Автор Тема: продавам Плетената ризница на безсърдечния  (Прочетена 4560 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил


оферти на лично в играта-ibrahim4o,свят2
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #1 -: Март 23, 2011, 07:38:36 pm »
колко 10д
viruskiril свят-2

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #2 -: Март 23, 2011, 07:44:48 pm »
колко 10д
Пич стига спами в на хората темите с твойте глупости. Само ресурса струва повече от 10 диаманта.
Дай му 10 с още една нула отзад и я вземай :D Даже може да са малко :D:D:D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #3 -: Март 23, 2011, 08:25:56 pm »
Т'ва е уникат за броня !!!  ;D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #4 -: Март 23, 2011, 10:57:30 pm »
Според мен бронята е перфектна за преследвач.Давайте сериозни оферти а не както някакъв пич в играта ми предложи 7 милиона на 3 700 000+един кървав кристал. ;D А аз на вируса вече не му обръщам внимание щото няма смисъл.Сигурен съм че дори да покажат в форума перфектна кървава броня от епична той ще предложи макс 20 диаманта. :D :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #5 -: Март 24, 2011, 02:43:54 am »
Според мен бронята е перфектна за преследвач.Давайте сериозни оферти а не както някакъв пич в играта ми предложи 7 милиона на 3 700 000+един кървав кристал. ;D А аз на вируса вече не му обръщам внимание щото няма смисъл.Сигурен съм че дори да покажат в форума перфектна кървава броня от епична той ще предложи макс 20 диаманта. :D :D

Бронята е прилична, дори е хубава, но това с перфектната за преследвач си беше изхвърляне отвсякъде. Най-малкото този интелект преследвачът няма какво да го прави.

P.S. И за да не кажеш, че говоря наизуст, ето ти един пример:



Това е броня от легендарната, а не от епичната рецепта ниво 49. Според мен е по-смислена както за преследвач, така и за ловец или свиреп войн спрямо епичната, която показваш.
« Последна редакция: Март 24, 2011, 02:58:00 am от Aegir »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #6 -: Март 24, 2011, 08:54:05 am »
Бронята е прилична, дори е хубава, но това с перфектната за преследвач си беше изхвърляне отвсякъде. Най-малкото този интелект преследвачът няма какво да го прави.

P.S. И за да не кажеш, че говоря наизуст, ето ти един пример:



Това е броня от легендарната, а не от епичната рецепта ниво 49. Според мен е по-смислена както за преследвач, така и за ловец или свиреп войн спрямо епичната, която показваш.
Има ли значение ? Темата е направена да се продаде бронята,а ти му цакаш пазара така ..... а и тая броня дето я показа е пълен боклук спрямо неговата - тая точност у г**а ли да си я навра за какво ми е ?
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #7 -: Март 24, 2011, 09:38:30 am »
Да и ще е хубаво да казвате цена на предмета ние да кажаме 100д пак няма да приемете
viruskiril свят-2

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #8 -: Март 24, 2011, 08:30:21 pm »
Има ли значение ? Темата е направена да се продаде бронята,а ти му цакаш пазара така ..... а и тая броня дето я показа е пълен боклук спрямо неговата - тая точност у г**а ли да си я навра за какво ми е ?

Отворко, що не ми кажеш дали имаш някой герой в тройката да ти покажа точно къде ще ти я навра точността.  :D

Рекламата, с която се опитва да си продава бронята е повече от подвеждаща. Във вашето село, ако доматите ги ядете с колците, тука - не.
« Последна редакция: Март 24, 2011, 08:32:08 pm от Aegir »

newcomer

  • Гост
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #9 -: Март 24, 2011, 08:41:58 pm »
Оставете човека да си продаде ризницата моля. Това е зона Тържище. Всякакви дискусии на кого патката, пардон ризницата му е по-дълга - в Общи Приказки.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #10 -: Март 24, 2011, 08:46:05 pm »
Отворко, що не ми кажеш дали имаш някой герой в тройката да ти покажа точно къде ще ти я навра точността.  :D

Рекламата, с която се опитва да си продава бронята е повече от подвеждаща. Във вашето село, ако доматите ги ядете с колците, тука - не.
Селото си пролича ;) Върви кажи на производителите на Lion (десерта),че не е зверски вкусен тогава !! Аман от обли хора ....  реклама може да си прави всякаква в НЕГОВАТА ТЕМА.АКо иска може да каже,че бронята е на ГОСПОД !!!!!! А и това което показа е едно НИЩО в сравнение с негова.ТАка че си затваряй устата !!!
Вирус .... ти кажи 100д пък да видим тогава дали ще ти я продаде  ;D ;D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #11 -: Март 24, 2011, 08:54:32 pm »
Селото си пролича ;) Върви кажи на производителите на Lion (десерта),че не е зверски вкусен тогава !! Аман от обли хора ....  реклама може да си прави всякаква в НЕГОВАТА ТЕМА.АКо иска може да каже,че бронята е на ГОСПОД !!!!!! А и това което показа е едно НИЩО в сравнение с негова.ТАка че си затваряй устата !!!
Вирус .... ти кажи 100д пък да видим тогава дали ще ти я продаде  ;D ;D

Как да се изразя по-деликатно, момче... разбираш колкото свиня от кладенчова вода. Добре, че съм тук да ти го кажа.

P.S. Темата е точно толкова негова, колкото и моя. Идеята на форума е такива като теб да се излагат публично, а такива като мене - да блеснат.
« Последна редакция: Март 24, 2011, 08:56:36 pm от Aegir »

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #12 -: Март 24, 2011, 09:46:10 pm »
Как да се изразя по-деликатно, момче... разбираш колкото свиня от кладенчова вода. Добре, че съм тук да ти го кажа.

P.S. Темата е точно толкова негова, колкото и моя. Идеята на форума е такива като теб да се излагат публично, а такива като мене - да блеснат.
  :D :D :D :D :D :D :D За 1 пост и всичко туш ....   :D :D :D :D :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #13 -: Март 24, 2011, 09:57:08 pm »
Размазах се от смях.Се едно коя е по добрата броня важно е и двете да се продадат(или поне моята,твоята не ме интересува :D) нямам нищо против да се карате в темата на мен и аегир :D само да не се отклоняваме от целта. :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:продавам Плетената ризница на безсърдечния
« Отговор #14 -: Март 24, 2011, 10:02:20 pm »
Мхм..продължавайте в същия дуХ! Колкото повече се карате в тая тема, толкова повече преглежданя = възможна клиентела ще има ибрахимчо0  :D  *hihi*

П.п.
С: Само
П: Пиша,
А: А Не
М: Мисля
       
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.