Автор Тема: Черната долина  (Прочетена 18151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Черната долина
« -: Март 18, 2011, 10:21:50 am »
Дайте съвет как се минава тази стъпка в Черната долина от приключението в Пустинята на отчаянието.
Какво най добре действа срещу гигантския лъв?
Вижте ми наемниците, с които смятам да се пробвам сега.
Предварително благодаря за съветите, които очаквам от вас.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #1 -: Март 18, 2011, 10:36:12 am »
Стрелци с повечко крит и точност и тъмен мистик главен герой аз така ги минах в 5та сичките  :D

pithtath

  • Гост
Re:Черната долина
« Отговор #2 -: Март 18, 2011, 10:45:56 am »
Преследвачи с два метателни ножа - безотказни са.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Черната долина
« Отговор #3 -: Март 18, 2011, 10:46:30 am »
Главният ми е стрелец + още 4 стрелци и 1пазител.
Може да ги видите.
Да се пробвам или съм доста слаб?

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Черната долина
« Отговор #4 -: Март 18, 2011, 11:10:32 am »
Идеята ми е да убия гигантския мамут в Етерния, гигантския лъв в Пустинята на отчаянието и Птеродактила в Скалните кули.
Затова ми трябва някакъв общ вариант за тези 3 приключения за намениците, тъй като доста пари дадох.
Ако взема преследвач с метални ножове (варират в момента между 1000000 и 2000000 цените).

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #5 -: Март 19, 2011, 04:52:03 pm »
Преследвачи с два метателни ножа - безотказни са.
моя добър ли е?критичен удар 7 две оръжия 7 стелт5 а екипировката можеш да видиш на статистика -> zlatin98. наемките ми са открехнати са всеки
zlatin98 свят 2

pithtath

  • Гост
Re:Черната долина
« Отговор #6 -: Март 19, 2011, 05:24:59 pm »
моя добър ли е?критичен удар 7 две оръжия 7 стелт5 а екипировката можеш да видиш на статистика -> zlatin98. наемките ми са открехнати са всеки

Няма майсторство с ножове. Ако имаш възможност - смени го с друг по-добър.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #7 -: Март 19, 2011, 05:37:07 pm »
Няма майсторство с ножове. Ако имаш възможност - смени го с друг по-добър.
засега нямам възможност.но този си го бива според мен.
zlatin98 свят 2

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #8 -: Март 19, 2011, 07:34:59 pm »
Идеята ми е да убия гигантския мамут в Етерния, гигантския лъв в Пустинята на отчаянието и Птеродактила в Скалните кули.
Затова ми трябва някакъв общ вариант за тези 3 приключения за намениците, тъй като доста пари дадох.
Ако взема преследвач с метални ножове (варират в момента между 1000000 и 2000000 цените).
От теб зависи колко нерви имаш и колко дълбока кесия за преследвачите имаш!
« Последна редакция: Март 19, 2011, 09:47:47 pm от desperado16 »

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #9 -: Март 22, 2011, 03:30:00 pm »
Идеята ми е да убия гигантския мамут в Етерния, гигантския лъв в Пустинята на отчаянието и Птеродактила в Скалните кули.
Затова ми трябва някакъв общ вариант за тези 3 приключения за намениците, тъй като доста пари дадох.
Ако взема преследвач с метални ножове (варират в момента между 1000000 и 2000000 цените).

Ето ти кратка стратегия в стил Свят 3, където освен на себе си и съотборниците си, не можеш да разчиташ почти на нищо друго:

А. Първо трябва да пребиеш лилавия мамут, защото след него в приключението е разположена Цитаделата, която ти е най-важното място да дроп на епични арбалети. Стигнеш ли тази зона, значи си станал независим и ще си минеш приключенията.

1) Разчиташ на 5 ловеца ниво над 45 със сила и орлово на макс. Забележи, досега не споменавам да са точни или да имат залп.

2) Намираш им 5 лилави арбалета от дроп с обхват и минимални поражения над 300.

3) Ако сред наемниците ти има наистина хубави такива (които имат залп 5, а освен това имат крит или/и поне едно друго полезно умение като майсторства с арбалет/лък, горяща стрела, лов, отрова) можеш от самото начало да им сложиш хубави арбалети, които освен обхват имат и критичен удар. Ако наемникът няма собствен крит като умение, гледай арбалетът да има поне 15% процента крит.

