Автор Тема: пазител наемник категория 5  (Прочетена 1991 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен D.Hunter1

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +20/-28
    • Профил
    • Ел. поща
пазител наемник категория 5
« -: Април 13, 2011, 09:58:50 pm »
още не съм в 5 категория но скоро отивам та искам да попитам по-опитните от мен в тази категория за следният наемник, който ми се появи днес в една от таверните
провокация 9 удар с щит 7 контраатака 8


Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:пазител наемник категория 5
« Отговор #1 -: Април 13, 2011, 10:06:58 pm »
за пазител в 5та най-доброто
провокация 10,позиция на пазителя 7 и примерно контраатаката или някакво друго полезно умение.Но първите две задължително за добър пазител в 5та
Така,че за мене лично изчакай ще намериш и по-добър.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:пазител наемник категория 5
« Отговор #2 -: Април 13, 2011, 10:22:35 pm »
Степенувам ги по важност:провокация 9-10,позиция на пазителя 5-6-7,конраатака 5-6-7,майсторство с меч 5-6-7,майсторство с бронята или щита и т.н.Този удар с щит не върши почти никва работа,а и може да се набави от самия щит,няма нужда наемника да има умене удар с щит,като повечето щитове имат поне 4 удар щит в показателите си. Пазителя е повече на контраатака,гледай да да му дакараш повече блок да блокира и на контраатаки да бие,и провокация да нападат него в цялото парти,стрелците да си свършат работата :D тва е общо взето.Има и едно умение отбиване на стрели,аз лично не съм забелязал да работи кой знае колко добре,но има моменти в които наистина помага,срещу номадите примерно върши горе долу работа.
« Последна редакция: Април 13, 2011, 10:32:37 pm от Matros »

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:пазител наемник категория 5
« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 11:43:40 am »
Степенувам ги по важност:провокация 9-10,позиция на пазителя 5-6-7,конраатака 5-6-7,майсторство с меч 5-6-7,майсторство с бронята или щита и т.н.Този удар с щит не върши почти никва работа,а и може да се набави от самия щит,няма нужда наемника да има умене удар с щит,като повечето щитове имат поне 4 удар щит в показателите си. Пазителя е повече на контраатака,гледай да да му дакараш повече блок да блокира и на контраатаки да бие,и провокация да нападат него в цялото парти,стрелците да си свършат работата :D тва е общо взето.Има и едно умение отбиване на стрели,аз лично не съм забелязал да работи кой знае колко добре,но има моменти в които наистина помага,срещу номадите примерно върши горе долу работа.
значи моя и на иволвер(има абсолютно същия като моя)са уникални, защото имат 9 провокация 7 позиция на пазителя и контраатака8.повярвай контрата е особено полена когато е на макс.+ много блок.бие щети по 350-450 при контра :)
zlatin98 свят 2

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:пазител наемник категория 5
« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 12:36:15 pm »
"уникален пазител"  :D  Ако питаш мен изобощо не ти трябва колкото и да е уникален,същата работа върши и преследвач с повече ловкост,мобовете пак се заиграват с него и е също толкова полезен колкото пазителя,но бие доста по добре   ;)
Пазител само за основен герой с максимум умения на лидерство  да им качва по 24% атрибути,тва е.
« Последна редакция: Април 14, 2011, 12:39:20 pm от Matros »

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:пазител наемник категория 5
« Отговор #5 -: Април 14, 2011, 01:09:33 pm »
И аз тва викам като преследвач има много ловкост блок с ками и 4к кръв е по добър от пазител и бие много по големи критове
viruskiril свят-2