Автор Тема: Проблем с последната стъпка от "Ключът към кървавата земя"  (Прочетена 1712 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Задачата е:

Отиди в Леговището на саблезъбите, в провинция Вечно-белите краища и срази древния човек, за да получиш правото да преминеш в Кървавата земя.

Отидох в Бърлогата на съблезъбите ,избих всички противници в 10те стъпки и накрая нищо....

Само изхабих 10 хода без ефект.

герой: kalin1 (нямам представа в кой свят играя)


Неактивен infinityyy

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 503
  • Karma: +56/-75
    • Профил
Проблема е че точно в тази многостепенна зона Леговището на съблезъбите се застъпват две приключения, "Ключът към Кървавата зема" и ако не се бъркам "Вожд от Вечно белите краища". Когато минеш стъпката на приключението от по долната категория мисля че всичко ще се оправи. :)

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Оправена ви е стъпката.
Много се извинявам.

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Няма проблеми ,мерси.

Неактивен Kalin1

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Проблема е че точно в тази многостепенна зона Леговището на съблезъбите се застъпват две приключения, "Ключът към Кървавата зема" и ако не се бъркам "Вожд от Вечно белите краища". Когато минеш стъпката на приключението от по долната категория мисля че всичко ще се оправи. :)
Сигурно си прав.Не съм завършил "Вожд от вечно белите краища" ,защото бях стигнал до някаква стъпка ,където трябваше да събера някакво безумно количество рядък ресурс.

Както и да е, сега всичко е ок.