Автор Тема: Проклятието и Мощта на древните  (Прочетена 4522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Проклятието и Мощта на древните
« -: Април 05, 2011, 09:15:57 pm »
Сложили сте непосилни противници в новите приключения, някои от тях нямат убиване дори от най-силните герои, които съществуват в момента...Дали сте лилав чук и за какво? Той може да се вземе само ако се качат още няколко нива и се облече по-добре героя, ама тогава нали вече ще сме т7 и лилав чук...някой друг път.
Добре, нека е мотивиращо да е трудно да се завърши приключението, но вие сте го направили невъзможно и това важи и за двете нови!!! При едното се зацикля още на 2-ра стъпка, другото поне до 7-ма се стига, но за какво - да разбереш накрая, че  хвърлените ходове са били за нищо...
Помислете малко - все пак именно приключенията са живеца на тая игра!

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #1 -: Април 05, 2011, 09:46:58 pm »
Подкрепям напълно! Holera e един от най-силните, но на описаните стъпки ме правят на дроб... Наемниците са много добре екипирани, но дори да кажем, че не са подходящи, то и най-подходящи да намеря и оборудвам, пак няма минаване. 230 блок, 570 ловкост и над 24000 броня дали не е малко множко? Нали идеята е да може все пак реално да се мине в съответната категория, за да се вземе предметната награда? Щото иначе спокойно си сложете и 10 лилави чука - никой никога няма да ги вземе!

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #2 -: Април 05, 2011, 09:49:57 pm »
И още нещо:
ПРЕДИ

СЕГА

Защо беше нужно това?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #3 -: Април 05, 2011, 09:51:24 pm »
L , за това  :D

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #4 -: Април 05, 2011, 10:05:13 pm »
драги програмисти най искрено и лично ви заявявам че тотално прецакахте работа вече .Защато единия герой кото виждате с големите поражения е мой и до тук поне 70 д заминаха за тъпотий днес гледам един тъмен яростен по обед и  :-X пълната промяна престой вечерта но тихо да се прецакат баламите че толкова тъпи станахме че подлежим май на най долнопробните гаври който и животни не заслужават.Да знаете че не ми пука вече дали ще ме триете това преля търпението на един търпелив играч.

pithtath

  • Гост
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #5 -: Април 05, 2011, 10:20:10 pm »
Подкрепям напълно! Holera e един от най-силните, но на описаните стъпки ме правят на дроб... Наемниците са много добре екипирани, но дори да кажем, че не са подходящи, то и най-подходящи да намеря и оборудвам, пак няма минаване. 230 блок, 570 ловкост и над 24000 броня дали не е малко множко? Нали идеята е да може все пак реално да се мине в съответната категория, за да се вземе предметната награда? Щото иначе спокойно си сложете и 10 лилави чука - никой никога няма да ги вземе!

570 ловкост на противник? Аз с подобен с героите ми от 5-та кат. ще се справя, а аз съм слаб играч. И...преди да възникне спор и да започнете да ме плюете - утре въвеждат 12 бройки наемници. Ще си наемете и оборудвате наемници (а не недъгави ловци) и ще си минете приключението. Който не желае - минава 7-ма кат. за един месец и пак започва да брои мухите по тавана. Спорна. И леко с езика. Вече прошка няма.

Неактивен svetliomakkk

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +57/-87
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #6 -: Април 05, 2011, 10:24:16 pm »
вземи едно геройче и се пусни да пробваш да те видим как ще го минеш стига с тази твоята ненужна спам

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #7 -: Април 05, 2011, 10:27:40 pm »
570 ловкост на противник? Аз с подобен с героите ми от 5-та кат. ще се справя, а аз съм слаб играч. И...преди да възникне спор и да започнете да ме плюете - утре въвеждат 12 бройки наемници. Ще си наемете и оборудвате наемници (а не недъгави ловци) и ще си минете приключението. Който не желае - минава 7-ма кат. за един месец и пак започва да брои мухите по тавана. Спорна. И леко с езика. Вече прошка няма.

