Автор Тема: Докога?  (Прочетена 7746 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #15 -: Април 09, 2011, 11:46:23 pm »
Вече могат да пътуват и 6ци за 7ма, беше допусната грешка с категоризирането на зоните.

Относно въпросите за генерирането/възстановяването на мобовете между две битки утре ще има коментар.

ПП Конспирация няма, ние сме последните, които биха искали една или друга гилдия да е твърде доминираща или облагодетелствана. За съжаление обаче, грешките са неизбежни и това понякога може да създава напрежение, което винаги се опитваме да избегнем.
« Последна редакция: Април 10, 2011, 12:05:24 am от Xaoc »

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #16 -: Април 09, 2011, 11:50:32 pm »
Това значи ли че който взел взел?Няма връщане назад?

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #17 -: Април 09, 2011, 11:52:41 pm »
Вече могат да пътуват и 6ци за 7ма, беше допусната грешка с категоризирането на зоните.

Относно въпросите за генерирането на мобовете утре ще има коментар.

ПП Конспирация няма, ние сме последните, които биха искали една или друга гилдия да е твърде доминираща или облагодетелствана. За съжаление обаче, грешките са неизбежни и това понякога може да създава напрежение, което винаги се опитваме да избегнем.

Благодаря много за коментара.Ето това искам да чуя, а не че еди коя си гилдия била "най-добрата".

Относно доминирането на една или друга гилдия, мисля че има какво да се мисли по-въпроса.Просто в момента който вземе замъка първи, в него си остава завинаги, трябва да измислите нещо за да стане играта по динамична, да хваща окото на новите играчи, но да задържи и старите.То е ясно че никога няма угодия, но мисля че е време да отделите малко повече време на продукта Имперски герой.

Това значи ли че който взел взел?Няма връщане назад?

Така би било правилно. Колкото и горчива да е истината това е тя.Надявам се в бъдеще новостите да се уповестяват с повече подробности, било то в форума или чрез жълтия свитък.
« Последна редакция: Април 09, 2011, 11:54:15 pm от Dabadas »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #18 -: Април 09, 2011, 11:54:08 pm »
Това значи ли че който взел взел?Няма връщане назад?


Ти как мислиш ??!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #19 -: Април 09, 2011, 11:58:59 pm »

Ти как мислиш ??!
Ще кажа,че това с извинение е простотия!Един замък 7-кат колко приходи може да им донесе!То само покачването на категорията от 6-та в 7-ма на наемници е малко над 500к!За другите неща не искам и да си помислям!Е това ако не ми кажеш че не е облагодетелстване здраве му кажи!

П.П.Първо ниво в щаба 7-кат е 15М

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #20 -: Април 10, 2011, 12:01:17 am »
Цитат
но мисля че е време да отделите малко повече време на продукта Имперски герой.
Точно това правим последните няколко месеца - темпото ще се запази - сега вече с пусната 7ма ще се работи по неща, които ще разширят/улеснят играта по самите категории. Има доста планирани допълнения и идеи за раздвижване на нещата, но първо искахме да "отпушим" качването на нива..

Цитат
Относно въпросите за генерирането на мобовете утре ще има коментар.

С това имам предвид ако найстина са се възстановили мобове между две нападения ще ви компенсираме за загубените точки и време в първата атака. (и отстраним проблема ако все още съществува, разбира се)

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #21 -: Април 10, 2011, 12:01:46 am »
абе стига сте се оплаквали… не стига, че взимате замъците от 1-2 атаки, ами си мислите, че играта се върти само във втори свят. в трети нещата стоят по съвсем друг начин. тук половин наемник, не можеш да облечеш от аукциона, камо ли… абе какво да се ядосвам…
вижте, шапка ви свалям, че сте успяли да вдигнете толкова яки гилдии, но пак казвам, играта не я пишат само за втори свят - има още два живи свята (алфата не я броя)!!!  *hmm*

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #22 -: Април 10, 2011, 12:13:37 am »
Вече могат да пътуват и 6ци за 7ма, беше допусната грешка с категоризирането на зоните.

Относно въпросите за генерирането на мобовете утре ще има коментар.

ПП Конспирация няма, ние сме последните, които биха искали една или друга гилдия да е твърде доминираща или облагодетелствана. За съжаление обаче, грешките са неизбежни и това понякога може да създава напрежение, което винаги се опитваме да избегнем.

Благодаря за отговора и разрешаването на един от проблемите. Този проблем обаче ни накара да прескочим в горната категория а и да накараме хора от гилдията да прескочат в горната категория без да успеем да изпълним последните 2 приключения, от което следва, че според новите правила няма да вземем единствената по-прилична награда от приключение - епичният чук ( в случая говоря не само за членовете на мойта гилдия, а за всички). Би трябвало да признаете, че играчите нямат вина за това че приключенията са излезли толкова късно, също както и за бъга който не ни позжоляваше да ползваме едновременно спирането на опит и участието в атаки по замъци 7ма. Надявам се да можете да измислите нещо по въпроса, така че въпросните герои да могат да получат предметните си награди. Също така не би било лошо да се обмислят и безсмислените и необявени ограничения наложени в атрибутните награди от 2рото приключение.

ПП Лично аз коспирации и други подобни глупости не коментирам, ползвам само факти, за да демонстрирам бъгове или проблеми с баланса в играта, така че ако някои от Зеалотс се е почуствал засегнат от това че съм цитирал първата им битка за замък 7ма, моля да ме извини.

