Автор Тема: Долината на Краля  (Прочетена 14410 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #15 -: Март 12, 2011, 10:17:18 pm »
И понеже не знам вцепеняването какво прави?
Противника пропуска рунд ли или.....?
От болестта надали има много значение при 21000 здраве при мамута, максимално ниво намалява само с 50жизненост=500здраве.
500 здраве при мамута това се равнява някъде на 1 удар пак е нещо.А с вцепеняване ако сработи ще се получи идеално.Макар,че пак казвам за мамута мисля че 5 стрелеца вършат супер работа и пада още в обсега ако имат добра точност.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Долината на Краля
« Отговор #16 -: Март 12, 2011, 11:16:30 pm »
Tия стрелци с толкова много ловкост и мин.точност не струват.На магьосника му сложи арбалет +1 обсег и общо взето на всички стрелци арбалети с +1 обсег.Лъка срещу мамута е безполезен.Успех,дано го минеш.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #17 -: Март 14, 2011, 10:30:03 pm »
A да ви питам какво ще кажете за използване на оръжия с бонус определен % към дадения противник, с когото с биеш.
Применро за стрелец с по-слаб лък ама примерно 40% бонус към гигантски мамут и съответно сега видяж че мистика ми има 14% бонус към гигантски мамут.
Този % вдига и минималните и максималните ли поражения?
Има ли смисъл от тези оръжия или трябва просто да се сметне и да се прецени дали с бонуса ще прави повече поражения в сравнение с друго оръжие с по-големи поражения.

Забележи следното:
Лилавият мамут е нормален, а не гигантски. Въпреки, че е бос, въпреки, че е дебела гадна гад. Нормален е. Тия бонуси няма да ти свършат работа срещу него.

Иначе мамутът се бие най-лесно като на всичко, дето може да носи арбалет, му се сложи арбалет. Освен това специално за тази мисия набий колкото може сила = по-високо поражение в стрелците. Точността ще е хубаво да ти е над 200. Макар, че мамутът е с л/т около 110 и реално всичко му влиза.

Идеята е да го пребиеш преди да му влезеш в обхват или да му дадеш най-много 1 ответен удар. С първия си ответен сваля 1 от твоята група, а с вторият удар - още 4-ма. Да разчиташ последният оцелял да е героят ти е доста оптимистично.

В тази мисия от светъл маг има смисъл само, ако е бъфър и ти набива още сила, която да ти увеличи поражението. Иначе от лечители след кат.3 както ти казаха всички - полза няма.

P.S. Освен това, ловките ловци като цяло са лоша идея. По-добре пусни орден на търговците за няколко седмици и бъди по-придирчив. Ловки стрелци се поправят с много пари, със страшно много. Между другото различавам 2 вида ловки.

1) Ловък поправим: сила = 2х ниво, ловкост = 4х ниво, точност = ниво

2) Ловък безобразен:  сила = ниво, ловкост = 5х ниво, точност = ниво

На съотборниците си препоръчвам да се пазят от втория тип като от чума, защото има втори сериозен проблем освен ниската точност - твърде ниската сила.
« Последна редакция: Март 14, 2011, 10:38:22 pm от Aegir »

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #18 -: Март 19, 2011, 08:41:55 pm »
Лъка срещу мамута е безполезен.
Какви да е лъкове - може би. Но ако лъковете се казват Отмъщението, мамутът пада преди да те е достигнал.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #19 -: Март 19, 2011, 08:52:06 pm »
Какви да е лъкове - може би. Но ако лъковете се казват Отмъщението, мамутът пада преди да те е достигнал.
Моля недей говори глупости.Човек от гилда с 4-5 перфектни отмъщения си търси арбалети специално заради мамута понеже едвам го докосваше и не можеше да го бие,а стрелците му са облечени доста добре.Така,че за мамута само арбалети!

