Автор Тема: занаят оръжейник  (Прочетена 10763 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #15 -: Април 18, 2011, 09:18:21 pm »
А хубава броня през крив макарон ще видиш с този шанс!Идеята е абсурдна при всеки майстор да е различен шанса за епици!
Еми кво да се прави аз даже намалих шанса отгоре искаха 30% да бъде.Май май си икат да се върне както беше преди  :D

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #16 -: Април 18, 2011, 09:19:16 pm »
Ако се вдигне шанса за оръжия, ще има недоволни майстори с други професии.Може да се помисли обаче да се премахнат някои излишни бонуси за тази професия.Има наистина  излишни бонуси, които правят епичните оръжия направо боклук.

кажи кои маистор ще е недоволен  ???  аз съм правил превъзходни бижута с по-добри показатели от епик и ги ползвам, същото е за броните ама оръжие освен епично - при това добро няма кои да ползва.... друго което убива занаята е дропа на епични оръжия падат епици лъкове арбалети- за какво му е на оръжейник да прави тогава   *UNDECIDED* *UNDECIDED* *UNDECIDED*

Неактивен rossross

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 143
  • Karma: +64/-281
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #17 -: Април 18, 2011, 09:25:30 pm »
Цитат
кажи кои маистор ще е недоволен    аз съм правил превъзходни бижута с по-добри показатели от епик и ги ползвам, същото е за броните ама оръжие освен епично - при това добро няма кои да ползва.... друго което убива занаята е дропа на епични оръжия падат епици лъкове арбалети- за какво му е на оръжейник да прави тогава     
Например някой бижутер.Аз все пак правя оръжия и на мен ми се иска шанса да е по-голям.А всеки сам решава дали ще майстори, за какво го прави и докога да продължава.
Един арменец върви и хвърля пари.Евреин крачи след него, събира ги и му ги връща.Така в анекдотите се определя понятието абсурд.

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #18 -: Април 18, 2011, 09:38:20 pm »
Е да, ама оръжието е 1, максимум 2 на човече. А това за бижутата не е съвсем вярно. Има отлични редки изработки, ама има и още по-отлични епични. Така че...

Май не си правил много след промените :D вижте магазина какви оръжия се продават и колко от тях са правени и колко са от дроп... занаята за оръжия е умрял за жалост..... брони и бижута могат и превъзходни да се ползват- стават добри оръжията е друго - освен епично друго не става заради ниските поражения... Сега един бижутер може да продаде повече оръжия от оръжейник стига да знае къде да се бие   :-X :-X :-X

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #19 -: Април 18, 2011, 10:17:58 pm »
Ако се вдигне шанса за оръжия, ще има недоволни майстори с други професии.Може да се помисли обаче да се премахнат някои излишни бонуси за тази професия.Има наистина  излишни бонуси, които правят епичните оръжия направо боклук.
=   :)мн првилно го каза дамата
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #20 -: Април 18, 2011, 11:05:36 pm »
Само едно ще ви кажа, напоследък забелязвам много добри оръжия от дроп(не от приключения), за сметка на облеклото(за бижута неискам и да споменавам) което от дроп е пълна скръб.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:занаят оръжейник
« Отговор #21 -: Април 18, 2011, 11:41:37 pm »
Има много теми, коментари и предложения относно бонусите при оръжията.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #22 -: Април 18, 2011, 11:57:55 pm »
Щом искате да се правите на майстори-давайте,но аз предпочитам да си купя един арбалет от дроп за 3-4 милиона с обсег и критичен,отколкото да дам 30-40 диаманта за арбалет,който ще ми върши същата работа,но ще има едно име в зелено отдолу. ;D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #23 -: Април 19, 2011, 12:48:10 am »
Че насраха занаята,насрахо го...в свят три тотално умря.Не знам под къв предтекст  го намалиха шанса за епик,май някой рева в бета,че се продавали епици без пари.Но всичко е объркано тотално в момента.Ибрахимчо що не се качиш в шеста или седма да пуцаш с арбалети от дроп по мобове с 60к кръв + една камара блок или ловкост :D Пета категория е за аматьори, едно магаре да вържа пред компа ще я мине барабар с всички приключения  :D Четвърта категория е по трудна от пета,няма кво да сравяняваме лилавите арбалети от дропа в цитаделата с мобовете от шеста,а за да стигнеш до дорп на лилави арбалети в шеста(ако има изобщо такъв,до ся са ми паднали два) трябва да се екипиран с епични изработки,но почти никой не майстори.
« Последна редакция: Април 19, 2011, 12:54:24 am от Matros »

