Автор Тема: Плячка  (Прочетена 1614 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Плячка
« -: Април 14, 2011, 07:50:35 am »
Отивам в Етерния и нали има прозорец в дясно за чата, показва кой е в провинцията.
Не виждам никого и в града няма никой, а съм нападнат от герой 49 ниво.
Защо не се вижда, както досега?
boxa свят 2

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Плячка
« Отговор #1 -: Април 14, 2011, 08:44:52 am »
Ами възможно ли е човека да е с моментално пътуване и да те е праснал за 1 секунда и да си е отишъл и да не си разбрал даже какво става

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Плячка
« Отговор #2 -: Април 14, 2011, 09:19:41 am »
Възможно е, но нали рефрешваме едно друго.Влизаме двама едновременно в зоната и си пишем в чата.Аз проверявам в града пак излизам и влизам в арената и нищо.В града нали докато натисне и се вижда че е в провинцията.Както и да е, реших че може да е някакъв бъг

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Плячка
« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 09:22:16 am »
Като цяло , нямай много вяра на въпросния прозорец показващ наличните герой в дадена провинция , защото от личен опит мога да кажа , че не е много коректен:)
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Плячка
« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 01:52:44 pm »
прозорчето с чата повечето пъти лъже или забива въпрос на секунди е някои с по добър нет напримерно да те удари но не само нета е важен браузъра също както и може би най важното Героят ако ти е добър няма да се получвавт такива бъгове а и 100% човека  които те е ударил е имал пътешественика това е което аз мисля по въпроса!

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Плячка
« Отговор #5 -: Април 14, 2011, 02:30:11 pm »
Като цяло , нямай много вяра на въпросния прозорец показващ наличните герой в дадена провинция , защото от личен опит мога да кажа , че не е много коректен:)
=== така е вс ден ми се случва това, прозореца не показва вс герой. нямай му доверие, стария чат си беше в пъти по добър
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"