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #20 -: Март 19, 2011, 10:10:20 pm »
Съжалявам, че си го изтрих от "любими", че да ти го покажа. Двама наемници с арбалети, двама - с лъкове. Имат орлово око, двама - с критичен, един от тях е и с лов, другите двама - с прцизност. Лъчниците имат майсторство с лък. Арбалетчиците - с арбалет. Всичките са ловци. Мамутът пада на третия рунд.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #21 -: Март 19, 2011, 10:34:20 pm »
Е одеве не каза,че е имало и арбалети.Ама както и да е.Просто ти казвам,че 4 стрелци с квито искаш показатели облечени само с епици и 4 отмъщения правят на мамута по 160-180 щети на удар ако не се лъжа може и да бъркам мина време.Докато с арбалет дори от дроп правиш по над 400 прави разликата между арбалета и лъка при мамута.И ако си само със лъкове ще усетиш разликата.Макар,че ти с 2 ловеца с арбалет си го бил едвам в 3тия рунд като са влезнали в боя и останалите наемници.А 4-5 ловеца с арбалети го свалят още в обсега.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Долината на Краля
« Отговор #22 -: Март 19, 2011, 10:53:56 pm »
Къв ще да е лъка,ако ще и елитният лък на школата по стрелба да е,прави щети около 100 на удар срещу мамута.Ша има да го боцкаш до утре сабалян тоя мамут с лъкове и някря ще умре от смях завалията  :D
« Последна редакция: Март 19, 2011, 10:57:37 pm от Matros »

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Долината на Краля
« Отговор #23 -: Март 23, 2011, 10:16:48 am »
Вижте ми наемниците сега и моля за съдействие къде да инвестирам по тях.
Ако не стават за никой бос, който ми предстои, ми кажете за да не се хабя.
Вчера 2 пъти се пробвах в черната долина с гигантския лъв обаче ме убива след като съм го смъкнал до 3000здраве.
Не съм се пробвал още в долината на краля нито при птеродактила в скални кули. Там мисля, че съм още слаб или....?
В ледената кула не съм се пробвал също не знам как ще се предствая.
Молбата ми е ако може да ми кажете къде точно да атакувам и дали мога нещо да направя с този си екип?
Благодаря предварително!

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #24 -: Март 23, 2011, 12:42:06 pm »
птичката е лесна а що се отнася до мамута аз го минах с 4 ловеца,но понеже бях свиреп му смакнах малко живота може да се пробваш и с 5 просто ти трябват епични арбалети 48-49 ниво (може и от дроп) да имат +1 обсег задалжително и може и крит а ловците ти трябва да имат орлово око 3 и залп 4-5 за мамутите преди него може да са облечени само с тези арбалети те просто няма да стигнат до теб  :)
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Долината на Краля
« Отговор #25 -: Март 23, 2011, 07:13:53 pm »
МИнах птичката Птеродактил, може да видите в любими.
Може би ще се пробвам още няколко пъти там, евентуално ако падне нещо епично от дроп.
За следващите стъпки с мечката стръвница и върколака какво ще кажете?
Има ли нещо интересно там и трудност при преминаването?
С тези наемници дали ще ги мина?

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Долината на Краля
« Отговор #26 -: Април 29, 2011, 06:17:38 pm »
Разказах му играта на мамута. Само 1 удар му дадох. Можете да се насладите в любими.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #27 -: Май 10, 2011, 12:19:58 pm »
тоя слон е много слаб :Dщом аз съм 41 ниво и го бих без нито една жертва от първия път  според мен трябва да му засилят малко показателите *hihi*

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #28 -: Май 10, 2011, 12:26:02 pm »
В никакъв случай !!!
Теб ще направим дресьор на слонове в цирка  :D

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Долината на Краля
« Отговор #29 -: Май 10, 2011, 12:36:50 pm »
В никакъв случай !!!
Теб ще направим дресьор на слонове в цирка  :D

не е нормално с оръжие,бижута и щит т4 да мина мамута който е един от най-яките босове. :P :P :P :P :P :P :P :P