Автор Тема: Множество  (Прочетена 1219 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Множество
« -: Март 28, 2011, 10:14:23 pm »
Патуваме всички от пост до град за 20 мин към някаква незнайна позиция неможе да се ползва мигновенното . Това незнам дали си е реглементирано но досега не беше така . Бронята ни е свалена примерно на мен ми я показва 1200 като само бонусът от комплекта на стрелеца ми е 1200. Най-Странното е това се случва по време когато сме в обсада незнам дали някой се е ръчкал нещо или какво става но това е неприемливо още съществува и проблема със хората които не се включват в битка ако не са били там когато героят е пристигнал. И тези 20 мин го правят още по трудно справянето с проблема. Но основният ни проблем е че броните ни са намалени зверски . Моля да погледнете проблема и неговите причини защото е малко странно досега да нямаме такива проблема а изведнъж влизаме във война и започват да се случват странни работи...

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Множество
« Отговор #1 -: Март 28, 2011, 10:26:36 pm »
Сега и поръженията на оръжието ми изчезнаха

Тук може да видите и какво става когато сваля 1 част само от комплекта.


Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Множество
« Отговор #2 -: Март 28, 2011, 10:42:07 pm »
просто всичко ти е с 0 здравина и не с еотчитат бонусите от дрехите с 0 здравина ;)
zlatin98 свят 2

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Множество
« Отговор #3 -: Март 29, 2011, 02:04:44 am »
Тц нито имаше предупреждения за че съм на 0 нито нищо както и екипът може да види получих 2 атаки от която само 1 беше успешна и имаше здравина . до последно всичко си беше ОК ходих и до магазин за колби всичко си беше точно в поправката чка пък от нищото да е паднало до 0 ?и при това на няколко човека ?

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Множество
« Отговор #4 -: Март 29, 2011, 02:10:33 am »
Но така или иначе няма да се оплакваме за обещетения просто да се погледне . Не очаквахме да ги победим просто да ги подразним :) . Такаче нямаме никакви изисквания за обещетения просто да се погледне дали има нещо нередно тъй като немога да следя 20 човека всеки кой какво и защо всичко е било толкова ниско . Но мога да се закълна че всичко беше поправено и бях готов за битка когато пристигнах в поста за последно . Ако грешката е моя няма да протестирам.