Автор Тема: Докога?  (Прочетена 7693 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Докога?
« Отговор #30 -: Април 10, 2011, 03:47:51 am »
Не е никак приятно в "лично" мнение да се четат някакви двусмислици за специални отношения между екипа и гилдия ЗЕАЛОТС.
Впускайки се в поредните си фантазии за заговор, поради пристрастност и емоционалност, губите способността да се изразявате конкретно и ясно за проблемите в играта.
Много точно казано ..... поредните .... задавал ли си си въпроса ЗАЩО са поредните ??? Защото все така става,че ИЗГЛЕЖДА,че вие сте облагодетелствани.Е как така става,че все вие сте под прицел ?За категория 5 имаше абсолютно същите дебати и за кат 6 също ... ЕГААААСИ ! Аджеба в гилдията врачки ли имате ? Или се допитвате до такива ? Даже си спомням,че аз бях повдигнал темата за "100%товата конспирация" (знаехте подробности,които никой друг не знаеше както и сега,а тогава се бяхте издали ;) но не мога намера темата),а сега и друг повдига същата тема ... и 3ти и 4ти... еее всички ви завиждаме ли ??? Даааа за това,че знаете нещата преди всички..за какво друго ?За друго няма !!! Говори ми за логика ... ти искаш да се изкараш,че си най-глупавият в целия форум ли ??? Къде намери логика в изречението Очакват ви пет нови провинции, които ще бъдат както ниски, така и високи нива на категория 7.,че трябва да нападнете Старите пясъци. ? Покажи ми къде е логиката и да се приключва спора.Или това е късмет .... о даааааааааа :d:d:d:d:d
Зелки зелкииииии...... екипа не искал доминанта гилдия - дааа бе :d Ние си лаем,екипа отрича,а форумните плъхове и големи философи от зелките(то в темата се видя кои са ... светли магове ли са,тъмни ли сам воиници ф или воиници б ли са,диванета ли са кротки ли са нз) отричат и се правят на умни и на мнооого добри и богаташи .. хах смешни ;.
Екипа и те знаят,че 100 "безплатни играчи" ще се откажат,но конкурентните гилдии ще направят всичко възможно,за да им натрият носовете (на зелките дето се правят на добри) и от там ДОХОДИ !!!!!!!!!!!! Ха ха бравооо получава ви се.Евала
Та каквото и да направите поста ми,аз съм си го копирал и така или иначе ще се прочете от всички !
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Lubopitko

