Автор Тема: Занаяти!!!  (Прочетена 9521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Занаяти!!!
« Отговор #15 -: Март 27, 2011, 04:01:42 pm »
И на мен ми харесват изключително много промените. Когато повечето от играчите си оправят и цветовото възприятие, ще могат да видят прелестите на рядката изработка.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #16 -: Март 27, 2011, 04:43:05 pm »
Тчно ти ли говориш за сини предмети.Убеден съм,че нямаш нито един такъв по теб и твоите меркове.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #17 -: Март 27, 2011, 05:33:20 pm »
Промените удариха най вече обикновените играчи и много от тях напуснаха.
Тези които играят с доста реални пари не ги бърка какъв е шанса.
Лично аз се съмнявам промените да са увеличили доходите на екипа на играта.
От близо два месеца не съм дал и стотинка .
Като ми се случи черна серия поне не се ядосвам, че съм си хвърлил парите на вятъра.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Занаяти!!!
« Отговор #18 -: Март 27, 2011, 05:45:16 pm »
идеални промени, то какво беше станало всеки велик занаятчия+това с епичен или легендарен комплект може да се пропусне следващата категория лилави боклуци до нов комплект, цените също се промениха

И кое е идеалното? Да потрошиш два жълти чука за 4-5 епика и от тия 4-5 епика,един няма добър и отиват в казана,щото даже и за наемници не стават.Като се вади трудно епик,поне да излиза нещо стойностно,не да се хвърля труд,диаманти и пари на вятъра.Човек почва да се замисля има ли смисъл изобщо да се трошат толкова средства за занаят.Аз лично не виждам смисъл вече да си хабя нервите,ресурсите и диамантите в занаят.Беше обещано преди промените,с намалянето на % за епична и легендарна изработка,легендарните предмети да станат по добри,а епичните още по добри.Нищо от това не се случи.

pithtath

  • Гост
Re:Занаяти!!!
« Отговор #19 -: Март 27, 2011, 06:28:06 pm »
Тчно ти ли говориш за сини предмети.Убеден съм,че нямаш нито един такъв по теб и твоите меркове.

Имам и още как. И заради лилавата Ви визия продавам уникални редки и легендарни изработки на безценица. Нищо, и това ще отмине...

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #20 -: Март 27, 2011, 09:32:57 pm »
И кое е идеалното? Да потрошиш два жълти чука за 4-5 епика и от тия 4-5 епика,един няма добър и отиват в казана,щото даже и за наемници не стават.Като се вади трудно епик,поне да излиза нещо стойностно,не да се хвърля труд,диаманти и пари на вятъра.Човек почва да се замисля има ли смисъл изобщо да се трошат толкова средства за занаят.Аз лично не виждам смисъл вече да си хабя нервите,ресурсите и диамантите в занаят.Беше обещано преди промените,с намалянето на % за епична и легендарна изработка,легендарните предмети да станат по добри,а епичните още по добри.Нищо от това не се случи.
ами продаваи ресурси, не си хаби чуковете, не виждам проблем, каквото и да ти трябва го предлагам на пазара  :D

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #21 -: Март 27, 2011, 10:02:17 pm »
Напълно подкрепям матрос. Ок де, да си купуваме от аукса, ама в аукса на св. 3 има само и чисто НИЩО! И матрос е в св.3 и той се мъчи да си прави нещо за него или наемник ама.. йок!
Ако разчиташ на аукциона..никога няма да се облечеш читаво...(поне за св3..)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #22 -: Март 27, 2011, 10:07:20 pm »
Имам и още как. И заради лилавата Ви визия продавам уникални редки и легендарни изработки на безценица. Нищо, и това ще отмине...

Уникална синя изработка е оксимором. То не е само до бонусите. Броните са с по ниска здравина. Оръжията с по малки поражения. Все едно да ми кажеш че запорожеца е по-добър от мерцедеса.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #23 -: Март 27, 2011, 10:15:57 pm »
Аве тва в свят 3 си е пълен т***к.В аукца няма нищо и изработките не връзват.С какво въобще се обличате?Много е тъпо така. *hmm*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #24 -: Март 27, 2011, 10:21:30 pm »
Ми само да кажем, че един наемник за да го облечеш в лилаво ти струва около ... от 2 до 4 жълти чука, малко късмет и мнооого ресурси и диаманти за бързи. Бързи за 4 чука са 200 диаманта, реса да е по 1-2 диаманта на удар...абе 500 диаманта си ги язяжда 1 наемник :)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #25 -: Март 27, 2011, 10:25:58 pm »
То не е ли по добре начи да чукаш с епичен чук?
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

0z1ris

  • Гост
Re:Занаяти!!!
« Отговор #26 -: Март 27, 2011, 10:35:42 pm »
то хубаво с епичен чук,но нали се сещаш че тоя чук не във всяка категория го има.Не случаино героите ми са станали 57ниво с екипировката от 5та категория,само оръжията им са 6та и някои от бижутата.Че там има сериозни разлики в бонусите и пораженията,докато дрехи 5та 49ниво хубави епици са почти равни на дрехи 6та лилави боклуци от новата колекция.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #27 -: Март 27, 2011, 10:37:36 pm »
Като толкова искат да омажат играта им се чудя и що не направят зелени рецепти  ???
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #28 -: Март 27, 2011, 10:40:21 pm »
Ми само да кажем, че един наемник за да го облечеш в лилаво ти струва около ... от 2 до 4 жълти чука, малко късмет и мнооого ресурси и диаманти за бързи. Бързи за 4 чука са 200 диаманта, реса да е по 1-2 диаманта на удар...абе 500 диаманта си ги язяжда 1 наемник :)
А във втора не е ли така?Един наемник за да облечеш прилично пак ти трябват доста диаманти особено в лилаво както искате да ги обличате.Пак трябва дадеш сумати диаманти за моментални,чукове и ресурси.Кое е различното?Нямаш ли повече герой с който да си майсториш?Отделно всичко ви е доста по-евтино.Във свят 2 цената на диаманта е между 450-500к.За да облечеш свястно един наемник може да дадеш и над 1000д смятай колко е в злато.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Занаяти!!!
« Отговор #29 -: Март 27, 2011, 10:54:03 pm »
Абе както и да го смятаме не им е по добре от колкото на нас.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.