Автор Тема: Застъпване на приключения  (Прочетена 3107 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Застъпване на приключения
« -: Март 02, 2011, 12:35:49 pm »
:( Може ли някой да ми обясни в Т5 защо се получи така. Играя с герой в Т5 и почнах да му минавам приключенията.До тук всичко е ок.С изненада установих ,че 2рата стъпка от "Унищожителя на Тъмния култ" ми се появиха малко напомпени същества :(

Възможни врагове :
Следовник на мрака - Стрелец, Тъмен яростен боец, Тъмен Рейнджър, Следовник на мрака преследвач, Воин на мрака, Мамут, Бял тигър, Бял вълк
Класове на противниците :
Нормални, Редки
Ниво:
49 - 49
Количество :
Група 6

Ми добре май да отида в Кървавия замък да пазя там -може да имам повече успех :))))
Номера е ,че в приключение "Мощта на Преподобния" още на 1вата стъпка ми дава същата задача на същото място. Възможно ли е аз да съм виновен след като съм приел всички приключения и да започна да си ги изпълнявам.Защо има такова презастъпване и дали това е повлияло на тея мобове да бъдат толкова здрави?
Моля разузнайте проблема. Няма как да мина нататък ,а съм едвам 41 ниво.Тоя модификатор ме разкоства :(
« Последна редакция: Март 02, 2011, 12:39:29 pm от ge4ito »
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #1 -: Март 02, 2011, 01:59:50 pm »
Точно заради презастъпването на приключенията се получава това.Ако минеш онова приключение тука би трябвало да се появят старите същества и да нямаш проблеми с тях.Обаче 41 ниво кофти работа с тея изруди.Ако не се лъжа Тъмен яростен боец в тази зона беше некав пълен изруд с доста щета,блок и контраатака и ми переше по 3к контраатака  :D

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #2 -: Март 02, 2011, 02:07:34 pm »
Така е един от гилда ми го каза.И аз съм 41 и аз така ги приех накуп и ся съжалявам.Ама ще е добре да не се застъпват че е много неприятно ако няма кой д ати каже :)
zlatin98 свят 2

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #3 -: Март 08, 2011, 06:23:53 pm »
хайде бе хора!!! Дайте някакво разумно обяснение какво да правя.Направо си зарязвам героя. Може ли такова нещо сега?!  :o
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #4 -: Март 08, 2011, 09:11:35 pm »
Не мога да ти дам разумно обяснение. Но най-разумният съвет е поне да кажеш и името на героя и света.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #5 -: Март 08, 2011, 09:38:26 pm »
Единственото разумно предложение е новото приключение да може да се приема в таверната едва след приключване на втора стъпка в "Етернийската тундра" за да се избегне застъпването на двете зони .
хайде бе хора!!! Дайте някакво разумно обяснение какво да правя.Направо си зарязвам героя. Може ли такова нещо сега?!  :o
Екипираш си наемниците като за епичен бос и минаваш стъпката . / минава се с повечко напън и посещения в отрезвителя /

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #6 -: Март 09, 2011, 01:45:28 pm »
а какви итеми да си сложа след като 44 до 49 разликата е голяма ,а 0,5 разлика от модификатора какво да го правя :(

файда от името на героя и света не виждам  ??? след като това не е само при мен -общо е за всички ,които влизат в Т5
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #7 -: Март 09, 2011, 02:03:35 pm »
Ми то ако кажеш мога да ти изтрия приключението.Само кажи кое.Пък после ще си го вземеш пак

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #8 -: Март 09, 2011, 10:52:34 pm »
а какви итеми да си сложа след като 44 до 49 разликата е голяма ,а 0,5 разлика от модификатора какво да го правя :(

файда от името на героя и света не виждам  ??? след като това не е само при мен -общо е за всички ,които влизат в Т5

Просто е трябвало някой да те предупреди. Не си само така, няколко души от нашата гилдия като наприеха приключенията не могат да ходят да фармят Стената, защото заради "Мощта на Преподобния" състоянието на Етернийската тундра се променя. Факт.
Да ти кажа право, не е невъзможно за преминаване - днес го направих със светъл маг ниво 41. В тима си има 2 стрелеца ниво 41-во (единият кат.4, а другият - кат.5), освен това стрелец 44-ка, стрелец 48-ца и пазител 47-ца.
Когато ти излезе един определен тим от изроди - онези 49-ки войни на мрака (дето изглеждат като стрелци с лък на картинките) с белия вълк, дето раздават по 3,3к контри - просто мреш и това е. Но на тази комбинация по 1-2 пъти падат дори отлично сглобени тимове, водени от герои нива 47-48.
Всички други комбинации от мобове обаче се минават и с горепосочения доста зелен тим. Така че, приеми като философски факт, че ще паднеш в зоната 5-6 пъти и ремонтът/лечението ще ти струват по 100-тина хиляди. В същото време, ако идеш и паднеш там с облечен герой 45+, ремонт/лечение ще ти струва между 150к и 500к в зависимост от качеството на екипировката и класа на героя. Така че тази зона е по-добре да се "преболедува" колкото се може по-рано в кат.5 тъй или иначе.
« Последна редакция: Март 09, 2011, 10:54:35 pm от Aegir »

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #9 -: Март 11, 2011, 10:43:19 pm »
Писал съм ти на лични.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #10 -: Март 14, 2011, 11:30:21 pm »
Ми то ако кажеш мога да ти изтрия приключението.Само кажи кое.Пък после ще си го вземеш пак

Мощта на преподобния ми махни-не съм прочел явно какво си писал и аз чакам и чакам и чакам и се нервя  ли нервя
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #11 -: Март 17, 2011, 05:40:42 pm »
Ако е възможно и на superem4o, свят 2  да се махне Мощта на Преподобния.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

0z1ris

  • Гост
Re:Застъпване на приключения
« Отговор #12 -: Март 17, 2011, 06:34:46 pm »
не е чак толкова трудно това приключение бре хора аз го минах с герой 42-43 ниво.Така или иначе трябва да направите добри наемници за мамута напълно достатъчни са за да  минете стъпката дето се препокрива.