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 213
  • Karma: +70/-52
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #31 -: Април 10, 2011, 07:01:05 am »
Към Хаос
Като човек бизнесмен само мога да ви кажа едно: Уволнете си човека, който прави баланса в тази игра. И накарайте следващите да проверяват нещата по 7 пъти. преди да пуснат нещо ново, дали е балансирано и по силите на масовите играчи. Вашите (на целия ви екип) грешки и недомислици карат играчите масово да спират с играта.
Моля за извинение и колегите си по гилдия, които убеждавах, че си струва да наливаме средства и време в тази небалансирана игра. Надявах се, че това е начина да бъдем конкуретноспособни на останалите. Явно съм грешил. От мен повече една стотинка в играта няма да има. Призовавам и останалите играчи да го направят. А дали ще получа бан след това? Не ми пука. Не можете да ме изтриете от истинския живот. Но играчите могат да помогнат на фирмата ви да бъде изтрита. Има много игри в пространството, много по-балансирани и не толкова алчни за пари.
Благодаря на всички, с които сме били заедно повече от година и половина и създадохме заедно една от най-силните гилдии в играта. Поклон!
Предложеният от Вас на аукциона Обсидианен вулканичен пръстен бе купен. Получихте 20900000 Злато.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #32 -: Април 10, 2011, 08:11:23 am »
От категория 5 и нагоре е ясно че Зелките ги подкрепят админите,но майната му на това преживяхме го,ама земете че компенсирайте играчите които са си прецакали приключението за епичните чукове.
с извинение но ти си болен, играта ви вдетенява до болка  :D
ще се пръснете от яд, влизате в форума само за поредната доза ла*на щото 1 замък не можете да нацелите като хората, за менструалния замък си траете като прасенца  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #33 -: Април 10, 2011, 08:16:18 am »
Проблема е,че със забавянето на 7-кат едвам ви догониха играчите по развитие!Лечебницата бе просто пример!Докато пуснаха безопасна провка в 6-кат и където да се лекуват по евтино наемниците не печелехте ли от целият цирк най-много та имате най-развитата работилница от всички гилдии където от тия 25% последно ниво на занаята в 5 и 6 кат и чиито итеми ги носите дори сега в 7-кат!Първи бяхте по обличането с по-добри итеми.Трябва ли така да бъде  занапред!Да сте винаги с една стъпка пред останалите!Колко гилдии ви гонят по развитие?Колко се обединиха срещу вас?Така ли трябва да се процедира?Редно е да ви отнемат замъка 7-кат и да си го спечелите по честният начин!17 героя от вас се биха срещу 30 моба 65 ниво и които даже не се опират на боса във Форта в 6-кат.Моята прогноза както и на много други бе,че никоя гилдия няма да вземе замък влючително и вие!Но представи си изумлението ми когато видях,че победихте!Евала!След като в новината се описваше,че категорията е цяла,а не както бе с 6-кат,и че по пътя на логиката босовете ще са 69 ниво!Та какъв проблем викаш е имало?!
въобще съм те чел, само до тук "по-добри итеми" , кога изхарчиш 400 хода за броните които нося(жълти или сини не знам какви са), това само за тях ела пак да си попишем детски романчета за гоненицата между замъците от които не знам как би могъл ти да имаш въобще ама приказка да става, weekend нали е  :D

kosiger

  • Гост
Re:Докога?
« Отговор #34 -: Април 10, 2011, 08:33:40 am »
Едва ли?В началото на 6-кат още с влизането си цирка си беше същият със замъците които Зеалотс атакуваха и чак след няколко месеца пуснаха безопасна провка в 6-кат където да лекуваме наемниците!Та къде казваше е справедливоста!?

П.П.Как така Зеалост пуснаха първи атака към замък?Как го уцелиха "късметлийският" по пейзажа ли?!

защото шефа е умен :D :D :D

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Докога?
« Отговор #35 -: Април 10, 2011, 10:09:53 am »
много ми става смешно като чета тия коментари,

прекалена важност придавате на нещата

другото което не разбирам защо непременно някой трябва да е първи във водеща гилдия и да печели най много

а това за конспирацията ми е толкова смешно че.... че те са две провинции на кръст не са 10 нали че да се чудиш коя да атакуваш

не виждам също защо не си поемате пълната отговорност за средствата които влагате

 Да вярно е че от екипа могат да бъдат малко по многословни относно промените и новостите, не само новостите, има стари неща които никъде не са описани и за да разбереш как са трябва от личен опит да установиш

всеки знае за какво я играе тази игра и дали ще купува диманти, иначе ето го ви го живота там като гледам трудността не е по ниска и не се купуват диаманти, но и тук в тази игра както и в живота не всичко е предвидено и има недомислици и изненади за които е хубаво ние да бъдем винаги нащрек, не за друго ами за да не се ядосваме и разочароваме, а просто да поигреам или ако не друго да пийнем биричка

pithtath

  • Гост
Re:Докога?
« Отговор #36 -: Април 10, 2011, 10:13:04 am »
Заключвам темата, защото попрекалихте. Да предположим, че гилдия Zealots е просто добре организирана.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Докога?
« Отговор #37 -: Април 10, 2011, 10:13:35 am »
Хайде малко по реда на нещата:

