Автор Тема: проблем в приключение.  (Прочетена 2251 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
проблем в приключение.
« -: Февруари 17, 2011, 02:05:54 am »
Стъпка 11/12 от войната на лордовете в к4.

Като награда ми изобразява само една рецепта. При приключването на стъпката и приемането на наградата ми изписва и bows в наградата и излиза изображение на лилав лък 4+1 с 30-260  поръжения точност, критичен и други щуротии.

До тук добре, но такъв лък аз ненамерих в склада, инвентара или къщата си след преминаването в следващата стъпка. ???

П.с: има купища латински букви в приключенията. На всичкото отгоре има някои не само на английски, но и с грешки по тях :D но това е малкия чалъм.

Неактивен Assailant

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +10/-46
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2011, 11:51:33 am »
Хм... Преди малко приключих същото приключение със втория ми герой и при приключването ми изписа системно съобщение, че нов предмет е в склада, но такъв там нямаше, а рецептата си е враницата. Също така ако не всеки път то на 90% от случаите като приключа приключение със предметна награда ми изписва не може да ми се добави в раницата или нещо такова при наличие на място. Предмета ми отива в раницата просто да се обърне внимание защо илиза това съобщение.
nickname Assailant свят 2

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2011, 11:52:12 am »
и на мен ми се случи – обеща ми бижу и ми каза, че ще ми даде един амулен, а в последствие не го получих…
все пак някъде прочетох, че това ще бъде оправено днес, но от тук насетне…   *hmm*
както се казва – надяваме се и вярваме

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2011, 11:54:20 am »
Също така ако не всеки път то на 90% от случаите като приключа приключение със предметна награда ми изписва не може да ми се добави в раницата или нещо такова при наличие на място. Предмета ми отива в раницата просто да се обърне внимание защо илиза това съобщение.

забелязал съм, че това се случва ако първата ти раница е пълна… явно се проверява само там и изписва тъпото съобщение, а предметите ги поставя където трябва
все пак това е по-добрият вариант, отколкото да ти напише че е успешно поставен в раницата, а да го няма!!!

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2011, 11:26:34 am »
Добре оспамихме темата  :D лошо няма.

 Инак, ще се радвам ако някой от екипа даде някакво мнение. Този лък, ще бъде ли възтановен или да пия една студена вода? Не за друго, но  подобно оръжие, ще ми е нужно тези дни. Хубаво да знам, преди почивните дни, дали да търся подобно в аукциона или ще бъде възтановено това от наградата. 8)

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2011, 11:12:46 pm »
Минах фамилията и ми мина зора.  :D Бляна по лъка изчезна, както и неговата нужда. Бъгчето си оставя за недоволството на бъдещите приключенци в к4. Успех при отстраняването му.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем в приключение.
« Отговор #6 -: Февруари 23, 2011, 06:55:56 am »
и при мен изписва някакъв лък

Неактивен morgana

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2011, 02:27:06 pm »
имам задача в Земята на Харода да изработя 5 STR_DUNGEON_TITLE_0, но какво е това? героят ми е eovine

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем в приключение.
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2011, 03:20:28 pm »
Приключението ви е оправено.

Неактивен morgana

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:проблем в приключение.
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2011, 03:24:42 pm »
благодаря

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем в приключение.
« Отговор #10 -: Март 14, 2011, 12:09:49 pm »
Задача: Елиминирай покварения Ръководител на Академията по стрелба, провинция Тъмногория. Върни се в таверната на града на императорите за наградата си.

Награда:
Злато : 10000 - 20000
Диаманти : 10 - 15
Опит : 4000 - 9000
Предмет :Bows


Като награда имам рецепта , даже съм много доволен от нея , но ме гложди една мисъл типично по български ,сакън да не се прецакам:) , а именно :

Трябва ли да има към рецептата ми лък/лъкове или е станала просто грешка при описване на наградите?

Driada , свят 3

ПС: до програмистите : не пипайте рецептата , че режа крака , ръце и други важни и по-маловажни атрибути за нея.:D:P
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем в приключение.
« Отговор #11 -: Март 14, 2011, 01:25:40 pm »
Минах стъпката от приключението и не се сдържах да натисна копчето за приключване и какво да видя?. Освен рецептата  имаше и лък , но не какъв да е лък , а "невероятен" обикновен лък:)

Да разбирам ли ,че това е един вид подготовка за 1 Април , Денят на шегата?:D


Ще си го оставя У дОма , ако някой от екипа иска да му хвърли едно око:) или две....или повече:)
« Последна редакция: Март 24, 2011, 08:54:04 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits