Автор Тема: За банките.  (Прочетена 1579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aandrews

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-1
    • Профил
За банките.
« -: Март 02, 2011, 03:32:09 pm »
Не бях влизал от около половин година в Имперски Герой и бях забравил че преди като играех бях взел заем от банката. Сега както може би се досещате лихвата, която се е натрупала е доста солидна. Също така ми излиза съобщетние че ще имам рестрикции докато не върна заема. Може ли някой да ми отговори какви са тези рестрикции и имате ли някакви съвети относно това как да "изфармя" най-бързо нужния ми голд. Героят ми е 24 лвл.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За банките.
« Отговор #1 -: Март 02, 2011, 04:12:04 pm »
За рестрикциите не знам......сигурно ще ти наложат запор над имуществото и банковите сметки:D  , а относно къде да биеш за злато - многостепенна зона "Майката на мрака" в провинция Пустите скали и "Ложата на костенурките" в провинция Бунар пускат прилични жълти и зелени предмети ,чат пат и някой епик.Ако не си доволен от резултата , из Гунар и Бунар има няколко местности където можеш да се биеш с група + лидер , които пускат не лоши предмети , може и някоя жълта или лилава рецепта да се завърти с повече късмет.

Успех!
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:За банките.
« Отговор #2 -: Март 04, 2011, 02:30:52 pm »
Може да пратиш 1 смс продаваш един диамант и готово ако парите са околко 500к
viruskiril свят-2

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За банките.
« Отговор #3 -: Март 04, 2011, 06:44:27 pm »
че то банката сама си взима паричките всяка седмица

Неактивен SILENT_KILLER

  • Silata
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 342
  • Karma: +30/-130
    • Профил
Re:За банките.
« Отговор #4 -: Март 06, 2011, 10:27:01 am »
Не бях влизал от около половин година в Имперски Герой и бях забравил че преди като играех бях взел заем от банката. Сега както може би се досещате лихвата, която се е натрупала е доста солидна. Също така ми излиза съобщетние че ще имам рестрикции докато не върна заема. Може ли някой да ми отговори какви са тези рестрикции и имате ли някакви съвети относно това как да "изфармя" най-бързо нужния ми голд. Героят ми е 24 лвл.
24 значи...3 кат. ами приключението бой на мисиите за диаманти и после продаваш диамантите и готово
6 стрелеца с кървави лукове
Стрелците вече с лукове :D