Автор Тема: 2000  (Прочетена 17140 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен GLADIATOR

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 322
  • Karma: +41/-61
    • Профил
Re:2000
« Отговор #75 -: Март 07, 2011, 10:44:55 am »
Ми на фона на последните 2 битки са тея писания, иначе щяха да бъдат други, не мислиш ли. Сега дали ще го бия някога. Бил съм го и е бягал и пак ще го бия, щом съм казал.Да, бил съм го и мога да се похваля. Бил съм и витя и наметалото и всеки който си е помислил че е непобедим. Това че съм му свалил почти 2 ловеца си е мое постижние. Я кажи ти какво си направил, или щото не може да направиш ти самия нищо, се кефиш като се слагаш на друг.Всъщност се извинявам, може и да си имаш постижения и да си по добър от мен. Затова ти предлагам да се срещнем в играта, но те предупреждавам че не съм от любимата ти категория за плячка 40-42 и имам наемници макар и все още всички да не са много добри. Надявам се че няма се уплашиш и да се скриеш сега *hihi* :D 8)

Неактивен robiolastex

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 12
  • Karma: +14/-5
    • Профил
Re:2000
« Отговор #76 -: Март 07, 2011, 10:53:37 am »
Е той остава и български да разбира :D.
Чичко гугъл му помага не че нещо разбира  *hihi*

yeah, i'm understanding nothing, the translator translates a mess not a text... if you can, write in english please... (sorry my ignorance)
« Последна редакция: Юни 30, 2011, 12:09:14 pm от robiolastex »

pithtath

  • Гост
Re:2000
« Отговор #77 -: Март 07, 2011, 01:47:13 pm »
Прав е Гладиатор, най-добрият герой в клас мистици е crystalclear...ох, все забравям, че съм с връзки, тюх :)

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:2000
« Отговор #78 -: Март 07, 2011, 04:13:53 pm »
Обаче много сте ми смешни.. стоял "мишката" в 5-та кат ? И какво от това ? След като си е направил най-добрия герой в 5-та защо да отива в 6-та ? Да си направи пак най-добрия герой и да ви шляпа пак ли ? Ако влезе в 6-та кат бъди сигурен,че си е подготвил кат 6 наемници и ще ви почне на старта  :D :D :D
А относно Фат Джим ... това е просто игра и такива неща,за каквито говориш не съществуват.За какво пишеш у форума какво ще му направиш,след като по-лесният вариант е да го хванеш в зона и да го натупаш ?
Не си схванал идеята - а тя е да го погнат колкото се може повече хора. Като наказание за бандитизъм и назидание за други евентуални бандити. Абсолютно съм сигурен, че ще си наеме добри наемници и ще ги ги екипира отлично. И какво от това?
 
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:2000
« Отговор #79 -: Март 07, 2011, 04:32:34 pm »
Такъв му е стила на игра, кво да го правим човека  ??? Като влезне в 6-та ще е отново един от най-добрите плячкаджии защото това цели. и мен ме би преди 45-то, но аз не му обръщах внимание. След това аз го биех /даже salca ме заплашваше на лични че незнам с кого си имам работа  *hihi*/. Човека се мотивира и си направи героя още по-силен. Сега може да ме бие само в атака, в защита си събира броните. Идеята ми е че играта предлага много вариянти за развитието на героя и партито така че всеки е свободен сам да избира как ще изглежда неговото. Моята мотивация е да направя парти, което да може да победи всеки моб в зона. Не че немога да си направя парти да пребива 20 героя за замък или да смазва всичко на плячка, не ме кефи :) Така че играйте така както на вас ви е приятно. А.. и още нещо - няма непобедим герой! Разучете механиката, силните и слабите страни на вашият враг и дерзайте. Успех!