Много решиха да вземат епичния чук и тогава да се отидат в седма категория, но се оказа че боса на стъпка седма от приключение "Проклятието" си е пълно безумие и само единични бройки герои могат да го изпълнят.
Никой никъде не е казал, че приключенията са задължителни, както и че всеки би могъл да ги мине докрай. Има лесни – има и трудни. Различните герои се справят различно трудно с приключенията. Затова за нещо, което не си могъл да минеш и видиш, че друг го е направил, най-малкото е показал, че има начин и разбираш колко ценно е това знаменце в профила. Или вземи най-доброто от този играч (като идея за минаването) и извърши сам своето геройство или замълчи и не обвинявай, че сме правили приключенията едва ли не само точно определени герои да могат да го минат. Всичко се прави за всички светове едновременно!!!

Какво става с другото приключение "Мощта на Древните". Решава Иванчо да си вземе някоя бонус точица и какво се оказва, точките можели да се слагат само на предмети които са същата категория която е приключението.Хората масово си сложили точките от приключението категория пет, защото тогава незнаели че ще има такова приключение.На всички им е ясно че това са неща които трябва да се обявяват предварително, а не да ги откриваме само по време на поредното безсмислено хабене на точки.
Винаги е по-лесно да дадеш на играчите, отколкото да им вземеш нещо. Сега отчитаме като грешка, че тогава позволихме в „Силата на кръвта“ да се подобряват предмети, които са по-висока категория от приключението. Това беше направено уж в услуга на играчите, за да могат да започнат новата категория с по-добри предмети, защото нямаше развито занаятчийство. Оказа се, обаче, че след седмица вече се правеха масово епични предмети в к6. и от тук насетне знаете какво се получи. Все пак който си е подобрил 58/59 ниво предмети защо му е да минава това прикючение за себе си (може пък да иска за някой друг наемник или играч). Който го е направил за предмети пета категория, очевидно има за какво да го минава.

Първият проблем е разликата в мобовете съдържащи се в замъците.
"Зеалотите" атакуват замъка "Старите пясъци" в който има противници с живот между 6800 и 32400, много по ниски поражения,много по ниски стойности на ловкост и точност и на всичкото отгоре са и 65 ниво. Интересно как от всичките замъци категория седем, те се орентират точно във най-лесния замък?
И на мен ми стана интересно как само вие не разбрахте за разделянето на нивата и дори не не проведохте поне по една битка в подземията на провинциите най-малкото за да се запознаете с новите единици, да видите нивата, ами юруш на маслините (т.е. към замъците). При условие, че предходната категория беше разделена по същия начин сега ни обвинявате, че сме последователни в това отношение?  ???

Второто и също така много странно обстоятелство са мобовете около този замък в провинцията "Зловещите полета". При първата атака на гилдия "Морска-Реакро" се появят някакви си гадинки, пребиват ни и се връщаме за нова атака.
На втората атака на гилдия "Морска-Реакро" се появяват не някакви си гадинки, ами някаква част от старите, възтановили от някъде живота си на максимум, все едно неса атакувани преди това.На всичкото отгоре съществото "Древен крилат звяр" от легендарно е станало епично, вдиганли са му се живота, бронята и пораженията, но можеби просто сега е решило да еволюира, за да може атакуващите да не убият и един моб при атаката си. Второто и също така фрапантно, оказва се че през блатата около замъка са проникнали нови защитаващи гадинки - "Древен алигатор", с което превземането на замъка става още по абсурдно и невъзможно.
Проблемът с малкото бройки на защитнитице в замъците бе програмна грешка в една от новите единици, което пречеше да се покаже пълният списък. Междувременно отстранихме тази грешка и затова при втората атака сте видели пълния брой защитници. Относно възстановените на максимум – за съжаление отстраняването на грешката имаше и такъв (д)ефект. Поради тази причина на всички участници в тази атака утре ще бъдат добавени по 24 точки за действие.
Междувременно искам да напомня, че превземането на замъците също не е задължителен елемент от играта, както и никъде не пише, че трябва да се превземат с една-две атаки.