4) Останалите можеш да облечеш с всякакви парцали, които имаш под ръка, за да им вдигнеш точността около 200. Освен това използвай предимно бижута, за да им вдигнеш максимално силата - до около 170-200. Това важи особено за случаите, в които главният ти герой е ниво под 45 или/и героят ти не може да носи арбалет.

5) При главен герой свиреп войн (с боен вик на 7) можеш да не се престараваш с набиването на сила, дори можеш да си позволиш 1-2 от арбалетите ти да нямат обхват.

Б. Черната долина

6) След като си достигнал Цитаделата, почваш да дропиш за арбалети с крит и обхват. Разбира се, лилави, разбира се -  с колкото повече поражения, по-добре.

7) Междувременно си намерил пълен комплект от 5 ловеца, които имат сила, залп 5 и орлово 3. Можеш да си позволиш да имаш 1 или 2, които са ловки, а не точни, но за коригирането им ти трябват доста повече средства и специално подбрана екипировка (точните ловци без проблем докарват с комплекти и бижута средна хубост точност от типа на 320-340, която ти е напълно достатъчна за произволен бос в кат.5).

8.) Сложи на ловците смислени арбалети

9) Отново, ако си свиреп, можеш да минеш този лъв и с малко по-неподготвен тим.

10) Трябва да минеш лъва без проблем

B. Скалните кули...

11) ... е елементарен бос, точно както този в Цитаделата
« Последна редакция: Март 22, 2011, 03:34:15 pm от Aegir »

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Черната долина
« Отговор #10 -: Март 23, 2011, 10:09:31 am »
Благодаря за подробната информация, но не разполагам в момента с много средства за инвестиция за герои.
Бих искал да те помоля, ако можеш да ми погледнеш героя и наемниците, за да ми кажеш къде куцам най-много и евентуално там да наблегна, ако се получи нещо.
Ако не ставам отвсякъде, просто да знам дали да се пробвам в приключенията или не?
Вчера на два пъти се опитах с тези наемници, обаче на боса в черната долина успях да му смъкна от 20000 на 3000здраве и ме убива.
В долината на краля не съм се пробвал с тези наемници и в скалните кули също с птеродактила. Има ли смисъл да ходя там или не?

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #11 -: Март 23, 2011, 10:18:52 am »
Благодаря за подробната информация, но не разполагам в момента с много средства за инвестиция за герои.
Бих искал да те помоля, ако можеш да ми погледнеш героя и наемниците, за да ми кажеш къде куцам най-много и евентуално там да наблегна, ако се получи нещо.
Ако не ставам отвсякъде, просто да знам дали да се пробвам в приключенията или не?
Вчера на два пъти се опитах с тези наемници, обаче на боса в черната долина успях да му смъкна от 20000 на 3000здраве и ме убива.
В долината на краля не съм се пробвал с тези наемници и в скалните кули също с птеродактила. Има ли смисъл да ходя там или не?
верно ли 20к кръв има??? :oмерси за инфото.а има ли смисъл аз да се пробвам когато го стигна че аз почнах тъкмо това приключение.ацц-то ми е същото като тука свят2.иначе може ли да си покажеш наемките да ги видя, че поне на гоззила ги няма
zlatin98 свят 2

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Черната долина
« Отговор #12 -: Март 23, 2011, 10:22:18 am »
goozila ми е профила в свят 2.
Би трябвало да могат да се видят наемниците ми.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Черната долина
« Отговор #13 -: Март 23, 2011, 10:26:16 am »
В любими ми я има битката с боса, където го свалям до 3400здраве но с 1 пазител+4стелци, иначе до 7000здраве с 5 стрелци.
Просто не знам коя комбинация е най добра, че да ги комплектовам така.
Другото, което е ако имам стелт да речем 3ниво (тоест -3 обхват) и стрелеца е с 6 обхват, това означава ли, че ще го помпя с 9обсег преди да ме докопа, или важи само за противници стерелци.

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Черната долина
« Отговор #14 -: Март 23, 2011, 10:31:38 am »
стелта сваля обсега на противника, не покачва твоя.и ловеца ти има 150 точност-как искаш да цели :)преследвача има 500 ловкост (добре)ама точността е 350(моят преследвач има 720, но му липсват други важни неща де *hmm*).пазителя мисля че има малко кръв(7400).моя с що-годе тъпи дрехи достига 9300 без колба.ама това си е лично мое мнение де ;)може някой с повече опит да ти помогне повече.това е от мен.приятна игра :) :) ;) ;).а и аз лично предпочитам 4 стрелеца(1 може да е преследвач)+1 пазител за да има кой да поема удари
zlatin98 свят 2