Автор Тема: "Многострадална Геновева" или копаене на камъни при шанс рядко 1-1  (Прочетена 4819 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Тези дни започнах приключения с ювелира и имам да изпълнявам задача да изкопая 82 смарагда в една стъпка , в друга 24 , а в трета 20 .
Всичко е ок , докато не ми се случи да се заровя по полето да копая .
Първия опит ми беше 48 хода и резултат 3 смарагда .
Днес отново се пробвах и се получи това :  Обикновен нешлифован смарагд  0%  15  0

Коментара е излишен как ще достигна до заветните 82 смарагда от едната задача , но ще си публикувам всеки резултат от копаенето .

Верно , че при обработка се получават доста камъни и разбирам да ми искаше 82 обработени камъка или поне по-малка цифра , но с гаранция няма да се навия да събирам такова количество само за завършване на една стъпка при този красив шанс за добиване .

Само за сравнение ще споделя , че изкопавам по-лесно кървави кристали отколкото обикновенни камъни .
За добив на кървав кристал ми отнема по една минута време , а за един камък по 28 минути защото плъзгача е дръпнат на макс заради шанса рядко 1-1 .
« Последна редакция: Февруари 19, 2011, 11:50:13 am от styrshel »

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Обикновен нешлифован смарагд    30%    10    3
Това е за танца на радостта

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Ако това е твоят танц на радостта, моля те, кажи ми кога и на кои дискотеки ходиш, че ме достраша да не се засечем *hihi*

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Ако това е твоят танц на радостта, моля те, кажи ми кога и на кои дискотеки ходиш, че ме достраша да не се засечем *hihi*
*hihi*Този е  с хореография специално за Аярска таверна , а не за дискотека .

Неактивен jessy91

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +0/-1
    • Профил
о боже мой  :o *UNDECIDED*

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
21.02. 2011 -Обикновен нешлифован смарагд    Обикновен нешлифован смарагд    20%    10    2  до момента събрах общо 5 камъка и остават още 19 за изпълняване на задачата .

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Обикновен нешлифован смарагд    10%    10    1

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
тегли една майна на шефа на гилдията и му кажи да ъбгрейтне копането на скъпоценни камъни в предния пост  :D

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
тегли една майна на шефа на гилдията и му кажи да ъбгрейтне копането на скъпоценни камъни в предния пост  :D
Теглих си една м...... *hihi* и има мина за скъпоценни камъни . Първия опит с 48 хода беше с мина за камъни в поста в района на замъка  . Другите опити са в провинция без подобна мина , но  за експеримента ще вдигна няколко нива и пак ще си докладвам резултата.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
След построяването на мина в поста :
1.Обикновен нешлифован смарагд    30%    10    3
2.Обикновен нешлифован смарагд    30%    10    3
3.Обикновен нешлифован смарагд    10%    10    1
4.Обикновен нешлифован смарагд    20%    10    2
5.Обикновен нешлифован смарагд    20%    10    2
« Последна редакция: Февруари 23, 2011, 12:50:58 pm от styrshel »

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Я кажи с колко нива вдигнахте поста,че и на мене ми се падна такава задача...:(((с 25 хода 1 смарагд изкопах ..:(( един месец няма да ми стигне да ги изкопая тия смарагди  *xxx* Кой ги измисля тия щуротии не знам *freak*

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
6.Обикновен нешлифован смарагд    20%    10    2

Я кажи с колко нива вдигнахте поста,че и на мене ми се падна такава задача...:(((с 25 хода 1 смарагд изкопах ..:(( един месец няма да ми стигне да ги изкопая тия смарагди  *xxx* Кой ги измисля тия щуротии не знам *freak*
Aз разлика с мина и без мина не откривам . Копая си все едно и също количество както се вижда от пуснатите доклади .
 За сравнение мога да пущам успоредно докладите на герой в провинция без мина .

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Не знам ама всичко вече е в ущърб на играчите... :'( извинявай за спама в твмата ти, успех в копаенето дано до утре се похвалиш че си ги изкопал :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Е чак всичко не ... задачата ти може и да е сгрешена ;) Ама после като вземете 300дм от епичния чук не се оплаквате нали ? ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен viko58

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 215
  • Karma: +82/-153
    • Профил
Не знам за какви епични клещи говориш,при положение че съм на 7-ма стъпка в офалия!!! А за епичните клещи ще ми трябват поне 5-6 месеца докато си намеря свестни наемници и ги облека прилично !! Говоря за свят 3 не знам по другите светове как е .... ???