Третия и за мен лично най-голям проблем е неопоменаването на нововъведения. Както всички знаем досега герои от категория три до категория шест можеха да атакуват и защитават, замъци и постове във всичките тези категории. Сега изведнъж се оказва че герои категория шеста, немогат да атакуват замъци категория седем.
Както писа ХАОС по-горе, наистина грешно категоризиране на зоните бе причината. Виновни сме за това недоглеждане, затова ще предприемем следното: който счита, че мястото му не е в седма категория и иска да си завърши приключенията нека да ми пише (elektroto, свят 2) на лично съобщение в играта (да получа зелено пликче, а не през чата). Ще му бъде намален опита до 20 000 точки преди 60-то ниво, намалено нивото на 59-то и съответно категорията. След това, ако желае може да си спре трупането на опит от съответния радиобутон в прозореца на настройките. Краен срок 17:30 ч. във вторник (12-ти април). Всеки лично трябва да ми пише. Заявки за други играчи ще бъдат пренебрегнати.

До две седмици хората, които се грижат за приключенията трябва да пуснат две нови за седма категория (ниските нива), малко след това последвани от нови две за високите нива. Тези хора вършат и друга работа по играта и затова все още не мога да обявя точни дати. Засега са разчетени по следния начин:
Старите пясъци – награда: комплект
Дъждовните блата – награда: епичен чук(клещи) к7
Зловещите полета – нова среща с Носфер за подобряване на екипировка
Зеленият рай – награда: премахване на пренадлежност+екипировка

Това ще бъдат основните, но не и единствените приключения, които ще има за к7. Така, че правете си сметката отсега.

Не съм в настроение за критики в момента и затова ще отбележа нещо което ме зарадва - дизайна на предметите е нов и много ми допада. Браво на арт-а!
Благодаря и за единствения положителен коментар. Ще предам на когото трябва.

pithtath

  • Гост
Re:Докога?
« Отговор #38 -: Април 10, 2011, 10:36:20 am »
Темата е отключена за коментар на Dabadas. Не целя да внасям напрежение. Дано не правя грешка. Благодаря.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #39 -: Април 10, 2011, 10:54:19 am »
Хайде малко по реда на нещата:
Никой никъде не е казал, че приключенията са задължителни, както и че всеки би могъл да ги мине докрай. Има лесни – има и трудни. Различните герои се справят различно трудно с приключенията. Затова за нещо, което не си могъл да минеш и видиш, че друг го е направил, най-малкото е показал, че има начин и разбираш колко ценно е това знаменце в профила. Или вземи най-доброто от този играч (като идея за минаването) и извърши сам своето геройство или замълчи и не обвинявай, че сме правили приключенията едва ли не само точно определени герои да могат да го минат. Всичко се прави за всички светове едновременно!!!
Винаги е по-лесно да дадеш на играчите, отколкото да им вземеш нещо. Сега отчитаме като грешка, че тогава позволихме в „Силата на кръвта“ да се подобряват предмети, които са по-висока категория от приключението. Това беше направено уж в услуга на играчите, за да могат да започнат новата категория с по-добри предмети, защото нямаше развито занаятчийство. Оказа се, обаче, че след седмица вече се правеха масово епични предмети в к6. и от тук насетне знаете какво се получи. Все пак който си е подобрил 58/59 ниво предмети защо му е да минава това прикючение за себе си (може пък да иска за някой друг наемник или играч). Който го е направил за предмети пета категория, очевидно има за какво да го минава.
И на мен ми стана интересно как само вие не разбрахте за разделянето на нивата и дори не не проведохте поне по една битка в подземията на провинциите най-малкото за да се запознаете с новите единици, да видите нивата, ами юруш на маслините (т.е. към замъците). При условие, че предходната категория беше разделена по същия начин сега ни обвинявате, че сме последователни в това отношение?  ???
Проблемът с малкото бройки на защитнитице в замъците бе програмна грешка в една от новите единици, което пречеше да се покаже пълният списък. Междувременно отстранихме тази грешка и затова при втората атака сте видели пълния брой защитници. Относно възстановените на максимум – за съжаление отстраняването на грешката имаше и такъв (д)ефект. Поради тази причина на всички участници в тази атака утре ще бъдат добавени по 24 точки за действие.
Междувременно искам да напомня, че превземането на замъците също не е задължителен елемент от играта, както и никъде не пише, че трябва да се превземат с една-две атаки.
Както писа ХАОС по-горе, наистина грешно категоризиране на зоните бе причината. Виновни сме за това недоглеждане, затова ще предприемем следното: който счита, че мястото му не е в седма категория и иска да си завърши приключенията нека да ми пише (elektroto, свят 2) на лично съобщение в играта (да получа зелено пликче, а не през чата). Ще му бъде намален опита до 20 000 точки преди 60-то ниво, намалено нивото на 59-то и съответно категорията. След това, ако желае може да си спре трупането на опит от съответния радиобутон в прозореца на настройките. Краен срок 17:30 ч. във вторник (12-ти април). Всеки лично трябва да ми пише. Заявки за други играчи ще бъдат пренебрегнати.

