Автор Тема: свят 2, търся двурък меч к5  (Прочетена 12212 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #15 -: Март 20, 2011, 11:03:05 am »
Вие тотално се оплескахте, какви едноръки мечове, засади. какви илюзии давате, че да раздавам по 5 мил зада си извадите чуковете от хранилището.  :o

Търся двурък меч к5 с над 750 м. поражения, ценя атрибути като точност, засада и критичен удар.


Нямам нищо против спама или да давате акъл, но вия ми преиначавате думите и прецаквате обявата.

Не смятам да вързвам гащите на който и да е оръжейник, но дори и по бегли сметки 1 епична рецепта е не повече от 40 мил. удар с епичен чук е не повече от 30-40 мил. с ресурс и печалба според мен такъв меч може да се намери за  100-120 мил. А в пазарна среда можеби и за 50-60 в зависимост от късмета.

 Но това в никакъв случай не значи, че ще давам петцифрени суми за някви клечки за зъби като несломимия в доклада. Камоли да ги давам предварително зада си извадите чуковете от хранилището. Като сте майстори пробайте се, ако друг е по-добър от вас или с повече късмет естествено, ще купя неговия а не вашия.
« Последна редакция: Март 20, 2011, 11:08:06 am от saadina »

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #16 -: Март 20, 2011, 11:11:01 am »
братче ,няма такъв меч в Т5- може да излязат ако са от някоя награда-иначе такова чудо не съм виждал
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #17 -: Март 20, 2011, 11:29:21 am »
Не смятам да вързвам гащите на който и да е оръжейник, но дори и по бегли сметки 1 епична рецепта е не повече от 40 мил. удар с епичен чук е не повече от 30-40 мил. с ресурс и печалба според мен такъв меч може да се намери за  100-120 мил. А в пазарна среда можеби и за 50-60 в зависимост от късмета.
Ами ако ще смятаме - една рецепта 88д,удар с чук 50-тина диаманта,ресурси и моментални още 5д макс и реално излиза,че за под 150д можеш да си направиш такъв меч стига да имаш налице оръжейник.Сега и нещо друго.Ами ако оръжието стана боклук?Без крит,блок,без много щета като меча на картинката която паказах?Би ли дал 100 млн за него?Сигурно не така,че трудно ще се намери някои който да се мъчи да прави такъв меч,а и както ти казват 100 човека няма такъв меч с щети над 750 в 5та категория освен ако не е кървав,но надали търсиш такъв.
Така,че имаш 2 варианта
А/ перфектен неслоним като тоя на картинката
Б/ купуваш рецепти и чук епичен и даваш на някои мастор да работи и стискаш палци да стане или поне да се доближи до този който ти искаш.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #18 -: Март 20, 2011, 08:40:45 pm »
Мда от коментарите мога да си направя извода:

1. явно съм цъкнал на к6 преди време и съм гледал там
2. шанса за направата на такъв меч от оръжейник е крайно малък.
3. да се надявам някой доброжелател късметлия да му се падне такъв от награда  и да ми го продаде.


Нищо де аз съм търпелив човек. В краен случай ще направя 20-30 мулета за к5 и ще се надявам на някое да му се падне приключение с меч  :D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #19 -: Март 20, 2011, 10:54:13 pm »
...Но това в никакъв случай не значи, че ще давам петцифрени суми за някви клечки за зъби като несломимия в доклада.

Хехе, saadina, Несломимият в доклада в никакъв случай не е "клечка за зъби", напротив - направо си е изумителен. Разгледай ми героя в играта - с подобен е, даже с малко по-ниски поражения. Въпреки това съм изключително доволен от него и той ще ме изкара още ниво и половина, докато стигна 55. С добри наемници съм, де.
И такъв меч не струва петцифрена сума. Осемцифрена е. :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #20 -: Март 28, 2011, 10:18:24 pm »
Мда явно сте си прави. Двуръките мечове в к5 са си пълна гаргара.  Не знам обида за оръжейниците или гавра на програмистите е факта, че има арбалети с по 650-700-750? атака, но не и мечове с над 700. Аз се чудя защо хората си осъкатяват яростните бойци с два меча, та дори и два дагера. При все, че за това се лишават от цялата белитристика в уменията на яростния.  *xxx*

Ясно де, ще се помъча да поправя грешката, пък ако не смогна с мечовете, здравее да е. Няма да е първото разочарование от играта.  :P

newcomer

  • Гост
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #21 -: Март 28, 2011, 10:31:33 pm »
Може би след като направят арбалетите с блок е възможно и да увеличат пораженията на мечовете /едноръки, двуръки и триръки/ до такива стойности.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #22 -: Март 28, 2011, 10:40:46 pm »
Може би след като направят арбалетите с блок е възможно и да увеличат пораженията на мечовете /едноръки, двуръки и триръки/ до такива стойности.

