Автор Тема: Относно чуковете  (Прочетена 7717 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #15 -: Февруари 19, 2011, 06:32:24 pm »
предпочитам 10 епика да мъча да направа пред тия 350 адамтий

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно чуковете
« Отговор #16 -: Февруари 19, 2011, 06:55:43 pm »
а недей така 10 епика са ти 2-3 чука,да не говорим ако са от някоя хубавка рецепта за броня 5та ще идат милиони за ресурси.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #17 -: Февруари 19, 2011, 07:03:23 pm »
може и извращения така е
аз съм кожар и немам толко ядове ама като знам колко време shivers  събира 52 златна руда в червена зона лошо ми става а адамтий и то 350 сигурно 100 пъти по мъките на shivers

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Относно чуковете
« Отговор #18 -: Февруари 20, 2011, 12:39:13 am »
може и извращения така е
аз съм кожар и немам толко ядове ама като знам колко време shivers  събира 52 златна руда в червена зона лошо ми става а адамтий и то 350 сигурно 100 пъти по мъките на shivers
абе има шанс, няма шанс… тъй е в играта
падали ми са се да събирам и 40 камък за точене, което става за норматив, падало ми се е и 71 платина, което ми отне почти седмица
поради тази причина и не може да се прецени веднага дали златото е по-криво от адамантия, все пак едното е специален метал, който винаги се е копаел тегаво, а пък адамантий може да се добие и от червена провинция, където шансът е значително по-приличен (най-много обичах да малтретирам диваците на Самотния връх)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #19 -: Февруари 20, 2011, 02:14:08 am »
сините и жълтите чукове можеш да ги слагаш и без да имаш 200 точки занаят.Купуваш един от магазина за съответна категория или по ниска,слагаш и бачкаш.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2011, 06:34:53 pm »
И сега последно .. трябва да изработя 2 редки обикновен кожен колан (1ва категория).Там имам 100 точки, а в другите категории нямам нищо.Какъв инструмент мога да сложа за да увелича тези 8-10% шанс за превъзходен,че това си е бой на негри в тъмна нощ ! :-X
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Относно чуковете
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2011, 06:48:04 pm »
слагай жълт или син чук и почвай

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2011, 06:54:46 pm »
слагай жълт или син чук и почвай
Коя категория ? Защото като се опитам да сложа обикновен чук и не ми дава
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

newcomer

  • Гост
Re:Относно чуковете
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2011, 09:07:26 pm »
Вероятно би било по-добре задачата (и подобните й), която изпълнява Sharp_Shooter да се видоизмени в "Изработи N-броя превъзходни ..и т.н.". Не всички герои развиват занаят.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2011, 09:13:24 pm »
Вероятно би било по-добре задачата (и подобните й), която изпълнява Sharp_Shooter да се видоизмени в "Изработи N-броя превъзходни ..и т.н.". Не всички герои развиват занаят.
И така става.Или просто да направят така,че чукове да могат да се слагат след като достигнеш 100 точки .... защото ако не направиш превъзходен няма точни  ;) То дефакто се оказва че е по-трудно да вдигнеш от 100 до 200 точки от колкото 200-300 или дори 300-400  *hmm* *hmm* *hmm*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2011, 09:22:11 pm »
А това даже е и проблем.Защото задачата е останала още от преди да въведат превъзходните предмети.Тогавашните редки предмети са сегашните превъзходни.
Затова логично е задачата да се промени на направи 2 превъзходни кожени колана
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Относно чуковете
« Отговор #26 -: Февруари 21, 2011, 11:44:48 pm »
Е че доколкото знам задачите са променени.Тоест твоята задача с изработка на 2 редки предмета преди май трябваше да се правят легенди за тея мисии поне аз си спомням че съм правил 1-2 пъти за приключение.Така,че са сменени и няма от какво толкова да се оплаквате.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2011, 12:06:24 am »
Е че доколкото знам задачите са променени.Тоест твоята задача с изработка на 2 редки предмета преди май трябваше да се правят легенди за тея мисии поне аз си спомням че съм правил 1-2 пъти за приключение.Така,че са сменени и няма от какво толкова да се оплаквате.
Ти не си ги спомняй ;) Екипа ще каже как е ... а и дори и да е так смятам,че да се направи така,че да се слагат чуковете на 100 точки е повече от уместно  ;D
Темата е в докладване на пробреми,така че стига спам
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Относно чуковете
« Отговор #28 -: Февруари 22, 2011, 10:52:15 am »
Ти не си ги спомняй ;) Екипа ще каже как е ... а и дори и да е так смятам,че да се направи така,че да се слагат чуковете на 100 точки е повече от уместно  ;D
Темата е в докладване на пробреми,така че стига спам

със сигурност са променени от редки на превъзходни и от легендарни на редки за всички приключения. и това ми позволи да си мина едното приключение доста по-лесно от преди.
преди всички пета и шеста категория искаха по два жълти предмета.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Относно чуковете
« Отговор #29 -: Февруари 23, 2011, 12:24:44 am »
Добре,ще се направи ли нещо по въпроса ?  *hmm*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*