Автор Тема: Добавяне на 10 точки на произволен атрибут  (Прочетена 1726 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Бих искал да попитам системата ли генерира този произволен атрибут или аз го избирам?
Този произволен атрибут може ли да бъде различен от тези които вече има дадения предмет или не може?
Примерно, ако имам ръкавици с 5 точност, 7 жизненост, 9 ловкост за герой стрелец на какъв принцип ще генерира?
Взима ли се впредвид, че съм стрелец тоест да вдигне точността или ловкостта или това няма значение?
Задължително ли ще вдигне някои от тези 3 изброени или може да ми прибави да речем и 10 интелект?
Предварително благодаря.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #1 -: Март 07, 2011, 12:34:01 pm »
Аз до колкото съм чувал ти избираш каде да ги сложиш
viruskiril свят-2

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #2 -: Март 07, 2011, 01:41:51 pm »
Да ама не.
Имах 18 жизненост, 8 ловкост и 18 точност.
Добави ми без да ме пита директно +10ловкост. Не, че е лошо, но хубаво би било ние да си избираме.
Затова ми бяха и другите въпроси, ако има например в предмета 5интелект няма много смисъл за стрелец още 10интелект без да пита и то.
Другото, което исках да разбера е дали в моя случай може да ми сложи +10 точки за атрибут, който го няма в предмета, например +10 интелект или +10 сила?

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #3 -: Март 07, 2011, 02:10:11 pm »
системата слага атрибутите произволно. Даже не е необходимо този атрибут да го има вече на екипировката. До колко е справедливо не знам. Имаше герои на които системата даде в това приключение предимно интелект, а на тях той почти не им трябваше. Както много пъти е споменавано, в тази игра всичко е зар и късмет
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #4 -: Март 07, 2011, 02:14:45 pm »
Точките , които се добавят се генерират от системата произволно . Само в приключението "Силата на кръвта" се добавят към оръжието от основните базови атрибутни точки на героя .

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #5 -: Март 07, 2011, 06:05:26 pm »
styrshel, Аз говоря именно за Силата на кръвта и не става въпрос за оръжието за броянта на героя: ръкавици, колан, наметало и т.н.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Добавяне на 10 точки на произволен атрибут
« Отговор #6 -: Март 07, 2011, 08:15:17 pm »
Само на последна стъпка са основните атрибути и само за оръжието . Останалите неща са по усмотрение на системата и хвърленото от нея зарче .Колан , наметалце,капа , броня , чипици и ръкавици са на късмет .