Автор Тема: Нормално ли е ?  (Прочетена 11252 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #30 -: Април 17, 2011, 11:42:59 am »
Ааа, не знам... Но благодаря за въпроса. Нямаше как да съм запознат (нито аз, нито нашите съфорумници, пък и другите играчи). В новините не беше обявена тази логика, нито във форума. Дума, че замъците ще зависят от провинцията, не се е повдигала. Ще кажете- логично е. На базата на какво обаче? В К6 зоните все ниски бяха от началото. После се появиха и зони с високи нива противници. Обаче навсякъде замъците бяха пазени от еднакво силни гадинки, независимо от провинцията или прилежащите й зони. Но да не изместваме темата.

П.П: Никого не целя да забавлявам, просто се опитвах да намеря общ език с LCF.
« Последна редакция: Април 17, 2011, 11:53:56 am от Sheremetev »

Kilgor

  • Гост
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #31 -: Април 17, 2011, 02:04:41 pm »
Ааа, не знам... Но благодаря за въпроса. Нямаше как да съм запознат (нито аз, нито нашите съфорумници, пък и другите играчи). В новините не беше обявена тази логика, нито във форума. Дума, че замъците ще зависят от провинцията, не се е повдигала. Ще кажете- логично е. На базата на какво обаче? В К6 зоните все ниски бяха от началото. После се появиха и зони с високи нива противници. Обаче навсякъде замъците бяха пазени от еднакво силни гадинки, независимо от провинцията или прилежащите й зони. Но да не изместваме темата.

П.П: Никого не целя да забавлявам, просто се опитвах да намеря общ език с LCF.

Говориш глупости, ако изобщо си бил в 6та. Факта, че ако противниците в една провинция са ниски нива ( *0 - *5 ), то и стражите в замъка са *5 и респективно, ако мобовете са *6 -*9 нива, то и стражите са *9, не ти е известен ? Ай де бе  ;) С еднаква сила били  :D ама другия път. На дете идиотче му е ясно къде какви са мобовете. Само на нашите философи не им е ясно. Мога да приема, че дабадас и умрелия крал, нямат достатъчно мозък за такова логическо заключение. Но при теб си е чисто интригантство. Което в този форум с охота се разрешава и не се наказва, ако е срещу Зеалотс.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #32 -: Април 17, 2011, 06:23:04 pm »
На 08.01.2011 г. pithtath каза:
Всички са с равни възможности.
1. Имате възможност да купувате диаманти.
2. Имате възможност и да не купувате диаманти.
3. Само 1 и 2 са равните възможности.
4. Това, което е в черепната кутия обаче е различно от равна възможност.

На 28.03.2011 г. моя милост скромно допълни:
Сраженията често се печелят от по-силните. Войните обаче задължително ги печелят по-умните.

Питате дали било нормално...
Ами, да - нормално е.
Т. е. - темата е изчерпана още преди да бъде открита.

П. П. Освен това намирам грамотно написаните постове, със спазен правопис, членуване и пунктуация, за много по-основателни от неграмотните такива. Причината е ясна: грамотният по принцип знае от какво е недоволен. Неграмотният - почти никога.
« Последна редакция: Април 17, 2011, 06:40:30 pm от FatJIm »
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #33 -: Април 17, 2011, 07:43:46 pm »
тук само умници, ясно е че на чужд гръб и 1000 тояги са малко, оправете си играта а за умуване ще има поле за изяви и за в бъдеще

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #34 -: Април 17, 2011, 07:49:39 pm »
тук само умници, ясно е че на чужд гръб и 1000 тояги са малко, оправете си играта а за умуване ще има поле за изяви и за в бъдеще
"Умника" отвори тема когато засягат Вас вашата гилдия,а не когато Ние останилите ревахме,че има проблеми.А Вие си траехте като взехте замък!Та какви 100 тояги какви 5 лева?  *hahaha* *hahaha*

Kilgor

  • Гост
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #35 -: Април 17, 2011, 08:02:48 pm »
"Умника" отвори тема когато засягат Вас вашата гилдия,а не когато Ние останилите ревахме,че има проблеми.А Вие си траехте като взехте замък!Та какви 100 тояги какви 5 лева?  *hahaha* *hahaha*

Глупости. Този проблем за постовете, още преди година съм го поставял. Никой не е мълчал. Или проблемите ако са в ущърб на Зеалотс ?
Тази механика важи за всички и е проблем за всички. А съм отмъквал така постове. И мога добре да се справям с това. Което не значи че механиката е добра. Не може да спечелиш битка и да се надпреварваш с някой 4 категории под теб, за да си вземеш това за което си се бил.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #36 -: Април 17, 2011, 08:28:54 pm »
стига с тая тема, че вс вие сте ощетени от    ZEALOTS,това е банално, точно ти така взимаше постове-патента е твой. щом за вас може и за др  ще може.опраяйте се .
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #37 -: Април 17, 2011, 08:38:40 pm »
стига с тая тема, че вс вие сте ощетени от    ZEALOTS,това е банално, точно ти така взимаше постове-патента е твой. щом за вас може и за др  ще може.опраяйте се .