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #24 -: Април 19, 2011, 01:18:42 am »
Че насраха занаята,насрахо го...в свят три тотално умря.Не знам под къв предтекст  го намалиха шанса за епик,май някой рева в бета,че се продавали епици без пари.Но всичко е объркано тотално в момента.Ибрахимчо що не се качиш в шеста или седма да пуцаш с арбалети от дроп по мобове с 60к кръв + една камара блок или ловкост :D Пета категория е за аматьори, едно магаре да вържа пред компа ще я мине барабар с всички приключения  :D Четвърта категория е по трудна от пета,няма кво да сравяняваме лилавите арбалети от дропа в цитаделата с мобовете от шеста,а за да стигнеш до дорп на лилави арбалети в шеста(ако има изобщо такъв,до ся са ми паднали два) трябва да се екипиран с епични изработки,но почти никой не майстори.

Лилав арбалет само един път ми е падал, лъкове бол, поне 20-на бройки съм извадил.

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #25 -: Април 19, 2011, 09:12:24 am »
Аве правят се оръжия,ама мислиш ли че ако излезе арбалет/лък с обсег и крит някои ще го пусне на аукца.Няма такива работи-всичко върви в гилдията и се продават само боклуците.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #26 -: Април 19, 2011, 10:19:35 am »
е то колко да го продадеш,потрошил си един два чука,ресурс,нерви.Нормално за добра епична изработка трябва да се търсят около 150-200 диаманта :D обаче никой няма да ги даде.Преди промените със занаята излизаха доста епици и то не лоши,арбалет за т6 58 ниво с обсег и крит съм продавал по 40-50 диаманта с печалаба,ся няма как да стане тая цена,а и над 50-60 диаманта няма купувачи.
Та за тва в момента масово се чука само за лична употреба или по молба на приятел на ишлеме квот излезе  :D За аукциона няма никъв смисъл.
« Последна редакция: Април 19, 2011, 10:24:48 am от Matros »

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #27 -: Април 19, 2011, 10:50:30 am »
Има нещо сбъркано във всички занаяти.Не може от 10-15 опита при 10% шанс за епик да излезе само една легенда.За какво им беше на модераторите да правят тия промени...Колко играчи се отказаха,а те като че напук правят така че да напускат още повече. ??? Що не вземете да си върнете старите проценти,така или иначе разликата е почти никаква между старите и новите епици. *hmm*
« Последна редакция: Април 19, 2011, 10:53:22 am от ibrahim4o »
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #28 -: Април 19, 2011, 01:13:42 pm »
То да ти кажа ли честно след промените трябваше епиците да са наистина епици, но все същите боклуци излизат само че по - рядко. Разликата между епиците преди и след промените е никаква, просто идеята е да си купуваш повече чукчета и да ходят повече диаманти за изработки, нали екипа трябва да яде все пак. Да ти вдигнат шанса за епик просто забрави : Мечка мед НЕ ВРЪЩА ;)


Както винаги само се хабиме тука, а колегата го е казал ясно и точно "Мечка мед НЕ ВРЪЩА".......... В старта на играта бяха занаятите, после някой писна, че му били малко битките и всичко отиде у реката, а сега като се видя, че така не става рев за занаят се надига, ама до сега нищо назад не се е върнало няма и това да стане, само се нервиме-това е........


П.П.Сега очаквам дежурният отговор "като не искаш, недей"........дерзайте
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #29 -: Април 19, 2011, 01:34:32 pm »
и при мен е така трети чук без епик само превъзходни ,епик имам ,ако го чукна с епичен чук *hmm*