Автор Тема: как да стане  (Прочетена 2565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
как да стане
« -: Февруари 16, 2011, 05:06:34 pm »
Задача: Събери 55 Обикновен нешлифован опал в Пламтящите пясъци, Пустинята на отчаянието. Върни се в таверната на Имперския град за наградата си.

Шанса да намеря опал е минимален,освен това се искат "само 55",с други думи 100 точки за действие няма да са достатъчни.И на всичко отгоре това е в земя където намерят ли ме да копая няма да спрат да ме атакуват и почвам да си мисля,че и 200 точки действие няма да стигнат.Като че ли вместо да си троша нервите с това приключение е по-добре да го оставя и да се концетрирам върху такива които доставят удоволствие.

Не разбирам нарочно ли е направено почти невъзможно,защо задачите със събиране на бижутера за толкова голям проблем?
Или това е просто бъг ?

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2011, 05:39:50 pm »
И пак поредната тема... Като за начало тези мисии не са задължителни ако не ти харесва какво изисква не я прави. Факт е че 50% са преебани с проклети мисии да съберат невъзможна бройка от невъзможно за събиране място, но това няма скоро да се промени и просто трябва да го преглътнеш и да се мъчиш. *UNDECIDED*

Междо другото имаш само 55. Какво да кажа аз с моите 89?
nickname Assailant свят 2

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:как да стане
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2011, 07:04:57 pm »
Аз имам да събера 66 платининена рида .... 48 хода - 16 намерени  :) Смятай  :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2011, 07:33:35 pm »
Разбирам,че тоя проблем го имам не само аз.
Сега се надявам някой от господата с правата да даде отговор,дали може и дали ще се направи нещо с тия неприятни задачи.


Много станаха тия "не са задължителни ако не ти харесва какво изисква не я прави",професиите се сбозиха - спрях ги,приключенията - почнах да се отегчавам и съм на път да ги спра.Предполагам,че целта не е да се отегчават и отказват играчите с такива трудни задачи,наградите от които се чудя на кой наемик да сложа понеже не са нищо особено.Почвам да си мисля,че тя и играта не е задължителна и лесно мога да "не я правя".

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2011, 07:45:58 pm »
Аз имам да събера 66 платининена рида .... 48 хода - 16 намерени  :) Смятай  :D
Е да де, ама на успешен ход вадиш по 4, а бижутера за тия 48 хода ще е извадил общо 4! Я ги смятай до 55...

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:как да стане
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2011, 08:19:07 pm »
Е да де, ама на успешен ход вадиш по 4, а бижутера за тия 48 хода ще е извадил общо 4! Я ги смятай до 55...
Вада по 1-2 :) Вадил съм от 48  по 5-6 намерени ..... много е кофти ама после епичния чук ... :) С бижутера може да намериш и обсидиани и перли  ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2011, 11:59:59 am »
хехе, явно правилният човек е чел тази тема, защото гледам, че ми е намалена бройката за събиране в едното приключение
браво!!!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:как да стане
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2011, 12:05:20 pm »
хехе, явно правилният човек е чел тази тема, защото гледам, че ми е намалена бройката за събиране в едното приключение
браво!!!

А й на мен :) *freak* Мерси
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2011, 01:19:36 pm »
Да,бройката е намалена някаде на половина,за което съм благодарен.

Но основния проблем не е в бройката!!!Проблема е в мястото.
Със същия успех,кожар може да изпълни задача от рода на:

Задача: Събери 30 кожи в *************, *********** където пуска групи от 5-6 воини на мрака,половината редки понякога + вълче или дори тигърче,които също така понякога ти дават кожа за одиране.Не стига,че трябва да се надяваш в групата да има животинка,но и да се надяваш да ти даде да дереш.
Както и да е това беше само пример.

Мисълта ми е,че босовете са достатъчно трудни,за да се затлачва приключението с такива отегчителни задачи,които поне мен са ме отказали,от доста приключения.

