Автор Тема: Лидерът на Синовете на кръвта  (Прочетена 2930 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Лидерът на Синовете на кръвта
« -: Април 08, 2011, 09:37:21 am »
Как и с колко наемника се минава тази стъпка?
Аз съм пазител, засега го пробвам с 3 воини (2 атакуващи(с копия) и 1 пазител(с чук)), но ме убива на последна стъпка.
Остава ми само боса, другите ги свалям.
Предварително благодаря.
МИслех евентуално да пробвам първо фаролин и сонория, но там съм малко назад. Какво ще кажете?

pithtath

  • Гост
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #1 -: Април 08, 2011, 10:02:09 am »
Не е нужно да го минаваш (в тази кат.). Аз така и не опитах втори път. Не мисля, че си струва.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #2 -: Април 08, 2011, 10:03:07 am »
aз го минах с един войн и двама преследвачи с епични ками с ловкост над 120 за да избягват ударите. Главния герой ми е мистик също с ловкост над 120, минава се без проблеми по този начин

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #3 -: Април 08, 2011, 10:41:09 am »
Бих искал да го мина заради ботушите, които ми дава. Лошото е, че не мога повече от 3 наменика да имам и че до 20 ниво не ми дава провокация и защитна позиция, само майсторство с щит и броня и оръжие, което в случая не ме устройва май.
Някои други съвети или няма?
За другите 2 провинции какво ще кажете за босовете?

pithtath

  • Гост
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #4 -: Април 08, 2011, 10:45:09 am »
Там са по-леснички.

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #5 -: Април 08, 2011, 10:49:35 am »
ами забулените е още по трудно, но е много хубаво за минаване защото е само 5 стъпки, пробвай да минеш червената ръка във фаролин и да си набавиш хубаво оборудване, ако не просто си копуваш от аукциона за 5-мил може да обзаведеш наемник нов който да има много ловкост, дали ще е мистик с тояга или преследвач е почти все тая, мистика прави доста щети с тоягата все пак и добри критични прави, но иска хубава екипировка както и преследвача

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #6 -: Април 08, 2011, 01:36:10 pm »
Като цяло , ако не смяташ да сложиш щит от жълта рецепта ( май се казваше "Синята крепост") ,  няма много смисъл от въоражаването на пазител с оръжие за една ръка във втора категория.Пробвай да му сложиш пехотен чук с достатъчно високи поражения - 100-120 ,спокойно можеш да намериш такъв на аукциона.

Ловкостта на лидера във въпросната многостепенна зона е достатъчно голяма ,за да неутрализира точността на войните ти ,  затова най-добре замени пиките на наемниците си  с чукове.

Щом разчистваш всички около лидера  смятам , че няма да имаш проблеми с последните стъпки на приключенията във Фаролин и Сонория.

Като това във Фаролин е най-лесното от всички приключения втора категория.


The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен magmagiii

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2012, 01:39:39 am »
зна4и аз 6те ти кажа не6то за мен аз сам воин с пехотен 4ук правч порайеня от 90 крав имам 3 о6те 3 наемника!!! които 2ма са воини и 1ня прави кам 77.50 крав а др прави с 122 крав имам и 1 стрелец които е с буздоган и прави 58.90 крав но какво да кажа от павя пат стигнах до боса бяхме само аз и него наемниците ми мряха и познаите какво боса остана на 47 крав а аз омрях

затова брат по добре да не дига6 жизненост и то4ност  а дигаи интелект ловкост и сила  6тото без тях споредмен няма да може6 да ги олу4ва6 ...
аз сега то4но това равя 6те дигна левел и 6те си разпределя 2 за интелект 2 за ловкост и 1 за сила :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Лидерът на Синовете на кръвта
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2012, 02:11:43 am »
Хората в К2 масово си минават приключенията с войни, екипирани с чукове, залагат само на сила и жизненост. И не им струва 5 милиона да си облекат наемниците, много по-лесно е. Поразгледай на "първенците" в категорията профилите, там има последни битки и обикновено в края е финалният етап от някоя многостепенна,  понеже до преминаване в К2 се занимават обикновено с фермене.