Аз съм вземал. И за в момента за всички е така. Тук се подлага на обсъждане дали в правилно по принцип да бъде. Повода са битки на Зеалотс. И какво от това ? Аз проблема съм го поставил преди година и повече.

Темата няма да приключи докато имам какво да кажа по темата. Защото келеши не могат да ми казват кога с какво да приключвам и как да се оправям.

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #38 -: Април 17, 2011, 08:43:41 pm »
под келеши визираш себе си -то е видно, мн се разревахте в гилда и ти се появи от номадите .вс ще се промени, но не защото ти така искаш, има си хора който ще преценят, но не и под ваш натиск с тия хленчове 
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Kilgor

  • Гост
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #39 -: Април 17, 2011, 08:49:48 pm »
под келеши визираш себе си -то е видно, мн се разревахте в гилда и ти се появи от номадите .вс ще се промени, но не защото ти така искаш, има си хора който ще преценят, но не и под ваш натиск с тия хленчове 

Не. Под келеш имам в предвид теб !! Аз ходя където си искам и идвам от където си искам. Защото така ми е кеф. Да ми обиждат и клеветят гилдията разни неудачници няма да позволя. След като форума няма модератори които да сложат ред. Или слагат ред само когато им е угодно. Предложенията които съм давал, са били ВИНАГИ в полза на играта и на баланса в играта. Аз не разсъждавам кланово, като други известни форумци, които цивилизационно още живеят в родово общинния строй ;)

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #40 -: Април 17, 2011, 08:52:30 pm »
вс има лично мнение за някой. моето не е по добро за теб =оправяите се, нали сте номер 1 .п,п от ревловци н=1
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #41 -: Април 17, 2011, 08:53:51 pm »
Не. Под келеш имам в предвид теб !! Аз ходя където си искам и идвам от където си искам. Защото така ми е кеф. Да ми обиждат и клеветят гилдията разни неудачници няма да позволя. След като форума няма модератори които да сложат ред. Или слагат ред само когато им е угодно. Предложенията които съм давал, са били ВИНАГИ в полза на играта и на баланса в играта. Аз не разсъждавам кланово, като други известни форумци, които цивилизационно още живеят в родово общинния строй ;)
Май не виждаш иронията в тази тема!И аз хич не обичам да ми говорят против гилда,но ти започна с думата келеш.Та с какви обиди ние сме почнали?Въздаржай се от простотията си.И не обичам да ми дават наклон на `уя,когато се изказваш така против член на човек от моя гилд!

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #42 -: Април 17, 2011, 08:55:53 pm »
стига с тая тема, че вс вие сте ощетени от    ZEALOTS,това е банално, точно ти така взимаше постове-патента е твой. щом за вас може и за др  ще може.опраяйте се .

хахахха я кажи къде е логиката гилдия с 4 героя 3та кат играли 2 седмици да владеят пост категория 7 където играят герои над 2 години  :o пишеш глупости от злоба че сте с години развитие от нас и само гледате такива бъгове да ползвате за да злобеете... идеята е играчите да се развиват да се сабират в гилдии и по-силните да спечелят както ние правим с вас всеки път  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P а не некой с комплекси да стои цяла нощ за да построи пост който дори не му трябва....А колкото до правописните грешки и пунктоации  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*  пиши си домашните пич а не се занимавай в форуми да поправяш пръфупиз  :-Xи

Kilgor

  • Гост
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #43 -: Април 17, 2011, 08:59:22 pm »
Май не виждаш иронията в тази тема!И аз хич не обичам да ми говорят против гилда,но ти започна с думата келеш.Та с какви обиди ние сме почнали?Въздаржай се от простотията си.И не обичам да ми дават наклон на `уя,когато се изказваш така против член на човек от моя гилд!

Не си прочел добре кой с какво започва ;) Прегледай публикациите на твоя съотборник, пък после си прави заключения кой излива простотия.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Нормално ли е ?
« Отговор #44 -: Април 17, 2011, 09:02:15 pm »
Аз съм вземал. И за в момента за всички е така. Тук се подлага на обсъждане дали в правилно по принцип да бъде. Повода са битки на Зеалотс. И какво от това ? Аз проблема съм го поставил преди година и повече.

Темата няма да приключи докато имам какво да кажа по темата. Защото келеши не могат да ми казват кога с какво да приключвам и как да се оправям.
Нужда от коментар!?