Има и друго "наградата" - взимаш епичен инструмент.който ти гарантира изработката на 5 епика.Ок.Като идея е доста добре,но за да го вземеш тоя инструмент трябва да си в същата категория.Моя опит показва,че за да завърша например "Унищожителя на тъмния култ" трябва да съм поне 48-49 ниво(опитах да убия Преподобния по-рано,но героя ми не може дори да го уцели,заради разликата в нивата).От тук идва и проблема - вземаш инструмент с който правиш епици категория 5 или по малка,но ти дефакто вече си с единия крак в категория 6 и е леко безсмислено да се екипираш с тия 5 епика за 1-2 нива и то след като си минал един от най-трудните босове.Или да ги даваш на друг или да ги продаваш... Или пък както в "Пазачът на портала",кадето наградата ти е комплект за 44 ниво,частите на който са толкова жалки,че дори наемниците ми не ги искат  :D
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 05:00:00 pm от hamz »

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2011, 01:28:28 pm »
Дам напълно те разбирам особено по втория проблем. Ти остави че наемниците не ми ги искаха та и на пазара за милион 1 седмица седеше комплекта никой не го искаше *UNDECIDED* И накрая май изчезна застоявайки се в склада ми...

А за зоните: нали трябва да има някой преебан да ходи да копае на червен шанс като в съседната зона има жълт шанс, който от опит забелязвам, че ми се пада 90% от времето камък.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 01:36:28 pm от Assailant »
nickname Assailant свят 2

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:как да стане
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2011, 06:04:18 pm »
Да,бройката е намалена някаде на половина,за което съм благодарен.

Но основния проблем не е в бройката!!!Проблема е в мястото.
Със същия успех,кожар може да изпълни задача от рода на:

Задача: Събери 30 кожи в *************, *********** където пуска групи от 5-6 воини на мрака,половината редки понякога + вълче или дори тигърче,които също така понякога ти дават кожа за одиране.Не стига,че трябва да се надяваш в групата да има животинка,но и да се надяваш да ти даде да дереш.
Както и да е това беше само пример.

Мисълта ми е,че босовете са достатъчно трудни,за да се затлачва приключението с такива отегчителни задачи,които поне мен са ме отказали,от доста приключения.

Има и друго "наградата" - взимаш епичен инструмент.който ти гарантира изработката на 5 епика.Ок.Като идея е доста добре,но за да го вземеш тоя инструмент трябва да си в същата категория.Моя опит показва,че за да завърша например "Унищожителя на тъмния култ" трябва да съм поне 48-49 ниво(опитах да убия Преподобния по-рано,но героя ми не може дори да го уцели,заради разликата в нивата).От тук идва и проблема - вземаш инструмент с който правиш епици категория 5 или по малка,но ти дефакто вече си с единия крак в категория 6 и е леко безсмислено да се екипираш с тия 5 епика за 1-2 нива и то след като си минал един от най-трудните босове.Или да ги даваш на друг или да ги продаваш... Или пък както в "Пазачът на портала",кадето наградата ти е комплект за 44 ниво,частите на който са толкова жалки,че дори наемниците ми не ги искат  :D
Мне е така... аз на 46-то ниво си от отнесох абсолютно без никакви проблеми.И на 45-то щях ама покрай изпълняването на приключенията вдигнах.Я си направи ти 5 епика от епични предмети да видим дали няма да ги носиш до 55-то,че и нагоре ;);) Другото което е чука поже да го продадеш... това са ти 150-200-250 диаманта.
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен hamz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 35
  • Karma: +13/-3
  • Свят 3
    • Профил
Re:как да стане
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2011, 08:49:00 pm »
Мне е така... аз на 46-то ниво си от отнесох абсолютно без никакви проблеми.И на 45-то щях ама покрай изпълняването на приключенията вдигнах.Я си направи ти 5 епика от епични предмети да видим дали няма да ги носиш до 55-то,че и нагоре ;);) Другото което е чука поже да го продадеш... това са ти 150-200-250 диаманта.

Това,че ти си го минал на 46 ниво (предполагам без лъва) говори,че си бил достатъчно добре екипиран и не мога разбера за какво ти е нужно да си сменяш екипировката.Аз не съм от тия които имат готови предмети да ги чакат само да вдигнат ниво и да ги слагат(това би направило играта чисто и просто вдигане на нива и никва интрига),аз си събирам екипировката от приключения и аукциона,който напоследък е пълен с боклуци и то учудващо скъпи :( :( :(

И горенаписаното се отнася за проблем,който ме тревожи в момента и който теб вече не касае.Коментара,че ти си го минал на 45-46 ниво е самоизтъкване.което с нищо не ми помага.
Похвали се,че си го минал,за това се надявам,че няма спамиш излишно в темата.
« Последна редакция: Февруари 17, 2011, 08:58:06 pm от hamz »