Автор Тема: Наемник- животно  (Прочетена 2063 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Наемник- животно
« -: Юли 19, 2009, 08:31:20 am »
Предлагам, всеки герой да може да има наемник-животно, вместо наемник-хуманоид. Да има определен шанс на всяка мисия да се намерят млади мечки, вълци тигри, лъвове или пък грабливи птици. Всеки вид герой да може да обучава определени видове животни-например войнът-мечки и вълци, стрелецът-грабливи птици, а мистикът-големи котки!

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемник- животно
« Отговор #1 -: Юли 19, 2009, 06:14:34 pm »
Предлагам, всеки герой да може да има наемник-животно, вместо наемник-хуманоид. Да има определен шанс на всяка мисия да се намерят млади мечки, вълци тигри, лъвове или пък грабливи птици. Всеки вид герой да може да обучава определени видове животни-например войнът-мечки и вълци, стрелецът-грабливи птици, а мистикът-големи котки!

Разбира се, аз искам и домашно животинче да се бие с мене !
Ако може едно гуци  ;D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наемник- животно
« Отговор #2 -: Юли 19, 2009, 06:47:51 pm »
Аз един хамстер- (в общия случай) безобидно и мило животинче, ама какъв нрав имат някои не е истина... а как хапят!!!

Иначе и сериозно ми допада преложението, може да се помисли върху това (плюс две-три правила от сорта на "Планинско куче напада Сив вълк... Тренировка добавя 4% към нанесените щети") но няма начин да се ползват предметите в сегашния им вид за животното и трябва да се добавят нови.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Наемник- животно
« Отговор #3 -: Юли 19, 2009, 07:43:47 pm »
Че за какво са им предмети на животните? Нали си имат нокти и зъби.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

george.mechkov

  • Гост
Re:Наемник- животно
« Отговор #4 -: Юли 19, 2009, 08:00:55 pm »
Аз един хамстер- (в общия случай) безобидно и мило животинче, ама какъв нрав имат някои не е истина... а как хапят!!!

Иначе и сериозно ми допада преложението, може да се помисли върху това (плюс две-три правила от сорта на "Планинско куче напада Сив вълк... Тренировка добавя 4% към нанесените щети") но няма начин да се ползват предметите в сегашния им вид за животното и трябва да се добавят нови.


Ако животното ти е малко като хамстер,и е добре обучавано по бързина,и 10 човека не могат го насекат

Kilgor

  • Гост
Re:Наемник- животно
« Отговор #5 -: Юли 19, 2009, 08:07:40 pm »
Хубава идея. Играта ще стане още по-интересна и многопластова ако се въведе нещо такова.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Наемник- животно
« Отговор #6 -: Юли 20, 2009, 09:44:01 am »
Бойните животни са обсъждани и са залегнали като реализация в по-късен етап от играта.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts