Автор Тема: Препоръки за нови наемници 6-та и 7-ма категория  (Прочетена 1902 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Откакто взех да пробвам новите приключния в шеста,най вече тва последното с епичния чук стъпка седма,забелязвам,че наемниците ми не струват нищо сравнение с мобовете  :D Та идеята е да се върнат някои умения които са били премахнати в близкото минало от играта,а именно свирепия воин наемник да има умение боен вик,пазителя лидерство,светлия с божествената благословия и тъмния с проклятието от ада и т.н.Защото в момента наемниците в шеста са десетократно по скъпи от пета,а на практика не струват нито лев повече.И да си дойда на мисълта за седма стъпка от по горе споменатото приключение със наемник свиреп воин с боен вик + тъмен маг с отровен облак ще му сваля ловкоста до толкова,че да имам някакъв шанс да го убия преди да се развърти с въртележка с по 4к на удар и да ми троши стрелците като солети  :D Не може моба да има всичко което му трябва,а ние да седим и да гледаме как ни трепе като мухи.Само за сведение ще кажа,че го пробвах над 15 пъти с различни наемници и оръжия,резултата беше почти винаги един и същ с трагичен край за мен  :D Та вземете им сложете на тия наемници в шеста и седма по някое допълнително умение от горе споменатите,та белкем си избият надниците,щото тия 15 опита ми струват над 20 000 000 кеш и е доста подтискащо и демотиваращо  :D
Очаквам и други коментари по темата.Балагодаря за вниманието.

Неактивен aHoHuMeH

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 314
  • Karma: +32/-144
    • Профил
Re:Препоръки за нови наемници 6-та и 7-ма категория
« Отговор #1 -: Април 10, 2011, 04:02:03 pm »
Тия 6-та са малко по-добре с атрибутите от тия 5-та, обаче са многократно по-скъпи и мисля  да не ги ползвам за в близкото бъдеще :)

П.П. Ако имат и някое др умение в повече, може и да размисля  ;)
Tap3aH a.k.a aHoHuMeH


Щях да напиша нещо, но не искам да спамя в темата ти.

Предполагам тази публикация е универсална.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Препоръки за нови наемници 6-та и 7-ма категория
« Отговор #2 -: Април 10, 2011, 04:04:33 pm »
Според мене не уменията на наемниците,а уменията на главните герой трябва да бъдат оправени.С изкачването на категориите разликата между воин/пазител с останалите класове става доста по-голяма.Едно е да вземеш 50 атрибута от всичко съвсем друго е да вземеш 24% *xxx*.
Пример веднага с новите босове който пазят замъците.Колкото по-силни стават толкова по-сериозен става и процента на войните.А мистиците дават/отнемат по 50 атрибута и то с цената на 7 точки за всеки.И кажете ми кой в 7ма категория би си взел мистик за наемник освен ако не е тъмен маг заради вцепеняването ???.

edit/ Забравих и още нещо.Преди време се писа доста за нови умения дали ще се вкара нещо ново за уменията или така ще си стоят?
« Последна редакция: Април 10, 2011, 04:06:35 pm от Ivolver »

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:Препоръки за нови наемници 6-та и 7-ма категория
« Отговор #3 -: Април 10, 2011, 04:28:13 pm »
Според мене не уменията на наемниците,а уменията на главните герой трябва да бъдат оправени.С изкачването на категориите разликата между воин/пазител с останалите класове става доста по-голяма.Едно е да вземеш 50 атрибута от всичко съвсем друго е да вземеш 24% *xxx*.
Пример веднага с новите босове който пазят замъците.Колкото по-силни стават толкова по-сериозен става и процента на войните.А мистиците дават/отнемат по 50 атрибута и то с цената на 7 точки за всеки.И кажете ми кой в 7ма категория би си взел мистик за наемник освен ако не е тъмен маг заради вцепеняването ???.

edit/ Забравих и още нещо.Преди време се писа доста за нови умения дали ще се вкара нещо ново за уменията или така ще си стоят?
Говорих с Отон и той каза, че наистина ще има нови умения, но ще е по-нататък. :) ;)
zlatin98 свят 2

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:Препоръки за нови наемници 6-та и 7-ма категория
« Отговор #4 -: Април 11, 2011, 11:36:23 am »
Говорих с Отон и той каза, че наистина ще има нови умения, но ще е по-нататък. :) ;)
едно време имаше една тема, в които бяха описани новите умения… беше отдавна
надяваме се и вярваме, че ще ги има след като приключи шумът около кат. 7