няма нужда, по добре да направят мечовете с 6-7 обсег, ще им стига.  :D грешката си е и моя, че споменах арбалетите а не лъковете. все пак арбалета е с повишени минимални като брадвите и боздуганите. от там съм те и подвел малко.

 с твойта логика по един драгунов на стрелците, по един джедайски меч на останалите и нека силата бъде с всички  :D

инак си прав, не е лоша идеята да се позамисля за копие. би било по-хубаво ако го бях направил  преди преразпределението на героя си.
« Последна редакция: Март 28, 2011, 10:54:36 pm от saadina »

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #23 -: Март 28, 2011, 10:55:56 pm »
Всъщност може на арбалетите да се сложи блок,щото се пак с тях може да се спре летящкъм теб меч,или поне така е по филмите (ако не се разполови де):D :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #24 -: Март 28, 2011, 11:00:25 pm »
Май прекалявам с филмите *freak* *freak*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #25 -: Март 28, 2011, 11:21:39 pm »
Май прекалявам с филмите *freak* *freak*

защо пък да не прекалиме наестина ! Аз предлагам и на защитниците да им сменим мечовете с чадъри...срещу залп.    *freak*

Представи си само залп, гора от стрели, защиттник, провокация 10,  вади чадъра и с защитна позиция тип - мери попинс отбива стрелите, в този момент преследвача пробва ослепяване на мага, но той е с очила тип хари потър 6 и не му влияе. Последенслед, като вижда всичко това яростния вади единствения по рода си меч с 750 атака и обсег 5 за 6 и си прави сам харакири, тъйкато нищо в живота повече неможе да го учуди.  :o

П.С: аз все още си търся читав меч, ако някой му попадне да свирка.  :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #26 -: Март 28, 2011, 11:37:42 pm »
Хехе, saadina, Несломимият в доклада в никакъв случай не е "клечка за зъби", напротив - направо си е изумителен. Разгледай ми героя в играта - с подобен е, даже с малко по-ниски поражения. Въпреки това съм изключително доволен от него и той ще ме изкара още ниво и половина, докато стигна 55. С добри наемници съм, де.
И такъв меч не струва петцифрена сума. Осемцифрена е. :D
Ай стига с тоя меч... далечко от "изумителен" е
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #27 -: Март 29, 2011, 10:30:06 pm »
Може би след като направят арбалетите с блок е възможно и да увеличат пораженията на мечовете /едноръки, двуръки и триръки/ до такива стойности.
На този приятел нищо чудно и да му се реши проблемът. От гилда се обадиха, че се паднала следната епична рецепта с базови стойности:
Яростният имагинерен обезглавител
[дълги мечове]
Поражения 405 - 710
Обсег 4
Блок 56
Сила +28
Жизненост +38
Точност +28
Стойност 124000
Ниво 49
Категория 5
Оставащи изработки 1
Еднократна рецепта
Оръжие за три ръце
Тази рецепта не е за вашата професия
« Последна редакция: Март 29, 2011, 10:45:32 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #28 -: Март 29, 2011, 10:55:03 pm »
На този приятел нищо чудно и да му се реши проблемът. От гилда се обадиха, че се паднала следната епична рецепта с базови стойности:
Яростният имагинерен обезглавител
[дълги мечове]
Поражения 405 - 710
Обсег 4
Блок 56
Сила +28
Жизненост +38
Точност +28
Стойност 124000
Ниво 49
Категория 5
Оставащи изработки 1
Еднократна рецепта
Оръжие за три ръце
Тази рецепта не е за вашата професия

*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
zlatin98 свят 2

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:свят 2, търся двурък меч к5
« Отговор #29 -: Март 29, 2011, 11:35:39 pm »
А не видя ли, че има и обсег 4?
Щото е от дългите мечове - от най-дългите! :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!