Автор Тема: Проблем с предизвикателствата  (Прочетена 1520 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Проблем с предизвикателствата
« -: Февруари 16, 2011, 12:05:06 pm »
Не е точно проблем, нито бъг, но много хора се възползват от него:

Топ играчите със слава са обикновено и майстори на предмети, които съответно имат някой от комплектите за занаячийсто ви си го слагат като крафтват. Което моментално им сваля статистиките горе-доло наполовина и стават лесна мишена. Трабва да се направи нещо, което да пречи да се експлоатирва това. Дали да може да си скриваш изцяло статистиките, дали да имаш право определено време на ден да не могат да те бият... Все някой може да предложи добро решение.
nickname Assailant свят 2

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2011, 12:09:44 pm »
Не е точно проблем, нито бъг, но много хора се възползват от него:

Топ играчите със слава са обикновено и майстори на предмети, които съответно имат някой от комплектите за занаячийсто ви си го слагат като крафтват. Което моментално им сваля статистиките горе-доло наполовина и стават лесна мишена. Трабва да се направи нещо, което да пречи да се експлоатирва това. Дали да може да си скриваш изцяло статистиките, дали да имаш право определено време на ден да не могат да те бият... Все някой може да предложи добро решение.
Ами много просто - крафтваш си епичен занаятчийски костюм и готово. Само трябва да пуснат такъв за стрелец и войн иначе пак ще има недоволни  *hihi*
П.П. Темата ти май не е за тази секция ;)

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2011, 12:14:09 pm »
Проблем е и много хора се възползват от това да се качат нагоре в класацията.

А за твоя отговор сам си отговори колко е реален. *hmm*
nickname Assailant свят 2

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2011, 12:34:26 pm »
Не е точно проблем, нито бъг, но много хора се възползват от него:

Топ играчите със слава са обикновено и майстори на предмети, които съответно имат някой от комплектите за занаячийсто ви си го слагат като крафтват. Което моментално им сваля статистиките горе-доло наполовина и стават лесна мишена. Трабва да се направи нещо, което да пречи да се експлоатирва това. Дали да може да си скриваш изцяло статистиките, дали да имаш право определено време на ден да не могат да те бият... Все някой може да предложи добро решение.
Както сам си си го написъл " не е точно проблем, нито бъг", т.е. не е за тази секция защото тя е точно за това. Не е и за препоръки, защото ти не даваш конкретни предложения защитени и обосновани. С малко повече въображение можеш да я вкараш в Екипировка, но и за там не е. Може би в Общи приказки, защото "Все някой може да предложи добро решение", т.е. очакваш дебат и мнения каквито  и да са.

Проблем е и много хора се възползват от това да се качат нагоре в класацията.

А за твоя отговор сам си отговори колко е реален. *hmm*
Как да не е реален, не видя ли колко "топ" играчи крафтваха зелени, че даже и от епични рецепти  *hihi*
Изобщо неискам даже да коментирам съществуването на занаятчийския сет.
Предизвикателство ползвам за да тествам героя къде се намира и за да хабя точки. За славата не ми пука а статискитака не ме кефи.
Ето ти мнение :)

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2011, 12:52:00 pm »
Е така е , ама това е положението. Аз също съм за пълното скриване на статистики. В момента няма никакво ноу хау. Всеки ти вижда всичко и облекло и атрибути и умения и наемници. Трябва само да ти цъкна 2 пъти на профила.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2011, 12:56:06 pm »
Е така е , ама това е положението. Аз също съм за пълното скриване на статистики. В момента няма никакво ноу хау. Всеки ти вижда всичко и облекло и атрибути и умения и наемници. Трябва само да ти цъкна 2 пъти на профила.
Е, и, така е и аз го искам ама знаеш че няма го бъде  *offtopic*
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 12:58:38 pm от helllfire »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2011, 01:05:53 pm »
Е така е , ама това е положението. Аз също съм за пълното скриване на статистики. В момента няма никакво ноу хау. Всеки ти вижда всичко и облекло и атрибути и умения и наемници. Трябва само да ти цъкна 2 пъти на профила.

Tова е желание на доста играчи , защото сега всичко е като клонинги на топ акаунтите .

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2011, 02:36:24 pm »
Има готово идейно решение на така посоченият проблем със смяната на обикновенната екипировка и занаятчийската. При реализирането му в действителност ще бъде обяснено подробно.

pithtath

  • Гост
Re:Проблем с предизвикателствата
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2011, 01:58:18 pm »
В момента няма никакво ноу хау.
За съжаление има - на показ...но никой не си прави труда да прогледне.