По принцип аз не обичам да пиша в този форум.Та...за да се навия на това, явно има защо - повярвай, няма убиване и не само този, чиито снимки съм постнала.
Не виждам какво ще помогнат новите наемници, честно казано. Те ще бъдат к.6, точно както и сегашните ни и ще бъдат същите, които всъщност не са "недъгави ловци". Ивинявам се, но щом не си в тази категория и не си пробвал тези противници (знам какви са тези в к.5, все пак съм минала от там и знам, че нямат нищо общо с тези от к.6), няма как да дадеш компетентно мнение по въпроса.

pithtath

  • Гост
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #8 -: Април 05, 2011, 10:29:08 pm »
Ето ви просто решение, преследвачи с метателни ножки - 3 крита са му достатъчни. 60% ефективен блок, вие ще му избягвате на 75%. Това, че ловците ви не могат да се справят не е ничий проблем. Няма нужда да продължавате с опяванията. Аз като отида в 6-та ще си мина приключението. Ако не мога - зарязвам го, какъв е проблема??

pithtath

  • Гост
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #9 -: Април 05, 2011, 10:30:44 pm »
По принцип аз не обичам да пиша в този форум.Та...за да се навия на това, явно има защо - повярвай, няма убиване и не само този, чиито снимки съм постнала.
Не виждам какво ще помогнат новите наемници, честно казано. Те ще бъдат к.6, точно както и сегашните ни и ще бъдат същите, които всъщност не са "недъгави ловци". Ивинявам се, но щом не си в тази категория и не си пробвал тези противници (знам какви са тези в к.5, все пак съм минала от там и знам, че нямат нищо общо с тези от к.6), няма как да дадеш компетентно мнение по въпроса.

Бия си спокойно герои от 6-та с моите от 5-та. Нека да си имаме уважението. Просто само се оплаквате. Не с лошо, не с лошо.

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #10 -: Април 05, 2011, 10:33:21 pm »
570 ловкост на противник? Аз с подобен с героите ми от 5-та кат. ще се справя, а аз съм слаб играч. И...преди да възникне спор и да започнете да ме плюете - утре въвеждат 12 бройки наемници. Ще си наемете и оборудвате наемници (а не недъгави ловци) и ще си минете приключението. Който не желае - минава 7-ма кат. за един месец и пак започва да брои мухите по тавана. Спорна. И леко с езика. Вече прошка няма.
Освен ловкостта, обаче, май забравихме колко е блока, нали? Или това не се брои? Ами хайде вземи го този свой герой и  да се срещнем в зона. Пребий ме, след което те признавам за Бог! А забележките за езика важат в пълна сила за всички, нали? Или ще се заплашваме? Въобще не ми пука дали ще мога да пиша във форума, въобще не ми пука дали ще мога и да играя тази, както и която и да било игра... Очевидно е, че не съм от редовните писатели. Но я ми кажете какво ще правят тези, които правят игрите, когато всички играчи стигнат до моето състояние?

pithtath

  • Гост
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #11 -: Април 05, 2011, 10:36:41 pm »
Не заплашвам никого, но вие прекалявате просто. Нали не искате просто ей така да минавате приключенията. Ами къде остава предизвикателството от тях? Помислете малко.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #12 -: Април 05, 2011, 10:37:34 pm »
Ето ви просто решение, преследвачи с метателни ножки - 3 крита са му достатъчни. 60% ефективен блок, вие ще му избягвате на 75%. Това, че ловците ви не могат да се справят не е ничий проблем. Няма нужда да продължавате с опяванията. Аз като отида в 6-та ще си мина приключението. Ако не мога - зарязвам го, какъв е проблема??
Проблемът е, че тези противници не са реални и не могат да се победят. Нали точно затова писах, че приключенията са живеца на играта, ние(по-голямата част от нас) играем играта заради това. Не искам да зарязвам приключение, защото никой никога не може да го мине. Щом е така, имам право да изразя недоволство, нали? Оп, обърках се - да опявам :)
Бия си спокойно герои от 6-та с моите от 5-та. Нека да си имаме уважението. Просто само се оплаквате. Не с лошо, не с лошо.
Къде видя лошо? Това ми е мнението и го казвам - не можеш да имаш реална представа, щом не си го видял *pardon*

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #13 -: Април 05, 2011, 10:41:54 pm »
А предизвикателство беше мамута в к.5, тези тук са не предизвикателства, а безумия *xxx*

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Проклятието и Мощта на древните
« Отговор #14 -: Април 05, 2011, 10:42:20 pm »
Не заплашвам никого, но вие прекалявате просто. Нали не искате просто ей така да минавате приключенията. Ами къде остава предизвикателството от тях? Помислете малко.
Ти нещо очевидно не разбираш... Тук не става за герои, които са в началото на категорията, за герои, които са облечени с дрипи и се бият с клечки за зъби. Ако тези герои в края на категорията не могат да минават или поне да се близо до минаването, значи има нещо не съвсем в ред. Само за сведение ще добавя, че мърлявите ми ловци и тримата са на прага на кат.7...