Неактивен Xaoc

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 470
  • Karma: +149/-107
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #23 -: Април 10, 2011, 12:29:34 am »
Нови приключения винаги ще има, няма как да се спрат да се добавят в долните категории заради страха, че тези, които са ги минали не могат да вземат наградите.. именно като жест към играчите решихме да избързаме колкото можем и да пуснем двете приключения преди 7ма, не може да бавим нито едното нито другото, именно заради това добавихме и опцията за спиране на опита.

За приключението с точките - още първият път когато е било допуснато да се дава на горна категория е било грешка и лошо направен жест отново към играчите, които преминават в горна категория. Идеята на наградите е да ги взимаш когато минаваш зоните с равностойни противници. Да, трябвало е да бъде обявено, което е грешка от наша страна.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #24 -: Април 10, 2011, 12:43:56 am »
Не съм в настроение за критики в момента и затова ще отбележа нещо което ме зарадва - дизайна на предметите е нов и много ми допада. Браво на арт-а!

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #25 -: Април 10, 2011, 01:13:10 am »
Нови приключения винаги ще има, няма как да се спрат да се добавят в долните категории заради страха, че тези, които са ги минали не могат да вземат наградите.. именно като жест към играчите решихме да избързаме колкото можем и да пуснем двете приключения преди 7ма, не може да бавим нито едното нито другото, именно заради това добавихме и опцията за спиране на опита.

За приключението с точките - още първият път когато е било допуснато да се дава на горна категория е било грешка и лошо направен жест отново към играчите, които преминават в горна категория. Идеята на наградите е да ги взимаш когато минаваш зоните с равностойни противници. Да, трябвало е да бъде обявено, което е грешка от наша страна.

Вижте, аз не коментирам новите приключения, които пускате в категориите 1-5, те не засягат мен или играчите на мойто ниво, нека им се радват новите играчи, ние така или иначе няма да имаме полза от тях. Същото ще е и ако евентуално след няколко месеца решите да пуснете нови приключения в 6та категория. Но след като сме седяли около 5-6 месеца на максимален опит и сме се чудили какво да правим, и тъкмо след като сте пуснали 2 нови приключениа ние сме принудени поради бъг да преминеме в горна категория, за да сме конкурентноспособни в нея, мисля че бихте могли да направите малко изключение. В крайна сметка разликата между герой 59то ниво и такъв 60то в момента е точно никаква освен в цифрите изписващи нивото и ще се запази така още доста време - никой в момента няма развит занаят, а в крайна сметка разликата в екипировката, а не 10те атрибутни точки за ниво дават разлика в силата на героите.
Отностно това че няма да се дават атрибутни точки на предмети по висока категория - ок мога да го преживея, но защо да не могат да се добавят такива на предмети, които вече веднъж си подобрявал с предишното подобно приключение. Тези предмети в най-добрият случай са 6та категория, а в някои дори 5та, така че със сигурност не биха станали прекалени силни или предизвикали дисбаланс.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #26 -: Април 10, 2011, 01:30:46 am »
Логично е герои шеста категория да немогат да атакуват в категория седем?
Логично е мобове на които им е взета кръв при първа атака, на втора атака да са на пълна кръв?
Логично е да се появявам нови и стари по-силни  мобове при втора атака на замък?

Мога така до утре да те питам кое е логично....
твърдо за, а за другото преодолейте го чист късмет, да сте атакували там  :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #27 -: Април 10, 2011, 01:33:22 am »
Едва ли?В началото на 6-кат още с влизането си цирка си беше същият със замъците които Зеалотс атакуваха и чак след няколко месеца пуснаха безопасна провка в 6-кат където да лекуваме наемниците!Та къде казваше е справедливоста!?

П.П.Как така Зеалост пуснаха първи атака към замък?Как го уцелиха "късметлийският" по пейзажа ли?!
на теб па къв ти е проблема не е ясно много, ти от коя лечебница искаш да лапаш и какво те интересува прихода в касата ?

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #28 -: Април 10, 2011, 01:54:26 am »
От категория 5 и нагоре е ясно че Зелките ги подкрепят админите,но майната му на това преживяхме го,ама земете че компенсирайте играчите които са си прецакали приключението за епичните чукове.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Докога?
« Отговор #29 -: Април 10, 2011, 03:18:29 am »
на теб па къв ти е проблема не е ясно много, ти от коя лечебница искаш да лапаш и какво те интересува прихода в касата ?
Проблема е,че със забавянето на 7-кат едвам ви догониха играчите по развитие!Лечебницата бе просто пример!Докато пуснаха безопасна провка в 6-кат и където да се лекуват по евтино наемниците не печелехте ли от целият цирк най-много та имате най-развитата работилница от всички гилдии където от тия 25% последно ниво на занаята в 5 и 6 кат и чиито итеми ги носите дори сега в 7-кат!Първи бяхте по обличането с по-добри итеми.Трябва ли така да бъде  занапред!Да сте винаги с една стъпка пред останалите!Колко гилдии ви гонят по развитие?Колко се обединиха срещу вас?Така ли трябва да се процедира?Редно е да ви отнемат замъка 7-кат и да си го спечелите по честният начин!17 героя от вас се биха срещу 30 моба 65 ниво и които даже не се опират на боса във Форта в 6-кат.Моята прогноза както и на много други бе,че никоя гилдия няма да вземе замък влючително и вие!Но представи си изумлението ми когато видях,че победихте!Евала!След като в новината се описваше,че категорията е цяла,а не както бе с 6-кат,и че по пътя на логиката босовете ще са 69 ниво!Та какъв проблем викаш е имало?!
« Последна редакция: Април 10, 2011, 03:28:08 am от desperado16 »