Автор Тема: атака на преден пост  (Прочетена 2478 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
атака на преден пост
« -: Март 27, 2011, 01:41:31 pm »
Здравейте, днес /27.03.2001г./ в 12:17 часа гилдията която ръководя /-A-/ пусна две атаки, първата към преден пост категория 6-та на гилдия initium в Светилището на Слънцето и втората към преден пост кат.5 на гилдия Morska_Reacro в Пустинята на отчаянието. Към 14:20 днес атаката към предния пост на гилдия Morska_Reacro беше спряна. Бих помолил някой, който е добре запознат с правилата на играта да ми каже поради какви причини това може да се случи. Благодаря ви предварително.

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #1 -: Март 27, 2011, 05:33:26 pm »

Промени в геймплея    2011-02-16 16:08:14

1. Считано от днес предните постове на гилдии няма да могат да бъдат разрушавани, докато са под атака.

Дано не се е завърнал стария бъг.  :-X

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #2 -: Март 27, 2011, 05:41:06 pm »
Mного просто -преместихме поста за малко. Не е разрушаван. Но тъй като към мястото, към което беше атаката, вече нямаше пост, атаката се прекрати - там вече нямаше какво да се атакува. Е, после го върнахме обратно, разбира се.
С постове става, със замъци - не.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #3 -: Март 27, 2011, 06:09:20 pm »
Mного просто -преместихме поста за малко. Не е разрушаван. Но тъй като към мястото, към което беше атаката, вече нямаше пост, атаката се прекрати - там вече нямаше какво да се атакува. Е, после го върнахме обратно, разбира се.
С постове става, със замъци - не.

Е като не може да се разруши, защо да не се премести  :D Евала пак сте се сетили :) Щом играта го разрешава.... Тук мисля май екипа нещо пак не е домислил  ;D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #4 -: Март 27, 2011, 06:16:10 pm »
Гилдия -А- атакува поста тъкмо когато ще отбраняваме замък - с точност до секунди. Те, естествено, знаят това - иначе нямаше да изберат тъкмо този час, минута и секунда.
Това, което не знаеха е, че в конкретната ситуация по-изгодно е да се бръкнем с няколко милиона и да преместим поста за малко. Освен битки и политика - тази игра е и икономика! :D
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #5 -: Март 27, 2011, 06:17:16 pm »
два метра в ляво и три крачи напред-там трябва да атакувате

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #6 -: Март 27, 2011, 06:33:49 pm »
ще атакуваме където и когато си поискаме.аз лично съм пуснал атаката,  но ще исчакаме становището на някой от екипа в тая игра , не твоето к-pax. или екипа не е мн обмислил промените , някое нововъведение съвпадащо по странни обстоятелства с пусната към вас атака  ;). а и толкова голям и могъщт гилд :D====но, но се подкрепя тезата , че шубето е голям страх
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:атака на преден пост
« Отговор #7 -: Март 27, 2011, 06:39:10 pm »
еми щом хората си плащат ще нападаш  :) ще изчакаме становището на екипа  ;D а пък ти през това време обмисли   :-X
- I died to become immortal

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #8 -: Март 27, 2011, 06:40:19 pm »
ще атакуваме където и когато си поискаме.аз лично съм пуснал атаката,  но ще исчакаме становището на някой от екипа в тая игра , не твоето к-pax. или екипа не е мн обмислил промените , някое нововъведение съвпадащо по странни обстоятелства с пусната към вас атака  ;). а и толкова голям и могъщт гилд :D====но, но се подкрепя тезата , че шубето е голям страх
Ще местим където и когато си поискаме. Аз лично съм пуснал преместването на поста. Щото съм му комендант. Когато гилдията е заета с по-важни дела, златото не е отишло на вятъра. И ти би постъпил така, ако можеше. Но не можеш.
Преди няколко дни пак го атакувахте - не е преместван. Просто бяхте натупани.
« Последна редакция: Март 27, 2011, 06:46:12 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен acop

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +7/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Re:атака на преден пост
« Отговор #9 -: Март 27, 2011, 07:07:14 pm »
Благодаря за отговора смятам темата, точно тук, за изчерпана.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:атака на преден пост
« Отговор #10 -: Март 27, 2011, 07:21:04 pm »
Когато една гилдия има поне 5 развити на макс поста - може да мести всеки от тях, дори когато е под атака. А темата по-добре я изтрии, да не вземат всички да развиват постове, че да спре играта. :)
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!