Автор Тема: реално ли е?  (Прочетена 4157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:реално ли е?
« Отговор #15 -: Март 20, 2011, 10:36:08 am »
Не виждам кой от до тук включилите се в дискусията освен helllfire ще ти обчсни по обстойно как стоят нещата.
Явно си мислиш,че като си стигнал до тук всичко е мед и масло (говоря за нивото)  И аз много си мислих ,че я разбирам играта ,но уви! Има още какво да се учи!
 Не се сещам процентите,но ако щеш имай и 10к ловкост с/у 10 точност опонента ти имаше 20-30% да зашливи шамара. След това си сметни и  уменията като засадата,избягване,отвръщане и контраатака.
Е сега от 8 удара да ти вкара 1 си е нормално -даже и 2 е трябвало да ти вкара  >:(
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:реално ли е?
« Отговор #16 -: Март 20, 2011, 10:43:00 am »
Гледай сега сега пробвах друг пазител 8 рунда 6 ми блокира в 7 ме одари с поражение 1200 аз го нацелих 2 пъти еееееее пак питам 900 ловкост 860 точност трябват ли ми и как в 7 рунда ме нацелва шанс шанс ама то си е смешно

... А за тук коментари? Добре е, че минималният шанс беше намален на 25%. Явно изводът е един- вместо да се прекалява с ловкост и точност, преследвачите трябва да наблягат на сила и жизненост от даден момент нататък. Поне при предизвикателства.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:реално ли е?
« Отговор #17 -: Март 20, 2011, 11:04:24 am »
И аз се възмущавах когато войн с смехотворна точност нацели стрепеца ми 5 пъти от 7 възможни, но....
явно в тая игра войните, мистиците и стрелците са олицитворение на ножиците, хартията и водата, както казва един мой приятел .
Ядосвам се и когато стрелеца ми на когото точноста е 3 пъти по голяма ит ловкоста на боса в ледената брадва пропуска да го удари поне веднъж от 3/4 изстрела а останалите почти всички биват блокирани но... важен е крайният резултат  :)

Неактивен tontoer

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +39/-75
    • Профил
Re:реално ли е?
« Отговор #18 -: Март 20, 2011, 11:17:45 am »
Е питах дали е реално явно е реално извинявам се ако съм попрекалил с някой коментар :).Явно всичко е въпрос на шанс

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:реално ли е?
« Отговор #19 -: Март 20, 2011, 12:36:33 pm »
Hellfire e един от играчите разбиращи най-много играта и математическите формули на които тя се основава. Така че е добре да се вслушвате в съветите му.
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:реално ли е?
« Отговор #20 -: Март 20, 2011, 09:42:25 pm »
Е питах дали е реално явно е реално извинявам се ако съм попрекалил с някой коментар :).Явно всичко е въпрос на шанс
Добре дошъл в клуба на преследвачите! :D Теми колкото искаш има от хора които са оплаквали пресредвачите!Единственият герой който се опъва на преследвача е пазителя! ;)