Автор Тема: относно тепърва настъпващите промени  (Прочетена 5593 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен TheEmperor

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +2/-51
    • Профил
не ми стана ясно темата за наемниците . доколкото схванах ще можем да наемаме по 12 наемника и да ги екипираме . Но не разбрах дали умението командир на наемници ще бъре увеличено  :)
just me :)

pithtath

  • Гост
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #1 -: Март 28, 2011, 05:38:27 pm »
Остават активни 5-те наемника. Просто ще можете да ги сменяте според условията на конкретни битки в зони или срещу партита на други играчи.

Неактивен TheEmperor

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +2/-51
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #2 -: Март 28, 2011, 05:44:32 pm »
ОК и още 1 въпрос ще идват ли с нас в бойните зони или ще са само активираните
just me :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #3 -: Март 28, 2011, 05:59:31 pm »
Предполагам, че от тези 12 с теб ще се движат само активираните, както е в момента. Ако отидеш в една зона с 12-те си главореза и някой те нападне, как ще се определи точно кои петима ще те пазят?

Неактивен TheEmperor

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +2/-51
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #4 -: Март 28, 2011, 06:03:25 pm »
няма да откажа ако някой от наемниците загине в бой в момента на смърта му да влезе друг наемник от 12-те ;D ;D
just me :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #5 -: Март 28, 2011, 10:16:26 pm »
Мога да кажа едно голямо браво.Ако направите и турнира,който беше предложен,мисля,че играта ще стане много по-интересна.Относно промените,който ще настъпят,какво имате предвид под „кукла”
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен saadina

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 185
  • Karma: +15/-30
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #6 -: Март 28, 2011, 10:27:58 pm »
Явно от града, ще си активираш с кои наемници, ще шариш наляво надясно.

Логиката би трябвало да е като при шестия наемник в групата сега.

pithtath

  • Гост
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #7 -: Март 28, 2011, 11:38:25 pm »
Относно промените,който ще настъпят,какво имате предвид под „кукла”

Това е изгледът на героя в режим "инвентар". И практически ще има две кукли, една за занаятчийско облекло, една за нормална екипировка.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #8 -: Март 29, 2011, 06:13:03 am »
край, това с наемниците тотално улесни и съсипа играта, нищо общо няма с чисто новите наемници специално за мамута в 5та и новото търсене на такива след което...

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #9 -: Март 29, 2011, 07:59:29 am »
край, това с наемниците тотално улесни и съсипа играта, нищо общо няма с чисто новите наемници специално за мамута в 5та и новото търсене на такива след което...
Съгласен съм донякъде.Така обаче се спестяват много диаманти,които биха отишли за сменяне и преобличане на наемници само за една единствена стъпка-тази с мамута.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #10 -: Март 29, 2011, 08:30:41 am »
Промените са добри,възможноста за преконфигурирането на наемниците за конкретна битка е само в +,иначе кво става всеки който може екипира 5 стрелеца с 5 отмъщения,с орлово око и залп и мачка наред докато стигне някой мамут с повечко жизненост и тогава почва реването,а за втората кукла на героя -занаятчийската освобождава място в раницата ,преобличането и постоянното разкарване до дома,на мен ми харесват промените

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #11 -: Март 29, 2011, 01:04:41 pm »
Съгласен съм донякъде.Така обаче се спестяват много диаманти,които биха отишли за сменяне и преобличане на наемници само за една единствена стъпка-тази с мамута.
Диването е абсолтно прав,за жалост. Аз лично минах мамута с преследвачите ми за ПВП ;) Това беше интересното на играта .... ако искаш да направиш нещо вкарваш средства и го правиш.Сега с тия 12 наемника даваш един път диаманти за обличане и не може да ти се опре абсолютно нищо
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

pithtath

  • Гост
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #12 -: Март 29, 2011, 01:13:41 pm »
Диването е абсолтно прав,за жалост. Аз лично минах мамута с преследвачите ми за ПВП ;) Това беше интересното на играта .... ако искаш да направиш нещо вкарваш средства и го правиш.Сега с тия 12 наемника даваш един път диаманти за обличане и не може да ти се опре абсолютно нищо

Диването не е прав, аз също минах мамута с преследвачи (не съм променял нищо, освен наемане на още преследвачи). И когато някой си вземе 12 наемника - да се обади да го преслушам...след като нищо няма да може да му се опре, това включва и мен :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #13 -: Март 29, 2011, 01:14:55 pm »
Диването не е прав, аз също минах мамута с преследвачи (не съм променял нищо, освен наемане на още преследвачи). И когато някой си вземе 12 наемника - да се обади да го преслушам...след като нищо няма да може да му се опре, това включва и мен :)
За босовете имах предвид .... то ако става въпрос за теб,трябва да направя 30 наемника  :D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен TheEmperor

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 85
  • Karma: +2/-51
    • Профил
Re:относно тепърва настъпващите промени
« Отговор #14 -: Март 29, 2011, 05:05:18 pm »
За босовете имах предвид .... то ако става въпрос за теб,трябва да направя 30 наемника  :D
:D
just me :)