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:2000
« Отговор #80 -: Март 07, 2011, 06:33:34 pm »
като чета мисля си че малко бой яде  :D  :D :D щом е хванал се пери  *freak*
- I died to become immortal

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:2000
« Отговор #81 -: Март 07, 2011, 06:50:52 pm »
Едно време Сомалиеца го дра където го виде! ;) Относно това дали изпитвам омраза към играчи-НЕ!Гледам на него като съперник които ще се опитам да стигна!Но щом е казал до лятото няма да влиза в 6-кат ще има изненада за него в 5-кат ;).Едни от най-добрите ни играчи отидоха в 6-кат някои се отказа заради промените в играта а бяха далеч над нивото на ластика!За пример KingRatt с 6-те епични отмъщения в 5-кат като беше! :o

pithtath

  • Гост
Re:2000
« Отговор #82 -: Март 07, 2011, 07:20:28 pm »
Нелепо е да се хвалят герои с лъкове. А robiolastex е добър играч. Уби ми едно човече :(

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:2000
« Отговор #83 -: Март 07, 2011, 07:58:10 pm »
Такъв му е стила на игра, кво да го правим човека  ??? Като влезне в 6-та ще е отново един от най-добрите плячкаджии защото това цели. и мен ме би преди 45-то, но аз не му обръщах внимание. След това аз го биех /даже salca ме заплашваше на лични че незнам с кого си имам работа  *hihi*/. Човека се мотивира и си направи героя още по-силен. Сега може да ме бие само в атака, в защита си събира броните. Идеята ми е че играта предлага много вариянти за развитието на героя и партито така че всеки е свободен сам да избира как ще изглежда неговото. Моята мотивация е да направя парти, което да може да победи всеки моб в зона. Не че немога да си направя парти да пребива 20 героя за замък или да смазва всичко на плячка, не ме кефи :) Така че играйте така както на вас ви е приятно. А.. и още нещо - няма непобедим герой! Разучете механиката, силните и слабите страни на вашият враг и дерзайте. Успех!
Безусловно си прав по всички точки. Играта допуска бандитизъм. Но и в живота е така - има бандити. Те винаги са силни и винаги гледат да нападат на първо място онези, които нямат шансове срещу тях И в играта, и в живота бандитът предпочита лесната плячка.
Само че в живота има наказания.
И той като в играта няма институция, която да се заеме с това - най-удачното решение е народното правосъдие.
По-популярното му название е "линч". :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

newcomer

  • Гост
Re:2000
« Отговор #84 -: Март 07, 2011, 08:06:53 pm »
@FatJIm Беее.. Вземаш пушкалото с оптиката и му разпиляваш всичките тенекии, дървении и други средновековни красоти.

newcomer

  • Гост
Re:2000
« Отговор #85 -: Март 07, 2011, 08:12:33 pm »
<--- членуващ в движение "Ентусиасти за въвеждане на огнестрелното оръжие в ИХ"

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:2000
« Отговор #86 -: Март 07, 2011, 08:28:27 pm »
@FatJIm Беее.. Вземаш пушкалото с оптиката и му разпиляваш всичките тенекии, дървении и други средновековни красоти.
Да, но играта не предлага възможности подобни на тия от "Трон", а още по-малко - да влизаш в нея в пълно бойно снаряжение от реалността. И добре, че е така - иначе Третата световна война щеше да започне от Аярската империя! :D
Другата опция е да ми се падне рецепта за снайперова винтовка "Драгунов" - оръжейниците от гилдията ще я избарат епична и без грешка. :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:2000
« Отговор #87 -: Март 07, 2011, 09:22:42 pm »
Lord Seven утре ще ти я избара на фотошопа, с каквито показатели я поръчаш :) :D
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:2000
« Отговор #88 -: Март 07, 2011, 09:43:12 pm »
Ами тогава... да си поръчам SSG-69 PII, калибър .308 Winchester? :D
(сантиментални спомени ме обвързват с този модел) 0:)
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:2000
« Отговор #89 -: Март 08, 2011, 11:23:00 am »

"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”