да отидя да работя ,отдолу ми излизат едни оранжеви правоъгълничета ,и като натисна на тях почвам да раоботя. Въпроса ми е за какво работя ,има още една тема по надолу , прочетох я ,ама не ми стана много ясно ,и е заключена ,плс кажете какво е това нововъведение в играта !!

п.с. и ги напишете на български ,че английския ми е слаб !!!!!

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #1 -: Юли 17, 2009, 01:10:11 pm »
мисля,че започваш да работиш двойно повече... например си натиснал за 4 часа и като си натиснал този бутон почваш да работиш за 8 часа и ти взема един диамант

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #2 -: Юли 17, 2009, 01:15:23 pm »
мисля,че започваш да работиш двойно повече... например си натиснал за 4 часа и като си натиснал този бутон почваш да работиш за 8 часа и ти взема един диамант

аз съм премиум и не сам дал до сега нито един диамант  ;D ама искам да се кирилиза малко,че не го разбирам тоя английски  ??? ???

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #3 -: Юли 17, 2009, 01:29:35 pm »
може би като си премиум не ти зима нищо

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #4 -: Юли 17, 2009, 01:31:57 pm »
Нововъведените задачи за работа са за различни професии и различни категории , при тях се работи  срещу по-високо заплащане от това в таверната.
 (ако имате късмет да има работа за вашите професии)
В зависимост от нивото което сте достигнали като занаятчия в търсената специалност се определя и заплащането Ви (Х1,5 или Х3 ) и пише задачата за колко време е.
Има два бутона горния е да поемете задачата за часовете които е написано , долния е за да работите двойно време (ако сте Премиум не се заплаща удвоеното време, ако НЕ сте Премиум заплащате 1д само ако удвоите времето за работа) .
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 01:34:20 pm от krest »

Неактивен ugia

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #5 -: Юли 17, 2009, 01:59:49 pm »
не мисля че е редно да се плаща за да работиш. Тук играят млади хора. Не вярвам пенсионери да "житкат" ИО и ИГ. Не е редно да се учат че за да работиш трябва да си плащаш под каквато и форма да е и по какъвто и повод да е. Има и други начини да се прибират смс-и. Към открилия темата - една препоръка: когато откривате тема в заглавие пишете за какво точно пускате тема а не дали ви е ясно ,неясно ,топло или студено.два часа търся каде е темата след като заключиха 2 подобни.

Неактивен nasss

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 137
  • Karma: +1/-30
  • хелоу
    • Профил
Re:нещо не ми е ясно
« Отговор #6 -: Юли 17, 2009, 03:04:49 pm »
не мисля че е редно да се плаща за да работиш. Тук играят млади хора. Не вярвам пенсионери да "житкат" ИО и ИГ. Не е редно да се учат че за да работиш трябва да си плащаш под каквато и форма да е и по какъвто и повод да е. Има и други начини да се прибират смс-и. Към открилия темата - една препоръка: когато откривате тема в заглавие пишете за какво точно пускате тема а не дали ви е ясно ,неясно ,топло или студено.два часа търся каде е темата след като заключиха 2 подобни.

това е много вярно . Мерси за инфото !!!! ще заключа темата за всеки случай :)