До две седмици хората, които се грижат за приключенията трябва да пуснат две нови за седма категория (ниските нива), малко след това последвани от нови две за високите нива. Тези хора вършат и друга работа по играта и затова все още не мога да обявя точни дати. Засега са разчетени по следния начин:
Старите пясъци – награда: комплект
Дъждовните блата – награда: епичен чук(клещи) к7
Зловещите полета – нова среща с Носфер за подобряване на екипировка
Зеленият рай – награда: премахване на пренадлежност+екипировка

Това ще бъдат основните, но не и единствените приключения, които ще има за к7. Така, че правете си сметката отсега.
Благодаря и за единствения положителен коментар. Ще предам на когото трябва.

Приключенията може да неса задължителни, но са силно препоръчителни. Всеки знае че едно приключение носи много голям приход, който всеки би искал да вземе, особенно когато има епичен чук(клещи). Разбирам че искате да е малко трудно, дори много трудно, но понякога ми се струва че има недомислици. Неможе съответния моб за който говоря да има хем голяма ловкост и точност, хем голям живот, хем големи поражения, хем 260 блок, а на всичкото отгоре да е с въртележка. Ако нямаше въртележка мисля че щеше да е доста по балансирам. Моб в седма който защитава замък е по слаб, но има въртележка, него го бият, а този немогат.Къде е логиката ?

Радвам се че си признавате грешките относно бонус точките за категория пет и съответно вече в категория шест. Но отново ви призовавам, като правите по съществени промени като тази - напишете го някъде, в форума, в жълтия свитък или някъде другаде.

Тук явно съм сгрешил и аз, и цялата гилдия. Признавам си, несъм прочел този въпросен ред от жълтия свитък. Но отново мисля че трябва да се уписват тези неща.

Радвам се че отново се признава грешка и че ще има някакъв тип компенсация.
Замъка не бил задължителен? Ами добре тогав върнете играта на входа на категория шест, никой няма да взима замък и да видим къде ще си лекуваме наемниците, или може би и това е било една грешка която отчетохте след три месеца лечебници само в замъците.

Относно връщането на опит назад за да се минат приключения, надали някой ще се възползва но опцията не е лоша.

Благодаря за отделеното време и изчерпателния отговор, надявам се да запазвим добрия тон и в бъдеще. Приканвам екипа да се интересува повече от играчите които играят тази игра, все пак ние ВСИЧКИ сме камъчето което движи играта, вие само ни добавяте нови колелца които да въртим.

п.п. Електро имаш лично съобщение.