Автор Тема: Нормално ли е ?  (Прочетена 10222 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Нормално ли е ?
« -: Април 16, 2011, 06:04:19 am »
Съобщение до всички членове на гилдията:
Гилдията Ви печели битката с Never_Back_Down.
Нещо не ми харесва целият филм с постовете, не мисля че играта става по-привлекателна с това да се надпреварвам с с някой болем ум да рефрешвам за моят си спечелен с честна битка пост 100 пъти, не трябва да има подобна опция като това което виждам във вестника 6   4ere6ki   -A-    Зеленият рай
7   -A-   4ere6ki    Зеленият рай
мисля че е част от общата конспирация да висим в да речем 7ма категория години но това само може да олаби страстите, предлагам да се върнат стотиците точки на героите на пострадалите в неравният бой с рефрешването на някои така и не водил битка, пил си биричката gamer , както и да възтържествува справедливостта та предложението ми е ако ще се състезаваме с някой за глупости от рода строежа на пост чрез системно не спане то да бъде състезание между двете враждуващи гилдии

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #1 -: Април 16, 2011, 08:07:05 am »
Едно време имаше едно телевизионно предаване "Бързи, смели, сръчни". Предлагам да се провери дали името не е патентовано и ако не е, "Имперски герой" да се прекръсти по този начин. Втори път печелим битка за пост и втори път някой бързачко го взема преди нас. При положение, че всички от нашата гилдия участват в битката, кой ще ми гарантира доказано, че за играчи, които не участват, опцията за строене не се активира дори и част от секундата по-рано? Обратното трябва да е! Спечелилата битката гилдия трябва да има предимство да построи пост пред всички останали. Следващото нещо... Как е възможно, при положение, че една гилдия може да има един преден пост в провинция, двете гилдии "Черешки" и "-А-" в момента да си правят разменени атаки??? И въобще тук не искам да чета как нашите хора са спали и са пропуснали! Айде малко по-сериозно отношение и по-голяма логика в играта! Всеки може да види членовете на елитната гилдия "4ere6ki" колко и кои са. И друго... Защо започва да ми се върти из главата възможността за действия на ботове, които няма как да се изпреварят? Екипа гарантира ли защита от ботове? Достатъчно време я има играта, за да може някой с необходимите умения да е разработил такъв.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #2 -: Април 16, 2011, 08:14:10 am »
Някъде из форума беше разискван точно този проблем , но да бъда честен ме мързи да ровя за въпросната тема.

Но с няколко думи решението , което беше дадено е период от време ( да кажем 30 мин) , в който единствено гилдията превзела предния пост да може да строи.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #3 -: Април 16, 2011, 09:03:23 am »
Така... Имаме вече развитие. Отново се бутна пост, от който е имало атака, за да се спре атаката срещу друг пост. Междувременно атакуваният пост /който вече не е бил атакуван/ е разрушен от притежателите му, които са се уговорили с друга гилдия, в случая гилдията, която нападахме нощес, и тя веднага си построява свой. Нападението "Черешки" - "А" вече го няма, но за сметка на това "Never_Back_Down" си имат пост. Готино, а?
« Последна редакция: Април 16, 2011, 09:05:04 am от holera »

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #4 -: Април 16, 2011, 09:09:37 am »
мн готино даже. този патент бе ваш, имаше мн гилдии-малкинки и какви ли не, все ваши  .цитирам лазар===на кривата ракета космоса и пречи . никой не ви кара да си хабите точките за деиствие.абсурд е да ви се върнат =така някой туко виж си помисли, че ви се помага . мн замаци, лошо стопанисване и твърде мн врагове, всеки ще иска от баницата = месете повече . купона почва  ;)
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #5 -: Април 16, 2011, 09:23:34 am »
не се превземай бе, това не е бг мафия да натискаш като идиот, това се води вид стратегия и е недопустимо ти понеже си се лишил от сън за да подскачаш сега да ми взимаш поста и да се правиш на враг все едно нещо повече можеш да навредиш, играта не е такава нали знаеш колко ми пука за точките  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #6 -: Април 16, 2011, 09:25:37 am »
1) Обвинение в ползване на бот- несъстоятелно е, защото само едно приложение върху "самия сървър" може да бъде по-бързо от останлите заявки. Иначе смисъл от бот няма. Дали ще рефрешваш сам последните секунди от атаката или някаква програмка ще го прави- всичко опира до скоростта на трансфер.

2) "Справедливост" е доста силна дума и не върви да се мачка като глина... в един случай бяло, в друг- черно. Не е било един или два пъти да видя отговора от типа "така е за всички", обаче точно сега изведнъж се оказва "глупост". Няма страшно. Тук стигаме до другото любимо решение- "никой не те кара". Честно или не, всички са равнопоставени в случая. Ерго, проблем няма.

П.П: Ако се повдигне въпрос за гилдията Х, след немного време се появяват около 5-6 огорчени и обидени играчи... Интересно, ако и другите хора във форума реагираха така, на какво ли ще заприлича той. Ама както и да е, това е позната от близо година и половина ситуация вече, пък и са си само лични наблюдения... никой да не се чувства ангажиран.


Неактивен WaRrIoR_f

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 198
  • Karma: +231/-241
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #7 -: Април 16, 2011, 09:38:22 am »
Вярно е, че темата е в общи приказки, но има конкретен въпрос поставен в нея. И въпроса е нормално ли е нещата да се случват по този начин?

