Автор Тема: Инсрументи  (Прочетена 2886 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен t-bak

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-3
    • Профил
    • Ел. поща
Инсрументи
« -: Март 01, 2011, 08:38:17 pm »
Къде ми е чукът?! Закупих жълт чук и имаше последно 38 здравина. Защо го няма, след като здравината му не е свършила?

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #1 -: Март 01, 2011, 08:41:24 pm »
1-во за проблем винаги пиши света в които играеш и как ти се казва героя
2-ро ако чука никаде го няма може някои да ти е влезал в аккаунта
3-то може да е бъг
viruskiril свят-2

Неактивен popioi1221

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +17/-45
  • Давайте минусчета на воля ;)
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #2 -: Март 01, 2011, 08:42:49 pm »
Виж дали не ти е отишъл в склада или в дома.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #3 -: Март 05, 2011, 07:59:14 pm »
Изчезнали занаятчийски чукове.СВЯТ 2 герои diva1 и suzi7.
Ако може да помогнете без да отварям нова тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #4 -: Март 05, 2011, 10:26:16 pm »
4. По невнимание да си пуснал да обработваш кожи екипиран с инструмента .
« Последна редакция: Март 05, 2011, 10:28:21 pm от pithtath »

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #5 -: Март 05, 2011, 11:18:07 pm »
Кожи изобщо не са обработвани.Изработвании са арбалети и копия и чуковете ги няма а преди няколко часа ги купихме тези чукове от аукциона

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 12:21:35 am »
Здравейте, героят ми е Dionis, свят 2. Преди време, когато въведоха здравина и на обикновените занаятчийски инструменти ползвах дърводелски инструмент Събиране +8%. Съответно на него се появи надписа Здравина 200/200. Вчера, обаче забелязах, че здравината не се е променила, въпреки че съм събрал доста дърва с него. Не знам това дали е някакъв бъг в играта, но тъй като четох някъде из форума, че играчи са наказвани по някакъв начин заради бъгове, за които не са уведомили и са се възползвали реших да пиша за този проблем. Явно май пак някой не си е свършил работа, както трябва и понеже все играчите страдаме за всичко, дори и за недогледаните бъговете в самата игра моля да разгледате случая и да отреагирате по адекватен начин, че не искам да бъда наказван, примерно да остана без екипировка, защото лично аз нямам никаква вина.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Инсрументи
« Отговор #7 -: Април 28, 2011, 10:11:54 am »
Имаше проблем с инструментите за Дърводелец и Миньор след въвеждане на 2рата кукла, който бе отстранен преди дни. Затова и е на максимална здравина инструмента. Ако отидете да копаете пак ще намалее.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #8 -: Май 01, 2011, 12:13:05 am »
Онзи ден с героя ми Dionis0, свят 2 закупих от аукциона Занаятчийски инструмент за майстор на брони Занаят+8%. Днес го поставих на определеното му място, защото стария му се изчерпа здравината. След 2-3 часова обиколка из провинциите отново се върнах в щаба да майсторя и пуснах да се обработват 125 тежки кожи за 21 т. за действие. Първоначално процентите за специална изработка си бяха нормални, но след като натиснах бутона "Изработка" веднага намаляха и то драстично. Това ме накара да погледна 2-рата кукла и с много голямо очудване забелязах, че новия ми инструмент е изчезнал. Дори и по точка на кожа да ми беше взело, което никога не е било, пак щеше да остане 75 здравина. Моля, ако е възможно да разгледате случая, тъй като мисля, че по този начин съм ощетен в специалната изработка.
П.П. Понеже не знам колко ще се проточи решаването на проблема си взех друг нов инструмент като след поставянето му отново се показаха нормалните %-и за специална изработка, но не знам това доколко ще се отрази реално на нея.

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Инсрументи
« Отговор #9 -: Май 01, 2011, 10:16:10 am »
И при мен има проблем, с дърводелския инструмент.Падна ми днес от битка с 14% шанс и го екипирах на куклата.Не съм добивала дърво, а ходих да се бия.Сега като го погледнах здравината намаляла на 191.Може би се хаби и от битки, а не от добив, което е проблем.Май ще трябва да ги махаме, но пък куклата беше измислена за улеснение на играчите.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:Инсрументи
« Отговор #10 -: Май 02, 2011, 01:01:04 am »
Засякох здравината и на моя дърводелски инструмент и потвърждавам, че се хаби здравината от битките - 100 % бъг според мен. Въобще не съм събирал дърва и здравината намаля точно с толкова, колкото битки проведох - 10 след като го засякох, а сигурно и преди това, защото здравината си ми беше на 200, а сега е на 153. Дано от понеделник някой да ги погледне и оправи тези бъгове, както и проблемите от предните ми питания по-горе.
Dionis, свят 2.
« Последна редакция: Май 02, 2011, 01:06:28 am от Dionis »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Инсрументи
« Отговор #11 -: Май 02, 2011, 09:03:44 am »
Поправен е проблема при битка с миньорски и дърводелски инструменти.