Автор Тема: заседнах на арената  (Прочетена 3612 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
заседнах на арената
« -: Юли 19, 2009, 11:32:56 pm »
Вклучих се на бои в арената и след като чаках 4 часа да започне реших да излезна,но не можах.
помощ :)

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #1 -: Юли 19, 2009, 11:36:07 pm »
и разбрах че триабwа да дам име на акаут - "mazen"

Неактивен mazen

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 64
  • Karma: +0/-21
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #2 -: Юли 20, 2009, 09:14:48 am »
мислия повече да не ходиа на арената,вапреки че се печели хубаво,днес сутринта проблема ми беше разрешен можех да се бия отново ,но още с парвата битка се случи сащото.жлезнах при някакав да се бия и ми взема парички,и след това не можах да излезна :)
ощте един вапрос имам вазмпжно ли е да не сам получил пари от работа на таверната при положение че сам заседнал на арената?защото нощес бачках 8 часа и ниамаше пари :)
очаквам отговор :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:заседнах на арената
« Отговор #3 -: Юли 20, 2009, 10:49:06 am »
мислия повече да не ходиа на арената,вапреки че се печели хубаво,днес сутринта проблема ми беше разрешен можех да се бия отново ,но още с парвата битка се случи сащото.жлезнах при някакав да се бия и ми взема парички,и след това не можах да излезна :)
ощте един вапрос имам вазмпжно ли е да не сам получил пари от работа на таверната при положение че сам заседнал на арената?защото нощес бачках 8 часа и ниамаше пари :)
очаквам отговор :)

Ако си заседнал на арената е напълно възможно да не получиш злато за работата си. Все още ли имаш този проблем ?

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #4 -: Юли 22, 2009, 04:36:25 pm »
 :'( токущо и мен ме сполетя този проблем, от  час се мъча да илезна от арената без да е проведена битка и нестава и нестава като ми глътна разбира се 120 злато,оправете този бъг,защото е адски изнервящо с рефреш и какво ли още не не става

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #5 -: Юли 22, 2009, 04:37:34 pm »
:'( токущо и мен ме сполетя този проблем, от  час се мъча да илезна от арената без да е проведена битка и нестава и нестава като ми глътна разбира се 120 злато,оправете този бъг,защото е адски изнервящо с рефреш и какво ли още не не става
Име на акаунт.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:заседнах на арената
« Отговор #6 -: Юли 22, 2009, 04:46:57 pm »
Пробвай да създадеш стая с2с същите параметри като заключващата. После я напусни.

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #7 -: Юли 22, 2009, 05:18:19 pm »
мерси за предложението ще опитам както казваш,а името на акаунта ми е - бамбибам

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #8 -: Юли 22, 2009, 05:23:53 pm »
за съжаление не става така Sheremetev пробвам се и неще или ме отхвърля или си седя в стая ,на която дори и името не пише

Неактивен rot5

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #9 -: Юли 22, 2009, 05:54:57 pm »
охххх прибрах се в провинцията с надеждата,че ще се рефрешнат нещата,но уви пак съм с 119 злато по-малко,а и на всичкото отгоре съдейки по остатък на отварите ми е отчело една несъществуваща битка,е добре де след като ми е взел един ход за битка защо тогава нямам доклад или най-малкото не можех нито да влезна на някой в арената нито пък аз да си създам моя и губя в крайна сметка 119 злато и един ход или дажба от отварите,оправете бъга ако обичате моля

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #10 -: Юли 22, 2009, 06:33:22 pm »
охххх прибрах се в провинцията с надеждата,че ще се рефрешнат нещата,но уви пак съм с 119 злато по-малко,а и на всичкото отгоре съдейки по остатък на отварите ми е отчело една несъществуваща битка,е добре де след като ми е взел един ход за битка защо тогава нямам доклад или най-малкото не можех нито да влезна на някой в арената нито пък аз да си създам моя и губя в крайна сметка 119 злато и един ход или дажба от отварите,оправете бъга ако обичате моля

Когато се биеш на арената не ти взима точка за действие. Възможно е да се е провела битка, доклада от която не си получил и отварите затова да са с 1 битка по-малко, но ход не ти е взет. Все пак ако наистина ти липсва ход това е бъг (който до сега не се е проявявал). Предполагам някой от екипа ще провери и ще каже какво се е случило, но това ще е утре в работно време.

Неактивен Negative

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #11 -: Юли 23, 2009, 09:39:03 pm »
Аз също заседнах вчера в арената...
Рефрешвах, реизлизах, ревлизах... Накрая се оправи - и аз не знам как  :-\

Неактивен oK...

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-2
  • U.L.T.R.A.S. CSKA
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #12 -: Юли 24, 2009, 11:51:22 pm »
И аз заседнах на арената ще може ли да ме оправите ?!? Акаунт : "oK..." ! Благодаря предварително !
CskA 4ever

Неактивен kOney

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +1/-10
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #13 -: Юли 25, 2009, 02:13:58 pm »
:Д и аз кам 3-4 пъти заседнах в рамките на 2 дни... Просто и да излизам от играта и да влизам нищо и след малко кат се ядосам се махам от компа и на другия ден сам ОК  ;)

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:заседнах на арената
« Отговор #14 -: Юли 25, 2009, 04:08:11 pm »
И аз заседнах на арената.
Бeта сървър име Balduran