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #8 -: Април 16, 2011, 10:07:45 am »
Всъщност въпрос досега нямаше. По-скоро опит да се чете евангелието.

Не съм от ВКС на ИГ, за да тълкувам "закона" тук. Затова ще се ползвам само с "буквата" му. Като се има предвид общата линия (която и преди изтъкнах), че това си е така за всички, отговорът е- да, нормално е. Защото, ако не е нормално, ще трябва да се повдигнат доста стари теми наново за обсъждане (а и някои нови). Сещате ли се?

Неактивен holera

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 76
  • Karma: +17/-15
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #9 -: Април 16, 2011, 10:27:07 am »
Sheremetev, не виждаш въпроси, защото няма ориентирани към теб такива. Вярно, че тук пишем в "общи приказки", но поне аз не бих се ангажирал да говоря от името на никой и за нищо. Никакви обвинения няма! Обаче в мен, като лаик, възникват разни въпроси. Щом и други лаици имат желание да вземат отношение - моля! Но за твоя яснота ще си формурирам по-добре въпросите:
1. Защитена ли е играта от ботове?
2. Тези постоянни рушенета и строенета на постове, от които се атакува или са били под атака, в логиката на играта ли е?
Ама въобще не искам екипът да променя нещо в играта, за да угоди на нас или който и да е! Идеята ми е правилата да са ясни... Както каза и Витята има разни малинки, черешки, репички... Все ще се намери някакво плодче, което и на нас да свърши работа, нали? :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #10 -: Април 16, 2011, 10:45:51 am »
Играта не е защитена от ботове. Но тук не е ИО и съответно полза от неща да ти опресняват страницата няма, защото атаките са по 12 часа. Някой от гилдията ще се прежали да стане в 2:30 примерно и да се подготви. Ако смятате това за важно. Иначе - http://www.youtube.com/watch?v=saQ63a1l6ao .

А другото - от доста време положението е такова. Възможностите са:
1) никой не е повдигал въпроса -> било е нормално и за играчите
2) въпросът е бил засяган, но и сега отново го задавате -> екипът не е преценил за належащо да го разглежда
3) въпросът е засегнат, екипът е казал, че ще го обмисли -> няма нужда от обсъждане, но това така и не е цел на темата

С играта в момента не се занимавам, нито пък с гилдиите. И съм безпристрастен. Затова ми направи впечатление, че не задавате въпроси, а правите нещо съвсем различно.
« Последна редакция: Април 16, 2011, 10:57:58 am от Sheremetev »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #11 -: Април 16, 2011, 11:34:53 am »
Играта не е защитена от ботове. Но тук не е ИО и съответно полза от неща да ти опресняват страницата няма, защото атаките са по 12 часа. Някой от гилдията ще се прежали да стане в 2:30 примерно и да се подготви. Ако смятате това за важно. Иначе - http://www.youtube.com/watch?v=saQ63a1l6ao .

А другото - от доста време положението е такова. Възможностите са:
1) никой не е повдигал въпроса -> било е нормално и за играчите
2) въпросът е бил засяган, но и сега отново го задавате -> екипът не е преценил за належащо да го разглежда
3) въпросът е засегнат, екипът е казал, че ще го обмисли -> няма нужда от обсъждане, но това така и не е цел на темата

С играта в момента не се занимавам, нито пък с гилдиите. И съм безпристрастен. Затова ми направи впечатление, че не задавате въпроси, а правите нещо съвсем различно.
няма нужда да триеш постове като не ти харесват, нещата стоят така , не трябва да има опция някакви репички които не са в категорията да строят постове в по-горна, това ми е мисълта а дали е за всички ок, масата си трае типично за този овчи народ , прежалили се има но репите са заели местото, както казах някаде в изтритите постове, като си безпристрастен остави малко темата да отлежи  :)

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #12 -: Април 16, 2011, 11:37:20 am »
 *WALL* *suicide* *WALL* *suicide* *WALL* *suicide* *WALL* *suicide* *WALL*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #13 -: Април 16, 2011, 11:41:54 am »
Всъщност въпрос досега нямаше. По-скоро опит да се чете евангелието.

Не съм от ВКС на ИГ, за да тълкувам "закона" тук. Затова ще се ползвам само с "буквата" му. Като се има предвид общата линия (която и преди изтъкнах), че това си е така за всички, отговорът е- да, нормално е. Защото, ако не е нормално, ще трябва да се повдигнат доста стари теми наново за обсъждане (а и някои нови). Сещате ли се?
Всъщност въпрос досега нямаше. По-скоро опит да се чете евангелието.

Не съм от ВКС на ИГ, за да тълкувам "закона" тук. Затова ще се ползвам само с "буквата" му. Като се има предвид общата линия (която и преди изтъкнах), че това си е така за всички, отговорът е- да, нормално е. Защото, ако не е нормално, ще трябва да се повдигнат доста стари теми наново за обсъждане (а и някои нови). Сещате ли се?
всички въобще не ме интересуват, а смисъла на играта, всички е понятие което обхваща слоеве които не заслужават никакво внимание нито носят доходи на играта и на които и да е

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #14 -: Април 16, 2011, 11:42:22 am »