Автор Тема: Циркон или какво беше това  (Прочетена 4667 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #15 -: Февруари 27, 2011, 10:47:03 pm »
е, това е част от работата   ;)
от всички специални камъни май само перлата не пада при копаене. със сигурност съм виждал да пада цирконий!
Падало ми се е перла и рубин когато копая смарагд,но смарагда го няма е само рубина и перлата!Иначе да рядко падат при копане перлите.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2011, 01:28:07 am »
Перлите мисля падат само от битки, но не и като бонус при копаене.
А цените се вдигнаха основно заради диаманта.
Инфлация дами и господа  :)
Предлагам валутен (диамантен) борд  ;)

pithtath

  • Гост
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2011, 11:09:02 am »
Сега като се замисля, това с намаления дроп е добро. Спомням си, че по едно време цената на обикновените камъни беше по-висока от тази на специалните. Това е добре, Dilo, така ще се обособят истинските занаятчии. Друг вариант е, всичко да е ограничено стриктно по категории (визирам ресурс, дроп за съответната категория), като рецептите обаче се пренапишат, да съдържат камъни и други ресурси от няколко категории. Така ще се намали и предимството на играчите от по-горните категории.

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2011, 02:02:50 pm »
Сега като се замисля, това с намаления дроп е добро. Спомням си, че по едно време цената на обикновените камъни беше по-висока от тази на специалните. Това е добре, Dilo, така ще се обособят истинските занаятчии. Друг вариант е, всичко да е ограничено стриктно по категории (визирам ресурс, дроп за съответната категория), като рецептите обаче се пренапишат, да съдържат камъни и други ресурси от няколко категории. Така ще се намали и предимството на играчите от по-горните категории.


Моля не бъдете толкова крайни и отсъдете сам

Щом като на Дило, който има доста герои, му е достатъчно трудно, хайде преценете какво е за играчи като мен - само с 1 герой ??
Дори и Дило да съсредоточи активите от всичките си герои само в един, пак няма да може да покрие само ресурса за примерно 5 изработки .... ( при шанс за легендарен/епик - известен  >:( ) . И да речем че успее да изкара някой и друг епик ( пожелавам му го от все сърце ) - кръгът от евентуална " клиентела" е рязко стеснен, защото и пазарната конкуренция изведнъж рязко намаля.

Моето решение за един герой ( поради липса на достатъчно време да качвам мулета ) беше да си купувам кредити и " да ги обръщам в ресурси". Позволявам си да отбележа, че това вече не е решение, въпреки че цената на диамантите се вдигна, дори и инвестицията на реални пари не гарантира по никакъв начин придобивката на някакъв актив; поне в моя случай, но виждам,че не съм само аз.

В момена играя буквално безцелно, вече и аз не знам защо.

П.С Дило, моля да ме извините за спама по вашата тема
« Последна редакция: Февруари 28, 2011, 05:59:49 pm от meriried »

gogo75

  • Гост
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #19 -: Февруари 28, 2011, 04:52:01 pm »
съгласен съм с мерито,навсякъде е вече хипер инфлация и непомня от кога да ме извинят модераторите се е направило нещо в полза на играчите все всичко се намаля и вече от безплатна игра става задължително платена иначе нито занаят,нито нива,нито нещо друго можеш да постигнеш сам.доста неща са напълно нереални.играта ми харева но почна много стремително да се разваля

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #20 -: Февруари 28, 2011, 05:25:17 pm »
Много играчи забравят, че колкото по високо е нивото им в дадена категория, толкова по мизерен става дропа.
Моят герой в 6 кат. е 53 ниво и вчера реших да пробвам циркона...
от 10/12 битки ми пусна 2 бр!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2011, 06:12:33 pm »
Дали си ниво 53 или 58- ако се биеш с противник ниво 57-59, шансовете да намериш циркон са едни и същи. Поне така се твърди в официалното становище на екипа относно логиката на модификатора за разлика в нивата- от това, че се биеш с много по-силни от теб противници, не "печелиш" нищо.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #22 -: Февруари 28, 2011, 06:16:40 pm »
Дали си ниво 53 или 58- ако се биеш с противник ниво 57-59, шансовете да намериш циркон са едни и същи. Поне така се твърди в официалното становище на екипа относно логиката на модификатора за разлика в нивата- от това, че се биеш с много по-силни от теб противници, не "печелиш" нищо.

Примери, че не е вярно това, колкото щеш!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #23 -: Февруари 28, 2011, 06:37:46 pm »
Пробвайте във Вечният камък. На мен там редовно си ми пуска циркончета  :P

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #24 -: Февруари 28, 2011, 06:42:36 pm »
дропа е добър,аз за към 100 битки-12 обсисидиана,преди това за около 1000 битки към 100 циркона,не се оплаквайте
  LCFDIVINE на тебе ти направих оферта да ти дам 50 циркона на цена 700к за броня не се съгласи,а сега няма циркони.аз играя с един герой, и по едно време имах 150 циркона и още толкова шлифовани

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #25 -: Февруари 28, 2011, 07:39:37 pm »
2011-02-27 22:35:08 , System            
Предложеният от Вас на аукциона Карагандска бойна броня бе купен. Получихте 28500000 Злато.
оферта но не за колко само за циркон а парата е друга работа, предната броня замина за 50 , относно циркона току що 35 битки за 0 , не ме интересува въобще повече тази смрад синя
ок 700к но за мен струва 450, такава ми е цената, sorry

Неактивен the red

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +8/-27
    • Профил
Re:Циркон или какво беше това
« Отговор #26 -: Февруари 28, 2011, 08:47:54 pm »
аиде направи още една добра броня,и я вземам,циркона го обърнах в диамнти,така 4е по бързо ще сабереме мангизите