Автор Тема: Работа И Бой  (Прочетена 1092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен DraGoNStyLeR

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 84
  • Karma: +3/-13
    • Профил
Работа И Бой
« -: Юли 19, 2009, 07:25:34 pm »
Ами пичове трябва ми помощ отностно как да се бия с други играчи  или арени и как да си пускам  работа ... ? мерси предварително

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Работа И Бой
« Отговор #1 -: Юли 19, 2009, 07:38:26 pm »
За бой с други играчи- след 4-то ниво се отключва нова зона- Града на Императорите. Там има арена, където може да се влезе след 5-то ниво. Също така след 5-то ниво може (пак в Града на Императорите) да си избереш професия на героя и едва след това вече можеш да работиш в някоя таверна за злато. Но злато изпада и от по-хубавите задачи (пак от таверните) и самоцелни битки със зверове и хуманоиди (стига да ги спечелиш).

Неактивен DraGoNStyLeR

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 84
  • Karma: +3/-13
    • Профил
Re:Работа И Бой
« Отговор #2 -: Юли 19, 2009, 07:43:27 pm »
Много ти благодаря начи общо казано до 5 лвл само експедиции  МноГо Ти БлаГоДаРя . Но аз играя от днеска и ... :Д.

А имам и още 1 въпрос отностно предметите . Това с категориите кво значи когато ще съм 2-ра категория и т.н.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Работа И Бой
« Отговор #3 -: Юли 19, 2009, 08:11:23 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=2.0

Всъщност в секция Новини е обяснено почти всичко, което засяга играта. За останалите неща в голяма част от случаите вече някой е питал и с тази цел е пусната търсачката- ако има нещо неясно, ползвай първо нея. А темата май я изчерпахме- заключвай я, за да не се оспамва.